Wiosna 2013 w Polsacie, „Kalambury z gwiazdami”, „Na krawędzi”, „Zdrady”

TylkoMuzyka5Na wiosnę kanał Polsat przygotował,POLSAT nowy serial kryminalny „Na krawędzi”, serial paradokumentalny „Zdrady”. Teleturniej „Kalambury z gwiazdami”. Kolejne sezony seriali: „Przyjaciółki” , „Świat według Kiepskich”, jak i kolejne edycje „Must be the Music. Tylko muzyka” i „Got to Dance. Tylko taniec”

 

„Zdrady”  – nowy serial paradokumentalny czwartki od 28.02 godz 20:00

„Zdrady” to nowy serial paradokumentalny, którego bohaterów łączy ten sam problem – podejrzewają swoich życiowych partnerów o zdradę. W odkryciu prawdy pomaga im prywatny detektyw Damian Pietrow wyspecjalizowany w tego typu przypadkach.

 

„Przyjaciółki” sezon 2, czwartki od 28.02 godz 21:00

– nowe perypetie, nowi bohaterowie i nowa godzina emisji !!!

Cztery „Przyjaciółki” zdobyły serca milionów widzów, a każdy widz zyskał dawkę poruszających historii doprawionych szczyptą kobiecego humoru. Nowe odcinki serialu to energetyczny koktajl złożony z uśmiechu i łez, wsparcia i rywalizacji, nadziei i zwątpienia – bo życie „Przyjaciółek”, tak jak nasze, miewa słodko-gorzki smak. Tej wiosny będziemy żyć gorącym romansem Zuzy (Anita Sokołowska) z nowym pracownikiem banku, będziemy trzymać kciuki za Patrycję (Joanna Liszowska) i jej zabieg in vitro, wesprzemy Ankę (Magda Stużyńska-Bauer) w trudnych życiowych wyborach, będziemy dopingować Ingę (Małgorzata Socha) w poszukiwaniu pracy i wyborze odpowiedniego faceta! Nowe perypetie „Przyjaciółek” zobaczymy już od 28 lutego (czwartek) o nowej porze – start godz. 21.00 na antenie Telewizji POLSAT!

 

„Na krawędzi” czwartki od 28.02 godz 22:00

„Na krawędzi” – nowość w Telewizji POLSAT

„Na krawędzi” to kryminalna łamigłówka. Gra pozorów i niedomówień. Gdy wydaje się, że rozwiązanie jest blisko, okazuje się, że to tylko jedna z  nici skomplikowanej sieci intryg. Niewyrównane rachunki sprzed lat, labirynt ludzkich losów, a w centrum wydarzeń kobieta pełna tajemnic. Kobieta, która rozlicza się ze swoją przeszłością i sama wymierza sprawiedliwość. Gdyby zemsta nosiła imię, nazywałaby się Marta Sajno. Sajno wypowiedziała wojnę swoim dawnym katom, a w sukurs przychodzi jej policja działająca nie zawsze w zgodzie z literą prawa.

 

„Kalambury z gwiazdami” emisja w soboty od 02.03, godz. 09:45

Teleturniej oparty na zasadach popularnej gry towarzyskiej. Uczestnikami zabawy są znane osoby ze świata polskiego kina, telewizji i sportu. W każdym odcinku osiem gwiazd drogą losowania zostaje podzielonych na dwie drużyny. W pierwszej rundzie każda z osób pokazuje albo rysuje zadanie, które wylosowała. W rundzie drugiej kapitanowie drużyn pokazują po 13 rzeczowników, na co mają jedynie 2 minuty. W przypadku remisu następuje dogrywka, w której prowadzący pokazuje hasło zadane przez drużynę A drużynie B i odwrotnie. Wygrywa zespół, który szybciej odgadnie zagadkę. Zwycięska drużyna zdobywa tytuł „Gwiazdy Kalamburów”, a każdy z jej członków otrzymuje dyplom autorstwa wybitnego satyryka i rysownika Henryka Sawki. Wśród uczestników programu zobaczymy m.in. Miśka Koterskiego, Grażynę Wolszczak, Marię Czubaszek, Tomasza Jacykowa i Piotra Cyrwusa. Prowadzi Piotr Gąsowski.

„Tylko muzyka. Must be the music” V edycja emisja od 24.02  w niedzielę godz. 20:00

Talent show, którego celem jest wyłonienie nowego muzycznego idola. W skład jury programu wchodzą: muzyk Adam Sztaba, specjalistka od emisji głosu Elżbieta Zapendowska, wokalista zespołu Afromental Wojtek „Łozo” Łozowski oraz ikona polskiego rocka Kora. Przed publicznością i jury występują nie tylko soliści i wokaliści, ale także zespoły, instrumentaliści i beatbokserzy. Program nie narzuca uczestnikom repertuaru – początkujący muzycy mogą zaprezentować własne kompozycje, jak również utwory znanych artystów. Uczestników show wyłoniono w precastingach. Następnie jurorzy wybiorą na etapie castingów 32 półfinalistów. Ośmiu finalistów wskażą w głosowaniu SMS-owym telewidzowie. Dwóch dodatkowych wybiorą użytkownicy portalu społecznościowego Facebook i słuchacze radia RMF FM. O tym, kto zdobędzie główną nagrodę programu – 100 tys. zł i występ podczas Sopot TOPtrendy Festiwal 2013 – ponownie zadecydują SMS-y widzów. Widowisko prowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Maciej Rock. Program składa się z pięciu odcinków castingowych, czterech półfinałów i finału. Poprzednie edycje show wygrywali: Enej, Maciej Czaczyk, LemON, Tomasz…

 

„Got to Dance. Tylko taniec” 3 sezon. od 01.03, piątki godz. 20:00

Program dla fanów tańca. Udział w nim biorą reprezentanci różnych stylów – od breakdance’a przez sambę po bboying. Na scenie występują solo, w duetach lub w zespołach. Uczestnicy sami decydują o tym, co zatańczą. Ich występy ocenia jury w składzie: Joanna Liszowska, obdarzona talentem tanecznym aktorka; Michał Malitowski, mistrz tańca latino; Alan Andersz, aktor znany z serialu „39 i pół” oraz wicemistrz Polski w disco dance, oraz Anna „Youya” Jujka, ceniona w Polsce i na świecie choreograf i nauczycielka tańca. To oni przyznając złote gwiazdy (głosy na tak) i czerwone gwiazdy (głosy na nie), wybiorą dwudziestu czterech uczestników półfinałów. O tym, kto znajdzie się w wielkim finale, zadecydują już widzowie w głosowaniu SMS-owym. Także oni wybiorą zwycięzcę show, który w nagrodę otrzyma czek na 100 tysięcy złotych i możliwość występu podczas Sopot TOPtrendy Festiwal 2013. Powalczy o nią ośmiu uczestników – sześciu wyłonionych w półfinałach plus dwóch z dzikimi kartami. Program składa się z sześciu odcinków castingowych, trzech półfinałów i finału, a prowadzą go Maciej Dowbor i Anna Głogowska.

„Świat według Kiepskich” sezon 14 od 06.03 środy, godz. 20:00

Stara miłość Ferdka, problemy mieszkańców kamienicy z ulicy Ćwiartki ¾ w wirtualnym świecie, Muzeum Seksu Ziemi Dolnośląskiej a przede wszystkim huczne obchody 40 – lecia małżeństwa Halinki i Ferdynanda – to wszystko czeka widzów w nowym sezonie „Świata Według Kiepskich”. Premierowy odcinek serialu już 6 marca o 20.00 w Polsacie.

Rubinowe gody Halinki (Marzeny Kipiel-Sztuki) i Ferdynanda (Andrzej Grabowski) to dla rodziny i sąsiadów doskonała okazja do hucznych obchodów i świętowania. Jednak dla obojga Kiepskich to moment podsumowania i wielu gorzkich refleksji, które popchną małżonków do decyzji o… rozstaniu. Nie bez wpływu na tę sytuację będzie pewnie młodzieńcza miłość Ferdka (w roli dziewczyny sprzed lat Krystyna Tkacz) przed spotkaniem z którą Kiepski będzie się chciał jak najlepiej przygotować, próbując zatuszować upływ czasu. W odcinku „Gorzelak, Kobielak i Majster Kurdzielak” rodzinka Kiepskich przeżyje koszmarny remont w kamienicy podczas którego dojdzie do poważnej inwigilacji wszystkich mieszkańców kamienicy przez ekipę remontową. Natomiast w odcinku „Samotność w sieci” Kiepscy i ich sąsiedzi spotkają się z problemem chamstwa internautów, którzy anonimowo będą ich wyśmiewać i pomawiać. Kiepscy podejmą wyzwanie i w efekcie dojdzie do absurdalnego pojedynku na „wymyślne sposoby obrażania”.
Ciekawie będzie też u sąsiada Paździocha (Ryszard Kotys) który w kolejnych odcinkach m.in. podejmie się śledztwa w sprawie zdemolowanej ubikacji, wraz z żoną Heleną (Renata Pałys) założy Muzeum Seksu Ziemi Dolnośląskiej i ogłosi w kamienicy stan wyjątkowy.

W kolejnych odcinkach serialu zobaczymy również: Barbarę Mularczyk, (Mariolka), Bartosza Żukowskiego (Waldek), Dariusza Gnatowskiego (Boczek), Annę Ilczuk (Jolasia), Zofię Czerwińską (Malinowska), Bohdana Smolenia (Listonosz), Lecha Dyblika (Badurę) i Andrzej Gałła (Kozłowkiego).

Reżyserem „Świata według Kiepskich” jest Patrick Yoka, który z tą produkcją serialową jest też związany od lat jako jeden z trzech scenarzystów. Serial produkuje ATM Grupa S.A. Serial który na antenie Polsatu jest obecny od 14 lat wciąż zyskuje nowych widzów. W 2012 premierowe środowe odcinki „Świata według Kiepskich” oglądało średnio 2,450 mln widzów, co oznacza wzrost o 24,42%. w stosunku do 2011 roku. (Nielsen Audience Measurement).

„Pierwsza miłość” emisja pon-pt godz. 18:00

Wiosną wielbiciele Marysi (Aneta Zając) będą mogli podziwiać kolejną jej metamorfozę. Majka zmieni swój image i obierze nowy kierunek zawodowy. Po gorących ślubach Emilki (Anna Ilczuk) i Bartka (Rafał Kwietniewski) oraz Wiktorii (Halszka Lehman) i Rysia (Mirosław Kotowicz) teraz Sabina (Urszula Dębska) i Igor (Rafał Mohr) zaczną przygotowywać się do tej uroczystości. Co ciekawe, nikt, a w szczególności jej ojciec Karol Weksler, z tego powodu nie będzie zadowolony… Cios w serce otrzyma Marek Żukowski (Maciej Tomaszewski). Aneta (Maria Pakulnis), nie chcąc narażać bliskich na konsekwencje jej związków ze światkiem przestępczym postanowi opuścić ukochanego. Czy Żukowskiemu uda się ją zatrzymać?

We Wrocławiu wiosna zainspiruje nie tylko budzącą się do życia przyrodę, lecz także bohaterów „Pierwszej miłości”. Po dramatycznych przeżyciach związanych z porwaniem przez Borysa Filipowa Marysia (Aneta Zając) zdecyduje się na zmiany. Podejmie nowe wyzwania zawodowe i zostanie managerem Barbariana. Czy Hubert zaakceptuje tę decyzję?

Życiowe zawirowania nie ominą też Kingi. Jak się okazuje los lubi płatać figle. Adama (Marcin Krajewski) odwiedzi jego siostra Beata (Katarzyna Ankudowicz) wraz z mężem Filipem (Jakub Mazurek). To, że partner zapomni jej o tej wizycie wspomnieć stanie się drobiazgiem w obliczu kłopotów finansowych tej pary. Ale… to nie Kinga będzie najbardziej zaskoczona pojawieniem się Beaty. Największe emocje przeżyje Szymon (Michał Korcz), który miał z nią kiedyś przelotny, wakacyjny romans. Czy dawne uczucia powrócą?

Rozkwitnie miłość Grażyny (Grażyna Wolszczak) i Grzegorza (Jan Jankowski). Postanowią razem zamieszkać. Idyllę zakłóci mąż Grażyny Karol (Karol Strasburger), który niespodziewanie pojawi się z walizkami w progu ich domu. Z przeprowadzki ojca do ukochanej bardzo zadowoleni będą Ola (Dominika Kojro) i Błażej (Paweł Krucz), którzy zaczną wieść typowo studenckie życie. A po drobnym remoncie do Oli wprowadzi się pewien przystojniak… Natomiast Radek (Mateusz Banasiuk) dla nowej miłości Nikoli (Anna Kózka) zrobi wszystko. W wiosennych odcinkach przekonamy się, jak wiele jest w stanie zaryzykować

To jedynie kilka wątków, które fani serialu będą mogli śledzić w najnowszych odcinkach „Pierwszej miłości”. Więcej nie zdradzimy… Na kolejne odcinki serialu „Pierwsza miłość” zapraszamy od poniedziałku do piątku, o godzinie 18.00.

 

„Kości” sezon 8, niedziele godz. 22:00

Gdy ludzkie szczątki uległy głębokiemu rozkładowi, spaleciu lub w inny sposób zostały tak zniszczone, że nawet CSI nie zdołałoby zidentyfikować ofiary, FBI prosi o pomoc w śledztwie drużynę Jeffersonian Institute w Waszyngtonie. Dr Brennan i agent Booth oraz ich przyjaciele z tego centrum naukowego rozwiązali już wiele mrocznych zagadek kryminalnych, z właściwym sobie poczuciem humoru, ogromnym zaangażowaniem i dzięki wybitnej inteligencji.

W premierowym, 8. sezonie tego serialu kryminalnego będzie jeszcze mroczniej, brutalniej i trudniej, bo toczą pojedynek z najbardziej zdemoralizowanym przeciwnikiem – geniuszem komputerowym, który okazuje się seryjnym mordercą.

W emocjonującym finale poprzedniej serii stała się rzecz niesłychana. Główna bohaterka,  dr Temperance „Bones” Brennan (Emily Deschanel) – światowej sławy, antropolog sądowy – musiała ukryć się przed wymiarem sprawiedliwości. Za radą i przy wsparciu swojego ojca – Maxa Keenana (gościnnie: Ryan O’Neal) zeszła do podziemia. Minęły trzy miesiące od jej ucieczki razem z kilkumiesięczną córeczką, Christine, gdy rozpoczyna się najnowszy, 8. sezon „Kości”. Zbiegowie muszą być szczególnie ostrożni, bo ścigają ich stróże prawa i… psychopata, który w przebiegły sposób wykorzystał instrumenty prawa i swoją intrygą doprowadził do oskarżenia dr Brennan o zbrodnię, której nie popełniła.

„24 godziny” sezon 6 poniedziałki około godz. 01:00

Kiefer Sutherland jako gwiazda nagrodzonego wielokrotnie Emmy i Złotym Globem, serialu „24 godziny” wraca do akcji, by zapobiec kolejnym atakom terrorystycznym, które pustoszą Amerykę – w premierowej, 6. serii tej wyjątkowej produkcji telewizyjnej.
W tym sezonie, jak i we wszystkich tego serialu, akcja rozgrywa się w ciągu jednego dnia. A każdy z pulsujących rytmem, 24 odcinków relacjonuje wydarzenia, które rozgrywają się w ciągu 1 godziny i prezentowane są w czasie rzeczywistym. Filmowy zegar znów intrygująco tyka…

„24 godziny” to produkcja telewizyjna niezwykle nowatorska pod względem formalnym. Każda minuta tego serialu odpowiada minucie w prawdziwym świecie, każdy odcinek to kolejna godzina dnia – wyjątkowego w historii Ameryki. Aby utrzymać mocne tempo opowieści, zdecydowano się także na niespotykany wcześniej podział ekranu telewizyjnego, czasami śledzimy więc równolegle dwa, trzy, a nawet cztery wątki. Rozwój sytuacji kryzysowej obserwujemy na bieżąco, poznajemy często z kilku różnych punktów widzenia, a pojedyncze sceny realizowane są z rozmachem inscenizacyjnym, godnym kinowych premier.

Akcja 6. sezonu serialu „24 godziny” rozpoczyna się o 6. rano. Wtedy ma miejsce kolejny zamach terrorystyczny w USA. Tym razem nieznani sprawcy uderzyli w San Antonio. Jest wiele ofiar. Ta seria ataków rozpoczęła się 11 tygodni wcześniej.  Chociaż nikt nie przyznał się do tych zbrodni, dowody wskazują na fundamentalistów islamskich. Szczególnie napięta atmosfera panuje w Los Angeles. Agencja Bezpieczeństwa Krajowego apeluje o sygnalizowanie pojawiania się podejrzanych osób w sąsiedztwie. Ale czujność obywateli nie zapobiegnie tragedii i wkrótce w Mieście Aniołów znów giną niewinni ludzie. A prawdziwe piekło dopiero rozpęta się, bo na terytorium Stanów Zjednoczonych przemycono 5 rosyjskich bomb atomowych…

 

Kolejne odcinki „Dlaczego ja?”, „Malanowski i partnerzy”, „Trudne sprawy”, „Studio 24″, „Interwencja”, „Państwo w Państwie”.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Gadu-Gadu Live
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • RSS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.