PREMIERA SERIALU DARK MATTER „EKSPRESOWO Z USA” NA KANALE SCIFI UNIVERSAL

DarkMatter_1

’Dark Matter”, nowy oryginalny serial twórców Gwiezdnych wrót i producentów Zagubionej tożsamości będzie miał swoją polską premierę 48 godzin po debiucie w Stanach Zjednoczonych, w niedzielę 14 czerwca o godz. 22:00 tylko na kanale Scifi Universal.SCIFI UNIVERSAL

 

Dark Matter – polska premiera w niedzielę 14 czerwca o godz. 22:00 tylko na kanale Scifi Universal. Emisja w niedziele godz. 22:00

Dark Matter, serial z gatunku „space opera”, stworzony na bazie powieści graficznej o tym samym tytule, wydanej przez Dark Horse w 2012 roku, łączy w sobie wartką akcję i nieoczekiwane zwroty sytuacji. Produkcja, składająca się z trzynastu godzinnych odcinków, śledzi przygody załogi opuszczonego statku kosmicznego. Bohaterowie budzą się nie mając żadnych wspomnień na temat tego, kim są, ani w jaki sposób znaleźli się na pokładzie. Statkiem steruje nowoczesny i niebezpieczny android, zaś ładownia wypełniona jest bronią. Wkrótce zdezorientowani członkowie załogi zostają wciągnięci w międzygalaktyczną wojnę. Każdy z nich będzie musiał zdecydować, po czyjej stanąć stronie, próbując jednocześnie przetrwać i powoli odbudować swoje życie.
Głównymi bohaterami serii są: „Jedynka” (Marc Bendavid, Bitten) – człowiek, który zawsze stara się postępować zgodnie z zasadami moralnymi, „Dwójka” (Melissa O’Neil, Broadway’owska produkcja Nędzników) – zdecydowana i uparta, faktyczny przywódca grupy, „Trójka” (Anthony Lemke, Świat w płomieniach) – prawdziwy twardziel, „Czwórka” (Alex Mallari Jr., Robocop) – spokojny i małomówny, ale jednocześnie zaprawiony w walce, „Piątka” (Jodelle Ferland, Zmierzch) – maskotka grupy z z talentem do mechaniki oraz „Szóstka” (Roger Cross, Wirus) – z pozoru szorstki, ale w głębi to człowiek o złotym sercu. W rolę Androida wcieliła się Zoie Palmer (Zagubiona tożsamość).
Serial został stworzony przez Josepha Mallozzi i Paula Mullie (Gwiezdne wrota), produkcją zajęło się Prodigy Pictures (Zagubiona tożsamość).
Dark Matter będzie mieć swoją premierę w 86 krajach, włączając Australię, kraje azjatyckie, Wielką Brytanię, Francję, Niemcy, czy państwa Ameryki Łacińskiej, wkrótce po premierze w USA.

Dark Matter – polska premiera w niedzielę 14 czerwca o godz. 22:00 tylko na kanale Scifi Universal.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.