Premiera serialu Pułapki umysłu z Erickiem McCormackiem oraz 4. sezon Czarnej Listy z Jamesem Spiderem w styczniu w AXN

Nowy rok widzowie AXN przywitają śledząc sprawy kryminalne, prowadzone przez FBI w dwóch głośnych amerykańskich produkcjach. Już 17 stycznia AXN pokaże premierowy odcinek Pułapek umysłu, w którym genialny neuropsychiatra chorujący na schizofrenię zostaje zatrudniony przez FBI, aby badać umysły najgroźniejszych przestępców. Natomiast od 19 stycznia losy byłego agenta, który sam stał się niebezpiecznym przestępcą, a teraz pomaga FBI, będzie można oglądać w
4. sezonie serialu Czarna Lista.

 


Serial Czarna lista opowiada o byłym agencie specjalnym Raymondzie „Red” Reddingtonie, jednym z najbardziej poszukiwanych przez FBI uciekinierów. „Red” pośredniczył w największych aferach kryminalnych na całym świecie, znany przez wielu jako „Concierge przestępczości”. W tajemniczy sposób, „Red” oddał się w ręce FBI składając niecodzienną ofertę – z poszukiwanego przez amerykański wymiar sprawiedliwości kryminalisty stał się jednym z najcenniejszych źródeł informacji o międzynarodowej przestępczości. Jednak Reddington postawił FBI jeden warunek – będzie rozmawiał jedynie z Elizabeth „Liz” Keen, nowicjuszką w agencji. W czwartym sezonie serialu oddział specjalny FBI oraz „Red” będą próbowali odbić Liz z rąk groźnego przestępcy, Alexandra Kirka, który podaje się za ojca agentki. Premiera 4. sezonu serialu Czarna Lista w czwartek 19 stycznia o godz. 23:00. Kolejne odcinki w czwartki o 23.00 tylko w AXN.

 
Głównym bohaterem Pułapek umysłu jest dr Daniel Pierce (znany z sitkomu Will i Grace, Eric McCormack), ekscentryczny i genialny neurobiolog, który cierpi na schizofrenię.  Jak nikt inny potrafi odczytywać ludzkie emocje i zachowania. Choroba wywołuje u niego halucynacje i omamy, które pozwalają mu spojrzeć na umysł przestępców w wyjątkowy sposób. W pierwszym odcinku serialu Pierce zostaje poproszony przez swoją byłą uczennicę, Kate Moretti, obecnie agentkę FBI, o pomoc w śledztwie dotyczącym tajemniczej śmierci osoby piastującej kierownicze stanowisko w koncernie farmaceutycznym. Premiera serialu Pułapki umysłu we wtorek 17 stycznia o godz. 18:00. Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o 18:00 tylko w AXN.

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.