„Poślubiona Jonasowi”. Polska premiera już w najbliższą niedzielę na kanale E! Entertainment

KEVIN JONAS W NOWYM REALITY SHOW

Znany z zespołu Jonas Brothers – Kevin Jonas oraz jego żona Danielle Deleasa zostali bohaterami nowego reality show „Poślubiona Jonasowi”. Polska premiera już w najbliższą niedzielę na kanale E! Entertainment o godzinie 22:00.

Kevin i Danielle poznali się podczas wakacji na Bahamach. Kiedy popularny muzyk z zespołu Jonas Brothers, Kevin Jonas ożenił się z dziewczyną z New Jersey, Danielle Deleasa, wyglądało na to, że tak jak w bajce będą „żyli, długo i szczęśliwie”. Jednak codzienne życie osób pochodzących z dwóch różnych środowisk z bajką niewiele ma wspólnego. Młoda para, która powoli przyzwyczaja się do rodzinnego życia na przedmieściach, postanowiła odsłonić E! kilka małżeńskich tajemnic. A problemów rzeczywiście nie brakuje, bo młodzi małżonkowie mają zupełnie inne zawody, prowadzili do tej pory zupełnie odmienne style życia i reprezentują całkiem inne wartości. Liczna włoska rodzina Danielle wiecznie wpada z wizytą. Tymczasem Kevin razem z braćmi  Joe i Nickiem nagrywają nowy album. Czy uda im się pogodzić życie gwiazdy pop z trudami codzienności?

 

„Historia Danielle i Kevina  przypomina bajkę. Dziewczyna z sąsiedztwa, poślubia gwiazdę popularnego na całym świecie zespołu” – tak program opisuje Lisa Berger, President Entertainment Programming for E! ” To reality show, w którym widzowie E! będą mogli zobaczyć jak funkcjonują razem osoby pochodzące z zupełnie różnych środowisk. Ona to dziewczyna z przedmieścia, on międzynarodowy gwiazdor. Razem zaczynają właśnie zupełnie nowe życie”.

 

„Poślubiona Jonasowi” (Married to Jonas) w niedzielę 4.11 o godzinie 22:00 tylko na kanale E! Entertainment.

 

Za produkcję Reality show “Poślubiona Jonasowi” odpowiadają: Ryan Seacrest, Stephanie Bloch Chambers oraz Adam Sher dla Ryan Seacrest Productions.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.