Polsat nowe odcinki „Kości 7” , nowy sezon „Układy 4” już na początku października.

Od 7 października kanał Polsat wyemituje premierowe odcinki 7 sezonu serialu „Kości”. Już od 1 października, zostanie również wyemitowany nowy 4 sezon serialu „Układy”.

Nowe odcinki siódmego sezon „Kości” od 7 października na antenie Telewizji POLSAT. Mroczne zagadki kryminalne, rozwiązuje błyskotliwie inteligentna i pozornie niewrażliwa – antropolog Brennan (Emily Deschanel) i pewny siebie, a zarazem czarujący agent federalny Booth (David Boreanaz). Tę dwójkę wspierają przyjaciele tworząc drużynę, której nie oprze się żadna tajemnica.

Najnowsza seria „Kości” spełnia marzenia fanów. Brennan (Emily Deschanel) i Booth (David Boreanaz) będą mieli dziecko! Dr Temperance Brennan jest już w zaawansowanej ciąży, mimo to nadal współpracuje z FBI przy szczególnie skomplikowanych śledztwach. Niebawem przekona się, że nie wszystko można przewidzieć i racjonalnie zaplanować. A to za sprawą nieoczekiwanego porodu, który rozpocznie się podczas… wizyty w więzieniu! Brennan i Booth tworzą niepowtarzalny duet, który od początku łączyła chemia, długo jednak musieliśmy czekać na ich pierwszy pocałunek. Ale „Kości” to nie tylko romantyczna opowieść – ten serial gwarantuje znacznie więcej. To przede wszystkim doskonałe zagadki kryminalne, ze sporą dawką czarnego humoru i galerią niepowtarzalnych postaci. Premierowe odcinki „Kości” to nowe, wyjątkowe opowieści z dreszczykiem, z intrygującym zawiązaniem akcji, prawdziwie makabrycznym miejscem zbrodni i ciałem ofiary w stanie głębokiego rozkładu. W tak szokujących okolicznościach dochodzenie może podjąć tylko drużyna specjalistów z Jeffersonian Institute w Waszyngtonie. A wspierając swojego partnera z FBI, Brennan i jej przyjaciele doskonale się przy tym bawią. Każda sprawa to dla nich kuszące wyzwanie intelektualne – okazja, by popisać się swoją wybitną inteligencją i obszerną wiedzą z różnych dziedzin nauki.

Mistrzowską drużynę specjalistów z Jeffersonian Institute w Waszyngtonie tworzą: szefowa zespołu, dr Camille „Cam” Saroyan (Tamara Taylor), najbliższa przyjaciółka Temperance, Angela (Michaela Conlin), dr Jack Hodgings (TJ Thyne) oraz dr Lance Sweets (John Francis Daley). W najnowyszej serii nie raz zaskoczą fanów serialu, ujawniając swoje nowe niezwykłe talenty.

Serial „Kości” emitowany jest w każdą niedzielę – najnowsze odcinki od 7 października o godz. 22.00 na antenie Telewizji POLSAT.

 

Od 1 październiki obejrzymy również nowy 4 sezon serialu „Układy” (Damages) w każdy poniedziałek, godz. około 1:30

Wielokrotnie nominowana do Oscara, Glenn Close w roli bezkompromisowej prawniczki, Patty Hewes. Premierowy, 4. sezon „Układów” to pełna napięcia batalia z prywatną firmą ochroniarską, z którą jeszcze nikt nie wygrał…High Star Security to prywatna armia, której rząd USA zleca ochronę ważnych strategicznie obiektów i amerykańskich dygnitarzy w Afganistanie. 4 sezon składa się z  10 dcinków.

 

„CSI: Kryminalne zagadki Miami” sezon 9

Czwartki godz. 20:00

Tej jesieni, w każdy czwartek o godzinie 20.00, zgłębimy nowe kryminalne zagadki Miami. Śledczy z Florydy wyjaśnią kolejne zagadkowe morderstwa, zabezpieczą i zanalizują dowody przestępstw, a wszystko by wskazać winnych. Horatio Caine i jego zespół nigdy nie rezygnują.

Zbrodnia doskonała nie istnieje, ponieważ nie ma na świecie przestępcy, który byłby w stanie zatrzeć za sobą wszystkie ślady. Na miejscu przestępstwa niezmiennie zjawia się zespół najwyższej klasy ekspertów medycyny sądowej. Bezkompromisowy szef śledczych, porucznik Horatio Caine (David Caruso) oraz jego zespół: Calleigh Dusquene (Emily Procter), Eric Delko (Adam Rodriguez), Ryan Wolfe (Jonathan Togo), Frank Tripp (Rex Linn), Natalia Boa Vista (Eva La Rue), Walter Simmons (Omar Miller) oraz Tom Loman (Christian Clemenson). Korzystając z najnowocześniejszych osiągnięć techniki kryminalistycznej, są w stanie zanalizować nawet najdrobniejsze ślady, zrekonstruować zbrodnię i oczywiście schwytać mordercę.

Przez osiem sezonów fani serialu byli świadkami wielu dramatycznych wydarzeń, a bohaterowie rozwikłali wiele niesamowitych i trudnych spraw. Dziewiąta seria kontynuuje sukces poprzednich i podtrzymuje status CSI Miami, jako jednego z najlepszych seriali kryminalnych ostatnich lat. Każda historia opowiedziana w tym serialu jest inna i niepodobna do poprzednich. Przed nami nowe, niepowtarzalne i różnorodne zagadki kryminalne.

Zaczniemy od podwójnego morderstwa – czy badanie balistyczne pomoże odkryć, jak zginęła para nieznajomych i które z nich było celem ataku? Wydaje się, że śledczych nic już nie zaskoczy i nic też nie zdoła powstrzymać. Nie poddają się nawet, gdy z powodu awarii miejskiego hydrantu… bezcenne dowody rzeczowe spływają do oceanu. Dlaczego podczas derbów wrotkarek ginie gwiazda tego sportu – czy ktoś z drużyny przeciwnej chciał pozbyć się najskuteczniejszej zawodniczki? Śledztwo w toku… Do wstrząsającego morderstwa dojdzie na boisku szkolnym. Przyczyną śmierci nastolatki jest…ukamienowanie? Nigdy dotąd Horatio Caine i jego ludzie nie stanęli przed takim dylematem moralnym – głównymi podejrzanymi są dzieci! Kto w tej sprawie wcielił się w role prokuratora, sędziego i ławy przysięgłych? Gang Mala Noche znowu zaatakuje – Miami stanie w ogniu walki z przestępczością zorganizowaną i chaosem, jaki zapanował, odkąd Memmo Fiero wrócił, by przejąć kontrolę nad miastem. Horatio Caine zaczyna tracić cierpliwość do notorycznych przestępców takich, jak on… Czym zakończy się ten pościg?

„CSI: Kryminalne zagadki Miami” od premiery w 2002 roku należą do najpopularniejszych seriali – w 2003 roku zdobyły amerykańską nagrodę Publiczności (People’s Choice Awards) w kategorii: Najbardziej ulubiony dramat telewizyjny i odtąd wyznaczają standardy współczesnych policyjnych opowieści.

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Gadu-Gadu Live
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • RSS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.