Premiery anime na AXN Spin w maju.

Kolejny miesiąc i kolejne premiery anime na kanale AXN Spin.

Już w tę sobotę 5.05 o godz. 12:40 zobaczymy pierwsze 2 odcinki serialu anime„Slayers Revolution”. Jest to 4 sezon tego serialu, pierwsze 3 sezony, wiele lat temu były emitowane na kanale RTL7, już większość straciła nadzieję, że ktokolwiek wyemituje pozostałe sezony, ale w końcu się doczekaliśmy.

Na kanale AXN Spin 12 maja o god. 21:00, obejrzymy również najnowszy film „Fullmetall Alchemist: The Sacret Star of Milos” jeszcze nieemitowany na polskich stacjach. Poza tym, obejrzymy również przez cały miesiąc od pn-pt ostatnie już odcinki serialu „Naruto” i czekamy na kolejną odsłonę tej serii, czyli „Naruto: Shippuden”, być może kanał ten również wyemituję to serię.

Fanów anime, może również zainteresować koncert Kokii, który odbył się na konwencie Mondocon w Budapeszczcie, emisja 26 maja sobota, godz 20:10.

MONDOCON CONCERT – KOKIA (MONDOCON CONCERT – KOKIA), Japonia, 41 min.

Setki fanów i fanek mangi oraz anime w przebraniach równie szalonych co japońskie fantasy. Wszystko to można było zobaczyć podczas odbywającego się jesienią 2010 r. konwentu MondoCon. Tysiące fanów japońskiej muzyki pop, oprócz uczestniczenia w ekscytujących konkursach i innych atrakcjach, oczekiwało niecierpliwie na koncert Kokii. Budapeszt był pierwszym przystankiem podczas europejskiej trasy japońskiej gwiazdy, znanej ze swej niepowtarzalnej muzyki. Podczas koncertu artystka promowała płytę Real World, zainspirowaną jej podróżą do Tunezji.

Jeśli ktoś przegapił, może również obejrzeć film „Dragon Ball GT Biografia Goku” już w ten poniedziałek 7 maja o godz. 15:25

DRAGON BALL GT: BIOGRAFIA GOKU JR (PROD YEAR 2006) anime, Japonia 2006, 46 min.

Przenosimy się 100 lat w przyszłość. Wszyscy Wojownicy Z dawno pomarli ze starości, poza Pan, która jest teraz staruszką. Ma wnuka, Goku juniora, który przypomina dziadka – Goku, ale brak mu jego waleczności i odwagi. Pan zabiera chłopca na cmentarz, aby odwiedził grób dziadka, a potem usiłuje nakłonić go do ćwiczeń. Goku jednak nie ma ani pewności siebie, ani umiejętności. W szkole jest dręczony przez Pucka, starszego chłopca z klasy, oraz jego gang, który odebrał mu jego ulubione pióro. Pan jest wściekła, że jej wnuk nie walczył i jest tak spolegliwy. Na skutek podwyższonego ciśnienia kobieta mdleje i zostaje odwieziona do szpitala.

 

 

FULLMETAL ALCHEMIST – THE SACRED STAR OF MILOS film anime, Japonia 2011, 106 min.

Akcja filmu rozpoczyna się sekwencją snu młodej dziewczyny, w którym jej rodzice zostają siłą zabrani z domu przez żołnierzy. Gdy się budzi, widzi swojego brata czytającego zapiski dotyczące alchemii, które należały do ich rodziców. Gdy rodzeństwo schodzi na dół, zastaje przerażający widok – dwa powieszone, ociekające krwią ciała. Wiele lat później w Amestris kryminalista ucieka z więzienia, a Edward i Alphonse Elirickowie dołączają do pościgu za zbiegiem. Bracia wdają się w potyczkę z uciekinierem, który okazuje się niebezpiecznym przeciwnikiem umiejącym tworzyć lód oraz błyskawice z kręgów alchemicznych.

W sobotę 12 maja o godz. 21:00

 

NARUTO IV (NARUTO IV) serial anime, Japonia

Serial Naruto opowiada o 12-letnim Uzumakim Naruto. Jednak bohater nie jest zwykłym chłopcem. W jego ciele uwięziony jest lisi demon. Z tego powodu wszyscy w wiosce po prostu nie lubią Uzumakiego, gdyż wspomniany wyżej demon wyrządził wiele szkód i zabił wielu ludzi. Tylko jeden człowiek okazuje naszemu bohaterowi odrobinę sympatii. Nazywa się Iruka i stara się być miły dla chłopca na tyle, na ile może, ponieważ lisi demon zabił jego rodziców. Uzumaki chce jednak, aby okoliczni mieszkańcy darzyli go szacunkiem, dlatego postanowił zostać najpotężniejszym wojownikiem ninja w wiosce. Aby tego dokonać musi przejść wiele ciężkich szkoleń i treningów. Dla ułatwienia stworzono 3-osobowe drużyny. Naruto znalazł się w grupie ze swoją sympatią, Sakurą, i swoim największym rywalem, Sasuke.

Po 2 odc. od pn-pt, godz 16:20 i 16:50

 

„SLAYERS – MAGICZNI WOJOWNICY” sezon 4 (SLAYERS REVOLUTION IV) serial anime, Japonia 2008 PREMIERA

Magiczni wojownicy to opowieść o przygodach młodej czarodziejki, Liny Inverse, oraz jej towarzyszy, którzy podróżują razem po świecie w poszukiwaniu Miecza Światła. Przy użyciu broni białej i potężnej magii walczą z czarownikami, potworami, mrocznymi władcami oraz bandytami.

W każdą sobotę po 2 odc. godz 12:40 i 13:10

 

Kanał:        AXN Spin
Tytuł:         „Slayers: Revolution” PREMIERA
Sezon:       4
Emisja:      po 2 odcinki, Sob. godz. 12:40 i 13:10
Powtórki:   Sob. godz. 03:40, nd. godz. 03:20
Liczba
odcinków:  13 (całość 5 sezonów, 104 odc.)
Długość:     25min.
Rok prod.  2008

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.