Polsat wiosną 2018

Wiosną w Polsacie obejrzymy dwa nowe programy: „Umów się ze mną. Take Me Out” i „The Story Of My Life – Historia naszego życia”. Poza tym obejrzymy nowe sezony m.in. „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, „Top Chef”, „Nasz nowy dom”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, „W rytmie serca” oraz „Przyjaciółki”.

 

„Umów się ze mną. Take Me Out” w marcu w Polsacie
 
Polską wersję światowego hitu poprowadzi Piotr „Guma” Gumulec. Młody, zdolny i błyskotliwy artysta kabaretowy, znany widzom Polsatu z „Kabaretu na żywo”, zaprasza na „Take Me Out”, czyli po prostu „Umów się ze mną”. A co się kryje pod nazwą show? Na pewno doskonała zabawa, solidna porcja dowcipu i dobra muzyka, w rytmie której uczestnicy będą dokonywać randkowych wyborów.

Co trzeba zrobić, aby udać się na randkę idealną? W każdym odcinku trzydzieści kandydatek zobaczy kilku singli. Każdy z nich pojedynczo będzie musiał je do siebie przekonać. Dostanie na to szansę w trzech rundach. W każdym z etapów dziewczyny będą mogły zdecydować, czy są zainteresowane spotkaniem z danym mężczyzną czy też nie. Jeśli w ostatniej rundzie zostanie więcej niż jedna kandydatka, role się odwrócą i to mężczyzna będzie wybierał kobietę, z którą pójdzie na randkę.

Czy panom uda się zainteresować sobą panie? Czy panie przyciągną uwagę singli? Czy istnieje uniwersalna recepta na udaną randkę? Odpowiedź już w marcu na antenie Polsatu!

 

W rytmie serca – 2 sezon

„W rytmie serca” – drugi sezon hitowego serialu, już 4 marca w Telewizji Polsat

Miłość… to skomplikowane – pod tym stwierdzeniem może się podpisać chyba każdy z bohaterów serialu „W rytmie serca”. W drugim sezonie produkcji, która błyskawicznie zdobyła zagorzałych fanów, będzie jeszcze więcej uczuciowych zawirowań, sensacyjnych zwrotów akcji i zaskakujących powrotów. Na ekranie ponownie zobaczymy Mateusza Damięckiego, Barbarę Kurdej-Szatan, Marię Dębską, Piotra Polka, Piotra Fronczewskiego i Małgorzatę Foremniak. Do obsady dołączy Artur Żmijewski i z pewnością zaskoczy widzów swoim mrocznym wcieleniem. Premierowe dwa odcinki 2. sezonu „W rytmie serca” pojawią się na antenie Telewizji Polsat już w niedzielę, 4 marca od godz. 20:00.

 

 

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” od piątku 2 marca

Nie mamy wątpliwości, że na parkiecie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” będzie wyjątkowo – pod wieloma względami. W żadnym z dotychczasowych sezonów nie pojawiły się w show gwiazdy o tak różnych zawodach i pasjach. Tym razem zobaczymy: muzyka i zawodnika MMA – Popka, modelkę – Renatę Kaczoruk, lekarza medycyny estetycznej – Krzysztofa Gojdzia, architekt – Martynę Kupczyk, blogerkę – Little Mooonster 96, aktora – Dariusza Wieteskę, mistrzynię świata fitness – Kasię Dziurską, wokalistę – Antka Smykiewicza, aktorkę – Wiktorię Gąsiewską, a także po raz pierwszy w historii programu parę: dziennikarkę – Beatę Tadlę i podróżnika oraz prezentera pogody – Jarosława Kreta.

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” od piątku 2 marca o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

 

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. marzec 2018

Jak prezentuje się sędziowska czwórka w nowym składzie? Paweł Królikowski, Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski oraz Małgorzata Walewska zapraszają na dziewiąty sezon „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Co wydarzy się w nowych odcinkach? Muzyczne emocje już od marca

 

 

Nasz nowy dom 10 sezon

Premiera 1 marca czwartki godz. 22:25

 

 

 

Przyjaciółki – 11. sezon

Perypetie Patrycji, Ingi, Zuzy i Anki elektryzują widzów!

Co czeka bohaterki w 11. sezonie „Przyjaciółek?”

Premiera 1 marca czwartki godz. 21:10

 

 

The Story Of My Life – Historia naszego życia

Nowy talk show Telewizji Polsat „The Story Of My Life – Historia naszego życia”

W każdym odcinku „The Story Of My Life – Historia naszego życia” goście programu zobaczą, jak będą mogli wyglądać za 20-30 lat oraz 40-60 lat. Skonfrontują się z pytaniami, które skłonią do refleksji nie tylko ich samych, ale również widzów przed telewizorami.

Premiera „The Story Of My Life – Historia naszego życia” na antenie Telewizji POLSAT w piątek 2 marca, po emisji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. W pierwszym sezonie zobaczymy 5 odcinków.

Premiera 2 marca piątki godz. 22:25

 

 

TOP CHEF – marzec 2018

Juror nie wyklucza powiększenia zespołu swojej restauracji. Kulinarny mistrz zapowiedział, że jeżeli trafi w programie „Top Chef” na wybitny talent, to być może zaoferuje mu pracę w swoim atelier. Czy któryś z adeptów gotowania będzie w stanie oczarować Wojciecha Modesta Amaro podczas wiosennej edycji?

„Top Chef” od środy 7 marca o godz. 21:25 w Telewizji POLSAT.

 

 

 

Trudne sprawy, sezon 15

EMISJA od 26 lutego poniedziałek-piątek 13:00

 

Dlaczego Ja?, sezon 18

Każdego dnia miliony Polaków zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na pytanie dlaczego mnie to spotkało. Takimi właśnie prawdziwymi życiowymi rozterkami zwykłych ludzi inspirowany jest serial paradokumentalny ”Dlaczego ja?”. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach żyjących tuż obok nas, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Śledzimy ich zmagania z niecodziennymi kłopotami i wraz z nimi szukamy odpowiedzi na to jedno proste pytanie – „Dlaczego ja?”.

EMISJA od 26 lutego poniedziałek-piątek 14:45

 

Na ratunek 112, sezon 4

EMISJA od 26 lutego poniedziałek-piątek 16:30

 

Gliniarze 4. sezon

EMISJA od 26 lutego poniedziałek-piątek 17:00

 

SUPER POLSAT

Taxi Kasa

„Taxi Kasa” to nowy teleturniej, który już tej wiosny będzie można zobaczyć na antenie Super Polsat. Uczestnicy programu zamawiają taksówkę i w trakcie podróży mogą wygrać gotówkę, poprawnie odpowiadając na zadawane pytania. W roli kierowcy i prowadzącego „Taxi Kasy”  wystąpi Kamil Baleja. Premiera programu już w sobotę, 10 marca, o godzinie 19:30.

PREMIERA10.03.2018, godz. 19:30

EMISJA Super Polsat

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.