„Prawo i porządek: Sekcja specjalna” sezon 9 w 13 Ulica

Prawo i porzadek sekcja specjalna 913 Ulica w marcu 2014 roku zaprasza na spotkania z detektywami z nowojorskiej sekcji specjalnej w serialu „Prawo i porządek: Sekcja specjalna sezon 9„, którzy szukają sprawców brutalnych zbrodni popełnionych na ulicach tej wielkiej metropolii. Zaprasza również na kolejną serię spotkań z zespołem ekspertów z laboratorium kryminalistycznego w Las Vegas i ich szefem D.B Russellem w serialu  „Kryminalne zagadki Las Vegas sezon 10”.

„Prawo i porządek: Sekcja specjalna”  sezon 9

serial kryminalny USA 2007-2008

Emisje od 12 marca, w każdą środę o godz. 21:00 (19 odc.)

Prawo i porzadek sekcja specjalna 913 Ulica zaprasza na spotkania z detektywami z nowojorskiej sekcji specjalnej, którzy szukają sprawców brutalnych zbrodni popełnionych na ulicach tej wielkiej metropolii. Oddziałem kierują doświadczeni detektywi Elliot Stabler i Olivia Benson. W tej serii, widzowie będą mieli okazję przekonać się, jakie niebezpieczeństwa czyhają na tych, którzy decydują się szukać szczęścia w wirtualnej rzeczywistości. Poznają także kulisy sprawy, w której nauczycielka i uczeń wzajemnie oskarżają się o dokonanie gwałtu.

 

„Kryminalne zagadki Las Vegas – sezon 10”

Emisje od 17 marca, od poniedziałku do piątku o godz. 20:00

Kolejna seria spotkań z zespołem ekspertów z laboratorium kryminalistycznego w Las Vegas i ich szefem D.B Russellem. W 10. sezonie serialu stróże prawa stawią czoła gangsterom, członkom mafii, handlarzom narkotyków i producentom filmów pornograficznych. Tym razem będą również musieli przeprowadzić śledztwo w sprawie strzelaniny pomiędzy dwoma policjantami.

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.