Polsat jesienią 2018

Jesienią na antenie Polsatu obejrzymy m.in: nowy serial „Ślad”, nowe sezony: „W rytmie serca”„Świata według Kiepskich” czy „Przyjaciółki”.  Nowe programy: „Śpiewajmy razem. All Together Now”, „World of Dance”, „Lepiej późno niż wcale”, „Cztery wesela”, nowe sezony „Twoja twarz brzmi znajomo”, czy „Nasz nowy dom”.

 

„Śpiewajmy razem. All Together Now” to format, w którym uczestników będzie oceniać aż stu jurorów: ekspertów muzycznych i wokalistów. Show opiera się na jednym prostym założeniu – zaśpiewać tak, by porwać do wspólnego śpiewania i zabawy jak największą liczbę jurorów. Im więcej jurorów wstanie ze swoich miejsc i zaśpiewa z uczestnikiem, tym wyższy będzie jego wynik.

W 100-osobowym panelu jurorskim zasiądzie cała plejada ekspertów muzycznych, a wśród nich: Nick Sinckler, Anja Orthodox, Dariusz Kordek, Krzysztof „Jary” Jaryczewski, Madox, Saszan, Ewa Gil, Michał Stawiński, Tabb Bartosz Zielony, Conrado Yanez i Ramona Rey. Program poprowadzi Igor Kwiatkowski. W roli kapitana jurorów zobaczymy Ewę Farną. Producentem programu jest Endemol Shine Polska.

„Śpiewajmy razem. All Together Now” będzie można oglądać od 5 września w środy o 20:30 w Polsacie.

 

 

„World of Dance” to format amerykańskiej stacji NBC. Najlepsi tancerze z Polski i ze świata w trzech grupach wiekowych (juniorów, dorosłych i zespołów) będą oceniani przez jury: Edytę Herbuś, Michała Malitowskiego i Rafała „Roofiego” Kamińskiego. Program poprowadzą Olga Kalicka i Karol Niecikowski.

Premiera od 14 września godz. 20:00

 

„Lepiej późno niż wcale”

W „Lepiej późno niż wcale” Piotr Polk, Karol Strasburger, Władysław Kozakiewicz oraz Krzysztof Hanke ruszą w podróż życia. Odwiedzą wyjątkowo egzotyczne miejsca w Japonii, Korei i Indonezji, a w wyprawie będzie im towarzyszył Rafał Masny z internetowego kanału Abstrachuje. Choć dzieli ich ponad pokolenie doświadczeń, to właśnie on będzie dla nich wsparciem podczas wyprawy. Kto lepiej odnajdzie się w egzotycznej rzeczywistości – millenials, znawca nowoczesnych technologii i internetu czy racjonalni, dojrzali dżentelmeni?

Premiera od 14 września godz. 21:30

 

„Cztery wesela”

„Cztery wesela”. Tytuł polsatowskiej wersji programu będzie więc polskim odpowiednikiem oryginalnej nazwy formatu – „Four Weddings”.

W każdym odcinku programu „Cztery wesela” poznamy cztery panny młode, które zapraszają się nawzajem na swoje wesela. Nie są jednak zwyczajnymi gośćmi, tylko surowymi jurorkami. Zwracają uwagę na każdy szczegół, od sukni ślubnej, przez wystrój sali, menu, tort, muzykę po ogólne wrażenie i atmosferę wesela. Każda z panien młodych może zdobyć w programie maksymalnie 100 punktów. Ambasadorką programu jest Agnieszka Hyży. Zwyciężczyni otrzyma pieniądze.

Program „Four Weddings” był pierwotnie emitowany w Wielkiej Brytanii, a później był produkowany również w: USA, Kanadzie, Australii, Niemczech, Finlandii, Rumunii i Francji. Polską wersję będzie można śledzić jesienią w Polsacie.

 

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” 10

Honorata Skarbek, Mateusz Ziółko, Adriana Kalska, Rafał Szatan, Katarzyna Maciąg, Marek Molak, Michalina Sosna i Bogumił „Boogie” Romanowski – to uczestnicy dziesiątej edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Honorata Skarbek to piosenkarka, autorka takich przebojów jak „LaLaLove”, „Naga” czy „Na koniec świata”

Mateusz Ziółko to piosenkarz, pianista, autor muzyki i tekstów.

Adriana Kalska to aktorka serialowa, a także teatralna i filmowa.

Rafał Szatan to aktor i wokalista. Jest laureatem wielu polskich i międzynarodowych festiwali.

Katarzyna Maciąg to aktorka. Szerszej publiczności jest znana m.in. z filmów „Płynące wieżowce”, „Facet (nie)potrzebny od zaraz” i „Ścinki”.

Marek Molak to aktor filmowy, telewizyjny, teatralny i dubbingowy. Jest też piosenkarzem: wokalistą zespołu rockowego Ava i autorem debiutanckiej płyty „Po drugiej stronie”.

Michalina Sosna jest aktorką. Występuje m.in. na deskach Teatru 6. piętro, Teatru Kamienica i Teatru Capitol.

Bogumił „Boogie” Romanowski jest wokalistą zespołu disco-polo „Łobuzy”.

Jubileuszowa dziesiąta edycja show pojawi się w jesiennej ramówce Polsatu.

 

Nasz nowy dom 11 sezon 

Program daje rodzinom radość i nadzieję na lepszą przyszłość, zapewniając to, co najbardziej prozaiczne i na co dzień potrzebne – nowy ciepły dom. W każdym odcinku pod czujnym okiem kamer, specjaliści – architekt i ekipa budowlana, stoczą wyścig z czasem i trudnościami. W programie poznamy historię rodzin i zobaczymy czy uda się spełnić ich marzenia. Program prowadzi Katarzyna Dowbor.

NOWE ODCINKI od 6 września, czwartek 20:05

 

 

„Ślad” Nowy serial

Produkcja przedstawia pracę Centralnego Wydziału Śledczego Policji, który ściga najbardziej niebezpiecznych przestępców. Po każdej zbrodni pozostaje tytułowy ślad, a ich odnajdywaniem zajmuje się zespół najlepszych fachowców. Grupą specjalnego wydziału dochodzeniowo-śledczego CWŚ dowodzi Renata Różańska (Anita Jancia). Ona współtworzy wydział od samego początku. „Żelazna dama” jest trudnym, ale sprawiedliwym liderem zespołu. Zawsze może liczyć na swojego zastępcę, nadkomisarza Rafała Walczaka (Mariusz Jakus), chociaż jest jedynym pracownikiem wydziału narzuconym jej przez przełożonych. Mężczyzna działa na granicy prawa i w związku z tym często wchodzi w konflikty ze swoją szefową. W serialu występują też m.in.: Włodzimierz Matuszak, Przemysław Bluszcz i Aleksandra Hamkało. Akcja „Śladu” dzieje się we Wrocławiu.

„Ślad” to polska wersja formatu opracowanego przez TeleAlliance Media Holding AB. Za produkcję serialu odpowiada firma Tako Media. Producentem i reżyserem formatu jest Okil Khamidov. Reżyserami części odcinków są również: Robert Wichrowski, Maciej Dutkiewicz, Mariusz Palej, Jan Kidawa-Błoński i Wojciech Nowak. Scenariusze są adaptowane przez grupę scenariuszową w składzie: Grażyna Wilczyńska, Marcin Grabowski, Andrzej Staszczyk i Patrycja Spychalska.

„Ślad” będzie można oglądać w Polsacie we wtorki o 20:00, od 18 września.

 

 

„W rytmie serca” 3

„W rytmie serca” to serial, w którym widzowie w każdym odcinku poznają dwie historie – medyczną i kryminalną. Uwikłani są w nie pacjenci i często, wspierani przez lokalną policję, lekarze. Wszystko dzieje się w scenerii lubelskiego miasteczka Kazimierz Dolny. W serialu występują: Mateusz Damięcki, Barbara Kurdej-Szatan, Maria Dębska, Piotr Polk, Piotr Fronczewski, Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Zbigniew Zamachowski, Elżbieta Romanowska i Dariusz Toczek.

Twórcami serialu są: Tadeusz Lampka – producent wykonawczy, Piotr Wereśniak i Jakub Skoczeń – reżyserzy i Jarosław Żamojda – autor zdjęć. Autorami scenariusza, oprócz Piotra Wereśniaka są także Izabela Aleksandrowicz i Dominika Hiliszczańska.

 

Przyjaciółki 12. sezon

W nowej serii „Przyjaciółek” Olgierd Łukaszewicz pojawi się u boku Agnieszki Sienkiewicz (Dorota). Aktor wcieli się w rolę bardzo zamożnego biznesmena Eryka. W jesiennym sezonie Dorota ponownie wyjdzie za mąż. Czy jej wybrankiem będzie właśnie Eryk?

W dwunastej serii serialu „Przyjaciółki” obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer wystąpi plejada aktorów, a wśród nich kluczowi aktorzy z poprzednich sezonów.

 

„Świata według Kiepskich”, sezon 27

W nowych odcinkach zobaczymy stałą obsadę serialu: Ferdka (Andrzej Grabowski), Halinkę (Marzena Kipiel-Sztuka), Mariolkę (Barbara Mularczyk-Potocka), Helenę Paździoch (Renata Pałys), Mariana Paździocha (Ryszard Kotys), Arnolda Boczka (Dariusz Gnatowski), Waldusia (Bartosz Żukowski), Jolasię (Anna Ilczuk) oraz innych aktorów, w tym tych, którzy pojawią się gościnnie.

 

Aż chce się żyć” 2

2 września Polsat rozpocznie emisję drugiego sezonu mini-programu Roberta Janowskiego pt. „Aż chce się żyć”.

„Aż chce się żyć” to opowieści z życia różnych bohaterów. Każdy z nich dzieli się z widzami swoją historią, mówi o wyjściu z cienia, przebudzeniu i o powodach, dla których zaczął cieszyć się życiem. Każdy, trwający kilka minut odcinek to jedna opowieść o pasji, wyzwaniu i miłości.

Narratorem oraz prowadzącym program nadal będzie Robert Janowski. W „Aż chce się żyć” bez zmian będą lokowane produkty Corega. Producentem cyklu jest Lulu Production.

Drugi sezon „Aż chce się żyć” będzie emitowany w niedziele o 18:45, od 2 września. Pierwszą serię nadawano wiosną 2018 roku.

 

Źródło Polsat

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.