Premiera najnowszych sezonów seriali „Czarna lista” 3, „Agenci NCIS: Nowy Orlean” 2 oraz „Skorpion” 2 w listopadzie 2015 w AXN

czarna lista 3Listopad w AXN to najlepsze amerykańskie produkcje kryminalne i dawka dobrego kina akcji. W pierwszej połowie listopada na antenie pojawi się premierowy odcinek trzeciego sezonu „Czarnej listy” ze znakomitą rolą Jamesa Spadera, a także druga odsłona serialu „Agenci NCIS: Nowy Orlean” – kolejneAXNj kryminalnej propozycji twórców bijącej rekordy popularności serii. W listopadzie widzowie AXN zobaczą również drugi sezon sensacyjnego „Skorpiona” oraz film Drive z Ryanem Goslingiem w roli głównej.

 

Agenci NCIS: Nowy Orlean to kolejny bardzo dobrze przyjęty spin-off Agentów NCIS, jednego z najpopularniejszych seriali kryminalnych ostatnich lat. Bohaterowie rozgrywającej się w Missisipi i Luizjanie produkcji, to agenci rządowego biura specjalizującego się w prowadzeniu dochodzeń  w marynarce i piechocie morskiej Stanów Zjednoczonych. W rolach głównych występują, znany z roli Kapitana Archera w serialu Star Trek, Scott Bakula (jako Dwayne Cassius Pride), oraz Lucas Black (jako Christopher Lasalle), który popularność zyskał dzięki serialowi Z Archiwum X. W drugim sezonie zespół spod znaku NCIS prowadzi śledztwo w sprawie zniknięcia rakiety z militarnego konwoju, a także kontynuuje walkę z groźną lokalną mafią pod wodzą rodziny Broussardów. W kolejnej odsłonie serialu do głównej obsady dołączy była policjantka Sonja Percy (Shalita Grant) oraz komputerowy specjalista Patton Plame (Daryl Mitchell).

Premiera drugiego sezonu serialu Agenci NCIS: Nowy Orlean we wtorek 3 listopada o godz. 23.00 w AXN. Kolejne odcinki w każdy wtorek o godz. 21.00 w AXN (24 odc.).

 

 
czarna lista 3Serial sensacyjny Czarna lista opowiada o byłym agencie specjalnym Raymondzie „Red” Reddingtonie (w tej roli James Spader), który z poszukiwanego przez amerykański wymiar sprawiedliwości kryminalisty staje się jednym z najcenniejszych źródeł informacji o międzynarodowej przestępczości. Po tym jak w finale drugiego sezonu Liz (Megan Boone) w afekcie zabija Prokuratora Generalnego Stanów Zjednoczonych, jej nazwisko trafia na listę najgroźniejszych przestępców. Teraz to ona musi się ukrywać przed swoimi dawnymi kolegami z FBI. Z pomocą przychodzi jej Red, który staje się odtąd jej najbliższym współpracownikiem. Czy młodej agentce uda się oczyścić swoje imię i powrócić do służby? O tym widzowie będą mogli się przekonać oglądając trzeci sezon serialu. Premiera trzeciego sezonu serialu

Czarna lista w środę 11 listopada  o godz. 21.00 w AXN. Kolejne odcinki w każdą środę o godz. 21.00 w AXN (22 odc.).

 

 
skorpion 2Skorpion to serial sensacyjny twórców serii filmów Szybcy i wściekli. Amerykańska produkcja została oparta na życiorysie ekscentrycznego geniusza
i komputerowego specjalisty Waltera O’Briena (w tej roli, znany z seriali Rodzina Borgiów i Gra  o Tron, Elyes Gabel). Swoje wybitne zdolności  w dziedzinie informatyki, rozwijał włamując się do ściśle tajnych systemów i państwowych baz danych. Wiele lat później staje na czele zespołu specjalistów, którzy dzięki swojej wiedzy są w stanie rozwiązywać skomplikowane problemy współczesnego cyberświata. W drugim sezonie bohaterowie serialu próbują rozpracować japoński gang i ruszają na Kubę w poszukiwaniu serbskiego zbrodniarza wojennego. Departament Bezpieczeństwa Krajowego Stanów Zjednoczonych zespołowi Skorpiona powierza również misję rozbrojenia niebezpiecznego rosyjskiego satelity.

Premiera drugiego sezonu serialu Skorpion w piątek 30 października o godz. 21.00 w AXN. Kolejne odcinki  w każdy piątek o godz. 21.00 w AXN (24 odc.).
Utrzymany w stylistyce neo-noir film Drive opowiada  o tajemniczym hollywoodzkim kaskaderze (w tej roli Ryan Gosling), który pracuje także jako mechanik i kierowca specjalizujący się w samochodowych pościgach. Gdy poznaje piękną sąsiadkę Irene (Carey Mulligan), oczarowany postanawia pomóc jej mężowi w anulowaniu długu i napada na miejski lombard. Nie spodziewa się, że może to doprowadzić do konfliktu z lokalną mafią. Zrealizowany na podstawie powieści Jamesa Sallisa obraz zdobył nagrodę główną za reżyserię na festiwalu w Cannes oraz nominacje do Oskara i Złotego Globu. Emisja filmu Drive w piątek 27 listopada o godz. 22.00 w AXN.

Niedzielne pasmo filmowe w AXN:
Wyspa strachu – 1 listopada o godz. 21.00
Misja na Marsa – 8 listopada o godz. 21.00
Zamachowiec – 15 listopada o godz. 21.00
Bad Boys II – 22 listopada o godz. 21.00
Gwiezdne wojny: Część VI – Powrót Jedi – 29 listopada o godz. 21.00

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.