Prawdziwi bohaterowie w kwietniu na kanałach AXN

Premiera seriali Rysa w AXN i The Commons w AXN White
oraz nowe sezony Patologa, The Good Doctor i S.W.A.T. – jednostka specjalna w AXN.

Julia Kijowska, Dawid Ogrodnik i Maciej Zakościelny w pełnej tajemnic historii, stworzonej przez Igora Brejdyganta; mroczny obraz przyszłości po katastrofie klimatycznej w Australii; niereformowalny patolog sądowy odkrywający zagadki śmierci swoich niecodziennych pacjentów; zespół dr. Shauna Murphy’ego na pierwszej linii frontu po wybuchu epidemii koronawirusa w Kalifornii oraz elitarna jednostka bojowa, która będzie musiała zmierzyć się z falą protestów Black Lives Matter w Los Angeles. W kwietniu kanał AXN pokaże seriale Rysa, Patolog 3, The Good Doctor 4 i S.W.A.T. – jednostka specjalna 4, a kanał AXN White nową produkcję The Commons.

Serial Rysa to pierwsza część cyklu kryminalnego autorstwa Igora Brejdyganta, która jest połączeniem kryminału z thrillerem psychologicznym. Największą zagadką okazują się bolesne doświadczenia głównej bohaterki. Monika Brzozowska, policjantka pracująca w warszawskim wydziale zabójstw, stara się wygrać z dręczącymi ją lękami i ocalić samą siebie. Kobieta, w miarę prowadzenia dochodzenia w sprawie serii morderstw, zaczyna trafiać na tropy prowadzące do niej samej. Bohaterka przeczuwa, że w sprawie chodzi o coś więcej niż zwykłe porachunki. Cierpiąca na zaniki pamięci Brzozowska zostaje wplątana w niebezpieczną grę, która zmusi ją do ponownej walki z demonami przeszłości. Na ekranie zobaczymy m.in. Julię Kijowską, Macieja Zakościelnego, Janusza Chabiora, Kingę Preis, Dawida Ogrodnika, Mariusza Ostrowskiego i Zbigniewa Zamachowskiego. Premiera serialu Rysa we wtorek 13 kwietnia o godz. 22:00. Kolejne odcinki w każdy wtorek o 22:00 w AXN.

Osadzony w niedalekiej przyszłości australijski serial The Commons to thriller z wyrazistymi bohaterami, którego akcja rozgrywa się w rzeczywistości zmian klimatycznych i najnowszych osiągnięć biotechnologii. Główną bohaterką serialu jest Eadie (Joanne Froggatt znana z Downton Abbey) – neuropsycholog, która leczy pacjentów po traumach z pomocą najnowszych technologii w szpitalu w Sydney. Jednak otaczający ją świat to codzienność pełna toksycznych opadów, zatrutego powietrza, rządowej inwigilacji oraz imigrantów uciekających przed nieodwracalnymi zmianami klimatu. Premiera serialu The Commons we wtorek 6 kwietnia o godz. 22:10. Kolejne odcinki w każdy wtorek o 22:10 w AXN White.

Patolog to historia doktora Daniela Harrowa, który za nic ma wszelkie autorytety. Jest inteligentny i błyskotliwy, a przy tym bardzo skuteczny w swojej pracy. Za punkt honoru postawił sobie poznanie prawdy o wszystkich swoich zmarłych pacjentach. Jest zdeterminowany, by każdej ofierze dać głoś i ujawnić, co było przyczyną jej śmierci, dzięki czemu potrafi rozwiązać nawet najbardziej nieprawdopodobne sprawy. Harrow skrywa jednak pewną mroczną tajemnicę, która może zagrozić nie tylko jego karierze, ale też bezpieczeństwu jego i jego najbliższych. Premiera 3. sezonu serialu Patolog w środę 7 kwietnia o godz. 19:55. Kolejne odcinki w każdą środę o 19:55 w AXN.

W serialu The Good Doctor Shaun Murphy (Freddie Highmore), niezwykle uzdolniony młody chirurg z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, dołącza do zespołu lekarzy z prestiżowego szpitala chirurgicznego St. Bonaventure. Jest samotny, ma problemy z komunikacją, a jedyną osobą, która go wspiera jest dr Aaron Glassman (Richard Schiff), który przeciwstawia się sceptycyzmowi i uprzedzeniom osób zarządzających szpitalem i wprowadza Shauna do zespołu. Shaun będzie musiał pracować ciężej niż kiedykolwiek wcześniej, aby odnaleźć się w nowym środowisku i udowodnić współpracownikom, że jego niezwykłe umiejętności medyczne mogą ratować ludzkie życie. W czwartym sezonie zespół szpitala St. Bonaventure będzie zajmował się nowymi ciekawymi przypadkami medycznymi i zmierzy się z epidemią COVID-19. Premiera 4. sezonu serialu The Good Doctor w środę 7 kwietnia o godz. 21:05. Kolejne odcinki w każdą środę o 21:05 w AXN.

S.W.A.T. – Jednostka Specjalna to remake serialu sensacyjno-kryminalnego z lat 70. ubiegłego wieku. Porucznik policji Daniel „Hondo” Harrelson (Shemar Moore) zostaje dowódcą elitarnej jednostki bojowej w Los Angeles. Harrelson, którego szkołą życia była ulica, chce walczyć z przestępczością, jednocześnie zachowując lojalność wobec środowiska, w którym się wychował. W czwartym sezonie sierżant Daniel Hondo i jego oddział zmierzą się rozprzestrzeniającą się pandemią COVID-19 oraz protestami Black Lives Matter. Premiera 4. sezonu serialu S.W.A.T. – Jednostka Specjalna w poniedziałek 19 kwietnia o godz. 20:00. Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o 20:00 w AXN.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.