Polsat wiosna 2015

Celebrity SplashWiosną w Polsacie obejrzymy m.in. nowy program: „Celebrity Splash!”, nowe sezony:  POLSAT„Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”,  „Tylko muzyka. Must be the music”,  „Twoja twarz brzmi znajomo”, „Hell’s kitchen. Piekielna kuchnia”, „Top Chef”, i „Nasz nowy dom”. Nowy serial paradokumentalny „Słoiki”, nowe sezony seriali: „Przyjaciółki”, „Pierwsza miłość”, „Świat według Kiepskich”, „Dlaczego ja?”, „Trudne sprawy”, „Dzień, który zmienił moje życie”  „Zdrady” , „Malanowski i partnerzy” i „Pielęgniarki”.

ROZRYWKA:

„Celebrity Splash!” (nowość) od 7 marca, soboty godzina 20:00

Celebrity SplashW czterech odcinkach eliminacyjnych wystąpi aż 24 uczestników, podzielonych na 6 osobowe zespoły. Z każdego z nich do dalszej rywalizacji przejdą 3 gwiazdy; dwie bezpośrednio po pierwszym skoku i jedna po tzw. „Jump – off” – dodatkowym skoku dogrywce. Podobnie rywalizacja będzie przebiegać w dwóch odcinkach ćwierćfinałowych. W półfinale zobaczymy 6 gwiazd, z którego 4 wejdą do ostatniego odcinka finałowego. Show „Celebrity Splash!” będzie realizowany w Poznaniu w spektakularnym kompleksie basenów Term Maltańskich, najnowocześniejszym obiekcie tego typu w Europie i jedynym w Polsce, którego wspólna powierzchnia lustra wody 18 basenów równa jest 40 boiskom siatkarskim. Termy Maltańskie do którego budowy zużyto 44 000 ton betonu i 100 000 ton piasku oraz 2 200 ton stali i 3 500 m² szkła, tylko w ubiegłym roku odwiedziło ponad 2 miliony osób. Uczestnicy show będą skakać z wież do największego w kompleksie – 50 metrowego basenu olimpijskiego, o 5 metrowej głębokości.

Program będzie dużym wyzwaniem realizacyjnym również ze względu na warunki panujące na basenie – niemal 60% wilgotności i temperaturę 37 stopni Celsjusza. Scenografia oparta na grze świateł, będzie bazowała na specjalnych lampach ledowych. Szczególnym zabezpieczeniom podlegać będą wszystkie kable które zostaną poprowadzone w 100 metrowych rynnach, a cały sprzęt będzie szczegółowo dezynfekowany. Wokół basenu powstanie blisko 150 m2 gumowych ścieżek i zabezpieczeń na których staną kamery i światła. Show „Celebrity Splash!” będzie realizowane na żywo przez 12 kamer, w tym jedną kamerę podwodną obsługiwaną przez nurka, oraz specjalną „Fly – came”, która będzie poruszała się na dużej wysokości nad basenem pokazując szczególnie efektowne skoki z 7,5 i 10 metrów. W każdym odcinku prócz rywalizacji uczestników, widzowie zobaczą specjalnie przygotowane przez reprezentantów Polski pokazy skoków, podwodnego baletu synchronicznego i tańca. Niezwykle efektowne i skomplikowane układy choreograficzne będą realizowane zarówno z poziomu wież, specjalnych podwieszanych platform, jak i 10 metrowej przezroczystej sceny z pleksi wchodzącej w głąb tafli wody.

W programie zobaczymy, m.in.: bokserskiego mistrza Europy Przemysława Saletę, byłego mistrza zapasów Andrzeja Suprona, Ilonę Felicjańską, aktorów Przemysława Cypryańskiego, Andrzeja Młynarczyka i Roberta Moskwę, showmana Billguuna Ariunbaatara, dziennikarza Telewizji Polsat Macieja Dowbora, wokalistę i lidera zespołu Weekend Radosława Liszewskiego, wokalistkę, blogerkę, jedną z trzech najbardziej wpływowych Polek w Internecie – Saszan, Miss Polonię 2010 – Rozalię Mancewicz, 70-krotnego reprezentanta Polski, byłego piłkarza Piotra Świerczewskiego, dziennikarkę, której wolność daje motocykl, a olbrzymi lęk od zawsze budzi woda – Odetę Moro, tancerkę i modelkę Dorotę Czaję, kucharza „TOP Chef” Dariusza Kuźniaka, aktorki znane widzom z serialu „Rodzina zastępcza”: Monikę Mrozowską i Misheel Jargalsaikhan, modelkę Olę Ciupę, oraz najpopularniejszego rolnika w Polsce – Adama Kraśko

„Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”  od 6 marca piątki godzina 20:00

„Twoja twarz brzmi znajomo”  od 7 marca soboty ok. godziny 22:00

„Hell’s kitchen. Piekielna kuchnia”  od 10 marca wtorki godzina 20:05

„Top Chef”  od 4 marca środy godzina 20:40

„Tylko muzyka. Must be the music” od 15 marca niedziele godzina 20:05
Przed nami 9. edycja „Tylko muzyka. Must be the music”. „Tylko muzyka” to wybuchowa muzyczna mieszanka stylów, wokalistów, instrumentalistów, beatboxerów, zespoły rockowe, hip hopowe i ludowe, ale także ci, którzy w swojej muzyce stawiają na wyszukaną oryginalność. Oceniać ich będą dobrze znani z poprzednich edycji specjaliści, dla których liczy się przede wszystkim – tylko muzyka. Władze w jurorskim składzie będzie pełniła Kora – prawdziwa liderka w życiu i na scenie, niepokorna, nietuzinkowa i zawsze emocjonalna. Nauczycielka gwiazd, autorytet w dziedzinie emisji głosu i kształcenia słuchu Elżbieta Zapendowska jak nikt inny rozpozna szczerość i autentyczność na scenie. Adam Sztaba doskonały dyrygent, muzyk i aranżer z łatwością oceni stopień trudności utworów i wskaże błędy, a Piotr Rogucki wokalista i lider Comy, ponownie będzie zachwycał się najbardziej oryginalnymi występami z wdziękiem wprowadzając jurorów w stan kontrolowanego osłupienia. Program poprowadzi sprawdzony duet Paulina Sykut-Jeżyna i Maciej Rock. „Tylko muzyka” była najchętniej oglądanym show muzycznym jesieni 2014. Średnia oglądalność 10 odcinków ostatniego sezonu wyniosła blisko 2,5 mln widzów. Program dla Telewizji Polsat produkuje Jake Vision.

 

„Nasz nowy dom” od 1 marca niedziele godzina 17:45.
W pierwszych odcinkach premierowej serii ekipa odwiedzi m.in. Ludwików, Boże, Dąbrówkę i Legionowo. „Nasz nowy dom” niezmiennie będzie prowadzić Katarzyna Dowbor, która nie raz udowodniła, że nie ma dla niej zadań niewykonalnych, pomoże jej doskonale zorganizowana architekt z wizją Martyna Kupczyk oraz kierownicy robót Artur Witkowski i Robert Grudek, bez których remont w tak krótkim czasie nie miałby szans powodzenia. Program „Nasz nowy dom” na zlecenie Telewizji Polsat produkuje firma Constantin Entertainment.

 

SERIALE:

„Przyjaciółki” od 5 marca czwartki godzina 21:00
Obok czterech głównych aktorek – Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej, Małgorzaty Sochy i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer zobaczymy ponownie Agnieszkę Sienkiewicz oraz nowych bohaterów: Martę Żmudę-Trzebiatowską oraz Mariusza Bonaszewskiego, którzy zatrzęsą światem „Przyjaciółek”. Piąty sezon „Przyjaciółek” zapewni widzom moc wrażeń i niespodziewanych zwrotów akcji. Miłość Patrycji (Joanna Liszowska) i Michała (Marcin Rogacewicz) czekają wielkie wyzwania, oboje stracą swoje miejsce pracy, a w ich życiu ponownie pojawi się szansa na adopcję dziecka. Na horyzoncie zakochanej Ingi (Małgorzata Socha), która zacznie układać sobie życie z Szymonem (Filip Bobek), nagle pojawi się jeszcze jeden mężczyzna – Jerzy (Mariusz Bonaszewski). Czy to spotkanie odmieni jej życie? Czy będzie gotowa na spotkanie po latach? Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) tryska energią. Otwiera z Ingą muffiniarnię, ma nową miłość, wierzy, że wszystko co najlepsze w życiu jeszcze przed nią. Jednak w jej związek z Maćkiem (Krzysztof Wach) wtrąci się znów Paweł (Bartek Kasprzykowski), który wraz ze swoją nową partnerką Natalią (w tej roli Marta Żmuda-Trzebiatowska) wprowadzi się do starego domu, o który rozpocznie się bezpardonowa walka. Z kolei na Zuzę (Anita Sokołowska) spadnie grom z jasnego nieba. Przypadkowe spotkanie z Jerzym (Mariusz Bonaszewski) wywróci ich światy do góry nogami. Co będzie, gdy w końcu odkryje, że Jerzy jest blisko związany z Ingą? Pani Dyrektor będzie zakręcona jak nigdy. Nie dość, że zakocha się na zabój, to stanie do walki o fotel prezesa banku. Serial na zlecenie Telewizji Polsat produkuje Akson Studio, a reżyseruje Grzegorz Kuczeriszka.

„Pierwsza miłość”  od poniedziałku do piątku, godzina 18:00

„Świat według Kiepskich”  od 4 marca środy godzina 20:00

„Słoiki”  od 7 marca soboty godzina 17:45

sloiki „Słoiki” – Losy ludzi, którzy musieli przenieść się do Warszawy. Tytułowe „Słoiki” będą musiały radzić sobie z nową rzeczywistością. Wielkie miasto i wielkie problemy, życiowe dylematy i ważne decyzje – to wszystko będzie można znaleźć w nowym serialu Telewizji Polsat.

 

Wiosną widzowie zobaczą również kontynuacje seriali paradokumentalnych: „Dlaczego ja?” (od poniedziałku do piątku, od 2 marca godzina 17:00), „Trudne sprawy” (od poniedziałku do piątku, od 2 marca o godzinie 13:00), „Malanowski i partnerzy” (od poniedziałku do piątku, od 2 marca godzina 16:30), „Zdrady” (od 5 marca – czwartki godzina 20:00) „Pielęgniarki” (od poniedziałku do piątku, od 2 marca o godzinie 12:00) oraz „Dzień, który zmienił moje życie” (od poniedziałku do piątku, od 2 marca godzina 14:45).

Producentem seriali „Dlaczego ja?”, „Trudne sprawy”, „Dzień, który zmienił moje życie” i „Zdrady” jest firma Tako Media, „Malanowskiego i partnerów” – Constantin Entertainment, „Pielęgniarek” – ATM Grupa, a „Słoików” Outset Films.

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Gadu-Gadu Live
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • RSS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.