Polsat wiosna 2017

Wiosną na antenie Polsat obejrzymy m.in.: nową edycję programu „Idol”, nowy talent show „The Brain. Genialny umysł„, nowy program „Ameryka marzeń„, nowy serial „Niania w wielkim mieście” oraz nowe sezony „Taniec z gwiazdami”, „Twoja twarz brzmi znajomo”, „Świat według Kiepskich”, „Nasz nowy dom”.

 

 

 

 

Idol 2017

Jeden z wielkich telewizyjnych powrotów. Po kilku latach nieobecności muzyczny program Idol ponownie zawita w Polsacie. Tym razem w jury zasiądą: Ewa Farna, Elżbieta Zapendowska, Janusz Panasewicz i Wojciech Łuszczykiewicz.

 

Emisja od 15 lutego, środy o godz. 20:00

 

Daleko od noszy – Reanimacja

Serial Daleko od noszy wraca na antenę 4 marca, a w obsadzie znalazła się … Doda.

Emisja od 4 marca

 

 

Ameryka marzeń

To jedyny w historii polskiej telewizji paradokument, który powstał w USA. Akcja serialu toczy się w najbardziej polskim mieście w Stanach, czyli w Chicago. Dzięki „Ameryce marzeń” dowiemy się jak żyje amerykańska Polonia – poznamy jej radości, smutki i problemy, z którymi musi się zmierzyć. Jest to serial o ludziach, którzy próbują spełnić swój american dream. Premierowy odcinek już 4 marca o godz. 16:45 na antenie Telewizji Polsat.

EMISJA Polsat, od 4 marca 2017, godz. 16:45

 

 
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7

Od 4 marca.

 

 

Nasz nowy dom sezon 8 (wiosna 2017)

 

Taniec z Gwiazdami 2017

Ruszają treningi przed siódmą edycją „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Telewizja Polsat przedstawiła listę uczestników programu. Show nadal będą prowadzić Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna. Uczestników bez zmian ocenią: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski, Beata Tyszkiewicz oraz Michał Malitowski.

marzec 2017.

 

Przyjaciółki – 9. sezon

Dziewiąta seria „Przyjaciółek” to czas nowych wyzwań w życiu Anki, Zuzy, Ingi i Patrycji. Czym Zuza wypełni pustkę w swoim życiu? Co przyniesie Indze niespodziewana podróż do Nowego Jorku? Czy Patrycja i Michał odbudują swoje małżeństwo? Czy Anka i Paweł wreszcie dotarli do bezpiecznego portu?

 

„Świat według Kiepskich” sezon 22

wiosna 2017

 

Gliniarze 2. sezon

Kolejna dawka intrygujących i trzymających w napięciu spraw kryminalnych, dynamiczne akcje policyjne, najnowsze rozwiązania w walce z przestępczością, fascynujący bohaterowie, zagrożenie życia i silne emocje.

EMISJA Od 27 lutego, poniedziałek – piątek, godzina 17:00

 

 

Niania w wielkim mieście

„Niania  w wielkim mieście” – nowość w wiosennej ramówce Polsatu

Dzieci, ambicje i tajemnice z przeszłości! Dziewczyna z prowincji walczy o serca  swoich  podopiecznych, ale dla kogo bije jej własne?

W tytułowej roli wystąpi Magdalena Lamparska. Towarzyszyć jej będą: Kamilla Baar – Kochańska, Przemysław Sadowski i Stefan Pawłowski. Dwanaście odcinków nowego serialu już od 7 marca w Telewizji POLSAT!

EMISJA od 7 marca, wtorek o godzinie 21:30

 

The Brain. Genialny umysł

Nowy talent show telewizji Polsat.

Pierwsza polska edycja programu „The Brain. Genialny Umysł” będzie emitowana w Polsacie we wtorkowe wieczory. W jury zasiądą: Anita Sokołowska, Cezary Żak i Mariusz Pudzianowski, a show poprowadzi dziennikarz sportowy Jerzy Mielewski.

Bohaterami każdego odcinka będą zwykli ludzie: dorośli i dzieci, ale ich zdolności umysłowe wykraczają poza wszelkie wyobrażalne standardy. Uczestnicy charakteryzują się wyjątkową pamięcią, wybitnym talentem matematycznym, czy ponadprzeciętnie rozwiniętymi zmysłami smaku i dotyku, często w połączeniu z innymi umiejętnościami, np.: wykorzystaniem siły mięśni. Osoby biorące udział w „The Brain” potrafią m.in.: ekstremalnie szybko zapamiętać i dodać 100 cyfr, rozpoznać jednego ze stu jeden dalmatyńczyków tylko na podstawie wybranej łatki na grzbiecie, wyodrębniać różnicę między obrazkami pozornie identycznymi lub przejść bezbłędnie z zawiązanymi oczami przez gęstą sieć strumieni laserów.

Uczestnicy „The Brain. Genialny Umysł” podejmą wyzwanie w studiu na oczach publiczności oraz jury, którzy wspólnie będą decydować, kto zwycięży. Co tydzień pięć nowych osób o genialnych umysłach będzie walczyć o nagrodę pieniężną, ale wygrać może tylko jedna.

Format „The Brain” pochodzi z katalogu Endemol Shine Group i będzie składać się z ośmiu odcinków.

Premiera programu we wtorek, 7 marca w Telewizji Polsat.

 

 

Kontynuacje m.in.:”Kabaret na żywo 2″,  „Ewa gotuje”, seriale paradokumentalne „Trudne sprawy”, „Dlaczego ja?”, „Na ratunek 112”, „Gliniarze” oraz „Zdrady” sezon 9.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.