Polsat wiosna 2016

powiedz takWiosną w Polsacie obejrzymy nowy polski serial „Powiedz Tak!”, nowy paradokumentalny serial „Małolaty” i nowy program „Surprise, Surprise”. M.in. nowe sezony: „Przyjaciółki”, „Świata według Kiepskich”, „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia” ,  „Twoja twarz brzmi znajomo”, „Top Chef” oraz”Tylko muzyka. Must be the music”.POLSAT

powiedz takPierwsza z wiosennych nowości Polsatu to serial „Powiedz TAK!” (emisja we wtorki o godz. 21.30, od 1 marca). Jest to obyczajowo – komediowa historia, która w zabawny sposób przedstawia życiowe wzloty i upadki warszawskich trzydziestolatków. Czworo przyjaciół: Basia, Wiktor, Justyna i Bartek (granych przez Katarzynę Zawadzką, Pawła Domagałę, Agnieszkę Więdłochę i Nikodema Rozbickiego) wspiera się wzajemnie i planuje zrobić oszałamiającą karierę w branży ślubno-weselnej.. W każdym odcinku pojawią się nowi bohaterowie – klienci firmy Basi – przyszłe młode pary i ich życiowe historie. W serialu obok zamierzającej podbić świat czwórki przyjaciół, występuje plejada aktorów. Wśród nich m.in. Mikołaj Roznerski, Cezary Pazura, Maria Pakulnis, Sylwia Gliwa, Tamara Arciuch, czy Anna Karczmarczyk.

suprise supriseDruga nowość „Surprise, Surprise” (emisja w soboty o godz. 20,00, od 12 marca) to program pełen wzruszeń, łez, radości, nieoczekiwanych spotkań i zaskakujących niespodzianek. Ten show jest szansą, by docenić prawdziwych bohaterów codzienności. Poznamy historie zwykłych – niezwykłych ludzi, którzy w zaskakujących sytuacjach potrafili bezinteresownie pomóc innym, a nawet uratować od śmierci zupełnie obce osoby. Zaproszeni do programu bohaterowie, zostaną uhonorowani niespodzianką będącą niejednokrotnie spełnieniem ich życiowych marzeń. A wszystko dlatego, że tak po prostu, w przeszłości zdecydowali się pomóc innemu człowiekowi. Program poprowadzą Wojciech Błach i Stefano Terrazzino.

 

Trzecią nowością wiosennej oferty Polsatu jest paradokumentalny serial „Małolaty” (emisja od poniedziałku do piątku o godz. 17.00, od 29 lutego), opowiadający o prawdziwych problemach i troskach współczesnej młodzieży. W każdym odcinku widzowie wejdą do intymnego, zamkniętego i tajemniczego świata zbuntowanego małolata. Skrywana często przed dorosłymi rzeczywistość młodych ludzi, kryje w sobie wiele niezbadanych obszarów. Agresja, wagary, alkohol, przemoc w rodzinie – to tylko niektóre z tematów poruszanych w serialu.

 

 

Wiosną 2016 roku na antenę wraca także piąta edycja „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” (w piątki o godz. 20.00, od 4 marca). Po raz kolejny 11 par stanie do walki o Kryształową Kulę i tytuł najlepszego tancerza spośród gwiazd. Wśród uczestników wiosennej edycji zobaczymy: Elżbietę Romanowską, Izu Ugonoha, Joannę Opozdę, Andrzeja Krzywego, Annę Karczmarczyk, Kasię Stankiewicz, Rafała Jonkisza, Waldemara Błaszczyka, Nikodema Rozbickiego, Julię Wróblewską oraz Dorotę Chotecką. Tańczące gwiazdy i ich trenerów oceniać będzie nasze niezawodne jury w składzie: Beata Tyszkiewicz, Iwona Pavlović, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski. W tej edycji u boku Krzysztofa Ibisza pojawi się Paulina Sykut – Jeżyna.

 
Na antenę wraca także nowy sezon „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” (sobota godz. 21.30, od 12 marca) Wiosną, w rywalizacji o Złotą Twarz i czek na 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny śpiewająco zmagać się będą: Katarzyna Zielińska, Aleksandra Szwed, Katarzyna Pakosińska, Agnieszka Twardowska, Marcin Rogacewicz, Adam Fidusiewicz, Dariusz Kordek i Jerzy Grzechnik. Program niezmiennie poprowadzą: Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor. Za jurorskim stołem, obok Małgorzaty Walewskiej, Katarzyny Skrzyneckiej i Rafała Królikowskiego, zasiądzie nowy ekspert Bartek Kasprzykowski.

 

 

W „Hell’s Kitchen. Piekielnej kuchni” (wtorek godz. 20.00, od 1 marca) w trudnej sztuce gotowania zmierzy się czternastu nowych śmiałków. Tylko nielicznym uda się tutaj przetrwać i opuścić program z podniesionym czołem. Będą na nich czekały piekielne zadania i przede wszystkim On – gigant polskiej gastronomii – Wojciech Modest Amaro, zdobywca jedynej w Polsce prestiżowej gwiazdki Michelin. Na antenę Polsatu wraca także szósty sezon kulinarnego reality-show „Top Chef” (środa godz. 20.40, od 2 marca).

 

 

Z kolei w jedenastej edycji „Tylko muzyka. Must be the music” (niedziela godz. 20.00, od 6 marca) pojawi się nowy juror – Tymon Tymański, kolorowy ptak polskiej sceny alternatywnej, kompozytor, autor tekstów, wielbiciel i znawca twórczości The Beatles. – Będę dobrym, rzetelnie przygotowanym i rzeczowo punktującym jurorem. Chciałbym przyciągnąć do programu rożnych zdolnych „frików”, przeróżnych młodych Maleńczuków i Tymańskich, którzy talent show omijają szerokim łukiem, uważając, że to obciach. Skoro tu jestem, to jednak nie obciach – jestem na to wyczulony – mówi Tymon Tymański o swoim udziale w „Tylko muzyka”.

 

 

Polsat nie zapomina o ulubionym przez widzu serialu „Przyjaciółki” (czwartek godz. 21.00, od 3 marca). W nadchodzącym sezonie dawne namiętności bohaterek wybuchną na nowo, a kolejne zwroty w życiu Anki, Zuzy, Ingi i Patrycji nie zawiodą milionów wiernych fanów serialu. Obok Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej, Małgorzaty Sochy i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer oraz ich dotychczasowych serialowych partnerów, tj. Marcina Rogacewicza, Krzysztofa Wieszczka i Bartka Kasprzykowskiego, w nowej serii zobaczymy również – Stefano Terrazzino. Do obsady dołączy też Marek Bukowski – Jasiek, przyjaciel z dzieciństwa Zuzy.

Równie ciekawie zapowiada się nowy sezon „Pierwszej miłości” (od poniedziałku do piątku, o godz. 18.00). Zazdrość i zdrada, ale też zaręczyny i nowe zauroczenia. To wszystko czeka widzów już wiosną. Marysia (Aneta Zając) i Michał (Wojciech Błach) rozpoczną przygotowania do ślubu. Czy była partnerka Michała, Ewa (Ewa Gawryluk) pogodzi się z faktem, że za chwilę straci go na zawsze? Artur (Łukasz Płoszajski) zdradzi Kingę (Aleksandra Zienkiewicz), a kochanka poinformuje go, że jest w ciąży – czyżby nadchodził koniec małżeństwa Kulczyckich? Wiosną będziemy także świadkami niespodziewanego powrotu Jowity (Joanna Opozda). Co na jej widok zrobi Radek (Mateusz Banasiuk), który jest teraz szczęśliwy z Sabiną (Urszula Dębska)? Kto zakłóci spokój mieszkańców Wadlewa? Tego wszystkiego dowiemy się już wkrótce.

Wiosną 2016 roku widzowie Polsatu zajrzą też na ulicę Ćwiartki ¾, do „Świata według Kiepskich” (środa, godz. 20.00, od 2 marca), do najsławniejszej wrocławskiej kamienicy. Nowe przygody rodziny Kiepskich i ich patologicznych sąsiadów obfitować będą w pasma sukcesów i porażek. Wiosną Ferdynand Kiepski postanowi, m.in. zostać maratończykiem oraz zapoluje na wieloryba razem… z samym Danielem Olbrychskim.

Wiosną widzowie zobaczą również kontynuacje seriali paradokumentalnych: „Trudne sprawy” (od 29 lutego, od poniedziałku do piątku, o godz. 13.00), „Malanowski i Partnerzy” (od 29 lutego, od poniedziałku do piątku, o godzinie 16.30), „Zdrady” (od 3 marca – czwartki o godzinie 22.00) „Pielęgniarki” (od 29 lutego, od poniedziałku do piątku, o godzinie 12.00) oraz wracające po przerwie „Dlaczego ja?” (od 29 lutego od poniedziałku do piątku, o godzinie 14.45) i „Pamiętniki z wakacji” (od 2 marca, w środy o godz. 22.05).

W szóstym sezonie „Naszego nowego domu” (czwartek, godz. 20.00, od 3 marca) Katarzyna Dowbor i jej ekipa odwiedzą kolejnych 12 rodzin, których historie nikogo nie pozostawią obojętnym. Odwiedzimy najbardziej potrzebujących m. in. w Spytkowicach koło Rabki na Podhalu, w Jamielniku w województwie warmińsko – mazurskim, czy w dwóch wsiach w mazowieckim Strzyżna i Rysie.

Wiosną Telewizja Polsat pokaże największe przeboje kinowe ostatnich lat, w tym premiery telewizyjne: „Wilk z Wall Street”, „Last Vegas”, „Jeszcze większe dzieci”, „Krudowie”, „Szklana pułapka 5”, „Sekretne życie Waltera Mitty” czy „Wolverine”.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Gadu-Gadu Live
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • RSS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.