POLSAT jesienią 2013

Tylko muzyka. Must be the music 6 Jesienią w Polsacie, nowy polski serial „2XL”, „To nie koniec swiata” i „Ślubna gorączka”. 7 sezon POLSATserialu „Hotel 52”, 15 już sezon serialu „Świat według Kiepskich„. Nowe reality show „Top Chef” i „Fat killers. Zabójcy tłuszczu”, kolejny 6 sezon reality show „Tylko muzyka. Must be the music„, oraz „Tylko taniec. Got to Dance” sezon 4, kontynuacja 8. sezonu serialu „Kości”, Jesienią wystartuje również nowy program „Nasz nowy dom” który poprowadzi Katarzyna Dowbor. Nowe odciniki seriali „Pierwsza miłość”,”Malanowski i partnerzy”, „Dlaczego ja?” i „Zdrady”.

„Top Chef”

emisja w srody, godz 20:35, od 11 września

Top Chef PolskaAbsolutny hit tej jesieni – czyli „pojedynek” na noże profesjonalnych kucharzy. Sztuka gotowania połączona z fascynującą rywalizacją na najwyższym poziomie. „Top Chef” to jeden z najstarszych i najsłynniejszych kulinarnych show na świecie, w którym walczą nie amatorzy, ale osoby zawodowo związane z gotowaniem. Mogą wziąć w nim udział zarówno szefowie kuchni luksusowego hotelu, jak i małej regionalnej karczmy. Słynne „Spakuj noże i wyjedź!” (Pack your knives and go!) już 11 września.

Ilość nadesłanych drogą mailową zgłoszeń przekroczyła najśmielsze oczekiwania stacji. Z ponad 600 zgłoszeń, przez nagrywane w studio ATM castingi przeszło około 300 osób. W drugim etapie wybrano 30, a do finału przeszło już tylko 14 kucharzy, dla których gotowanie pełni w życiu niebagatelną rolę – dla jednych to pasja, dla innych sztuka, a dla jeszcze innych realizacja marzeń.

Tutaj do walki na noże stają wyłącznie profesjonaliści. Tu wymagana jest perfekcja w każdym calu i wszechstronne zdolności. Trzeba umieć przyrządzić wyszukaną potrawę, ale nie tylko. Program sprawdza podstawowe umiejętności do bycia szefem kuchni, a także poddaje próbie wszechstronność i kreatywność uczestników. Wszystko weryfikowane za pomocą kulinarnych zadań.
Na kucharzy, wyłonionych w castingu czekają stres, mordercze tempo, pułapki oraz nagroda główna – duże pieniądze. Każdy odcinek to seria skomplikowanych konkurencji. Zwycięstwo w jednej z nich daje uczestnikom immunitet, inne zadania eliminują najsłabszych – przegrany pakuje noże i opuszcza program.

 

„Fat killers. Zabójcy tłuszczu”

emisja w soboty godz. 17:45, od 7 września

FatKillersZabojcyTluszczuNa co dzień spotykają ich prawdziwe nieprzyjemności, słyszą niewybredne komentarze, mają poważne problemy z funkcjonowaniem w społeczeństwie. Niejednokrotnie grozi im kalectwo, a być może i śmierć. O kim mowa? O ludziach z gigantyczną nadwagą. To ich historie i zmagania pokażemy w nowym reality-show „Fat Killers. Zabójcy tłuszczu.”

Program dotyka coraz bardziej palącego i aktualnego problemu otyłości. Ponad połowa osób po 20 roku życia krajów Unii Europejskiej ma nadwagę lub zmaga się z otyłością. Sytuacja pogarsza się z roku na rok. Polskie badania z udziałem dorosłych Polaków pokazują, że 40,3% mężczyzn i 28,4% kobiet ma nadwagę. Niestety, problem dotyczy także dzieci i młodzież.

Nowy reality-show „Fat killers. Zabójcy tłuszczu” obnaży całą prawdę o otyłości i pokaże jak z nią walczyć by schudnąć. Od stycznia bieżącego roku kamery towarzyszą zmaganiom sześciu osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły zmienić siebie. Dla wielu z nich to często ostatni moment, by wręcz uratować swoje zdrowie i życie. Historie i zmagania, które pokażemy są bardzo emocjonujące, niezwykle poruszające, a efekty spektakularne. To ludzie w różnym wieku, pochodzący z różnych środowisk i grup społecznych. Serialowych grubasów łączy jeden wspólny cel – chcą schudnąć. Próbowali różnych diet, wielokrotnie odchudzali się, ale bez powodzenia. Otyłość sprawia, że czują się koszmarnie we własnym ciele. Problem nadwagi COŚ im uniemożliwia: zajście w ciążę, znalezienie wymarzonej pracy lub po prostu szczęścia w życiu – miłości czy przyjaźni. Mają kłopoty ze zdrowiem i samoakceptacją. Brak im pewności siebie.

 

Tylko muzyka. Must be the music VI edycja

emisja w niedzielę, godz. 20:00, od 1 września

Tylko muzyka. Must be the music 6Sukces „Tylko muzyka. Must be the music”, budują kolejni zwycięzcy, którzy bez kompleksów wchodzą na polską scenę muzyczną. Płyty i przeboje Eneja, czy LemONa, dominują na listach przebojów największych rozgłośni radiowych. Do dziś uczestnicy, a nie tylko finaliści „Tylko muzyka. Must be the music” po występie w programie mają już na swoim koncie kilka płyt długogrających, a spora liczba piosenek królowała, bądź wciąż zajmuje czołowe miejsca, na listach przebojów wielu rozgłośni radiowych. Wkrótce zobaczymy kolejną, szóstą, odsłonę najpopularniejszego polskiego talent show. Rywalizujących kandydatów na gwiazdy ocenią jurorzy w niezmienionym składzie: Kora, Elżbieta Zapendowska, Adam Sztaba i Wojtek Łozo Łozowski. Program poprowadzi przebojowy duet: Maciek Rock i Paulina Sykut-Jeżyna. Premierowy odcinek VI edycji show w niedzielę 1 września o 20.00

Ostatnią V edycję „Tylko muzyka. Must be the music” wygrał duet Piotr Szumlas i Jakub Zaborski – zwyciężyła skromność i niespotykana wrażliwość muzyczna. W ścisłym finale różnicą zaledwie 1 % głosów duet pokonał metalowy zespół Materia, zdobywając 100 tys. złotych i zapewniając sobie prawo występu podczas tegorocznego Sopot TOPtrendy Festiwal. Finałowy odcinek „Tylko muzyka” był liderem w grupie 16-49 uzyskując 21,63% SHR. Średnia całego sezonu V edycji show w grupie komercyjnej to 23,96% SHR i 20,20% SHR w grupie 4 +. Średnio każdy odcinek programu oglądało 3 mln 255 tys. widzów. Telewizja POLSAT wiosną, w czasie nadawania „Tylko muzyki” notowała również wysokie wyniki oglądalności wśród najmłodszej widowni. W grupie widzów w wieku 16-24, program oglądało średnio 31,15% SHR, czyli niemal co trzeci widz.

„Tylko muzyka. Must be the music” to już uznany sposób na sukces dla wielu młodych muzyków. Co najważniejsze program od samego początku konsekwentnie pomaga i buduje sukces nie tylko zwycięzców, ale i najzdolniejszych uczestników  programu. W ubiegłym roku na rynku pojawiły się debiutanckie wydawnictwa tak różnych stylistycznie zespołów jak: LemON, MashMish, Najlepszy Przekaz w Mieście, Maciej Czaczyk, Chłopcy Kontra Basia czy InoRos. Nad swoimi debiutanckimi albumi pracują kolejni, m.in. Marcin Czyżewski, Kasia Grzesiek czy Eris Is My Homegirl.

Pierwszy finalista zespół Enej, który w listopadzie 2012 r. wydał swoją najnowszą płytę „Folkhorod” potrzebował niespełna 2 miesięcy by pokryć ją złotem. Dziś płyta jest już Platynowa. Na POPliście RMF FM singiel „Skrzydlate ręce”, królował przez 4 miesiące, aż 12 razy okupując 1 miejsce. Drugi singiel „Tak smakuje życie” spędził na niej 11 tygodni, 5 razy wygrywając notowanie! Oba single dotarły też do pierwszego miejsca na Liście Przebojów Radia Zet. Fani zwycięzcy II edycji programu gitarzysty i wokalisty Maćka Czaczyka również mieli powody do radości. Młody, 18- letni muzyk, wydał swoją debiutancką płytę, a jego ostatni przebój „Liście na wietrze” na POPliście RMF FM spędził 5 tygodni, docierając do trzeciego miejsca. Od grudnia 2012 roku na listach przebojów królują single zwycięzców III edycji show – zespołu LemON. Słuchacze pokochali już „Będę z Tobą” (4 razy na miejscu pierwszym), „Napraw” ( 4 razy na miejscu pierwszym) oraz „Nice”, które jak dotąd dwa razy wspięło się na szczyt listy przebojów.

Muzyczne talent show „Tylko muzyka. Must be the music” powstało na licencji amerykańskiej firmy Shine International i brytyjskiej wersji formatu.

 

„Tylko taniec. Got to Dance” sezon 4

emisja w piątki, godz. 20:00 od 13 września

GotToDanceTylkoTaniecNietuzinkowi uczestnicy, pasjonaci różnorodnych stylów tanecznych, o których wielu z nas nigdy dotąd nie słyszało – znów zawładną taneczną sceną. Oceniać ich będzie jury w niezmiennym składzie: Joanna Liszowska, Alan Andersz, Michał Malitowski oraz ceniona choreograf, tancerka i guru hip hopu – Anna „Youya” Jujka, którą mogliśmy poznać już w poprzedniej edycji show. Niezmiennie, wspólnie z Maćkiem Dowborem, taneczne show poprowadzi zawodowa tancerka najwyższej międzynarodowej klasy „S” w tańcach latynoamerykańskich i standardowych – Anna Głogowska. Premierowy odcinek czwartej serii już w piątek, 13 września o godz. 20.00 – tylko w Telewizji POLSAT.

 

Kości sezon 8

Tytuł oryginalny: Bones

Kosci8Kontynuacja 8. sezonu „Kości” od 3 września  na antenie Telewizji POLSAT. Mroczne zagadki kryminalne, rozwiązuje błyskotliwie inteligentna i pozornie niewrażliwa – antropolog Brennan (Emily Deschanel) i pewny siebie, a zarazem czarujący agent federalny Booth (David Boreanaz). Tę dwójkę wspierają przyjaciele tworząc drużynę, której nie oprze się żadna tajemnica…

EMISJA premiera: wtorek 22.15; powtórka: niedziela 23.00, od 3 września

 

„To nie koniec swiata”

emisja w niedziele, godz. 22:00 od 8 września

ToNieKoniecSwiataKoniec świata! Tylko gdzie on jest? W Australii, Arktyce, a może zwyczajnie… w Białej Podlaskiej? Będzie miał okazję przekonać się o tym warszawski manager piłkarski Paweł Anuszkiewicz (Krystian Wieczorek), który pewnego dnia, w wyniku niezbyt fortunnego splotu okoliczności i co tu ukrywać – czujnego ucha swojego klienta – straci prawie wszystko: pracę, mieszkanie i pozycję w środowisku.  Prawie… bo zostały mu jeszcze:  dom, a właściwie jego połowa oraz dług w postaci wysokiej kary umownej dla byłego pracodawcy. Sęk w tym, że dom znajduje się w okolicach Białej Podlaskiej, czyli na prawdziwym końcu świata! Cóż… w pewnych sytuacjach trzeba się poświęcić i na ów koniec udać. A jak on wygląda? O tym widzowie przekonają się śledząc nowy serial Telewizji Polsat!

 

2XL

emisja w czwartki, godz. 22:00, od 5 września

serial, Polska 2013

2XLCzekoladki ukryte w niezliczonych zakamarkach. Piramidy babeczek na nocnym stoliku. Poczucie winy i wciąż odnawiane obietnice – nigdy więcej! Tak oto przedstawia się rzeczywistość niekochanej przez męża dietetyczki Laury (Edyta Jungowska). Sałata, kawa, kawa i sałata a wieczorem uczta – taką dietę stosuje Agata (Elżbieta Romanowska) – biolog „na wiecznej diecie”. Oto bohaterki serialu „2XL”. Co je łączy? Nadwaga, samotność i tęsknota za oszałamiającą sylwetką i wielką miłością. Czy wzajemne wsparcie pozwoli im zrealizować marzenie o rozmiarze S? Czy upragnione czekoladki zamiast w szufladzie biurka i torebce wylądują raz na zawsze w koszu na śmieci? Czy Agacie i Laurze wraz z wagą ubędzie problemów? Jakie zabawne historie będą temu towarzyszyć? Tego wszystkiego dowiemy się z nowego serialu Akson Studio i Telewizji POLSAT „2XL”.

 

„Ślubna gorączka”

emisja w soboty godz16:45, od 7 wrzesnia

Tej jesieni do pakietu seriali paradokumentalnych Telewizja POLSAT dodaje nową produkcję pod tytułem „Ślubna gorączka”. A w niej prawdziwe historie, w których wszystko może się zdarzyć. Od wielkiej miłości, po zaskakujące rozstania tuż przed samym sakramentalnym „TAK”.

Kiedy para zakochanych decyduje się na zawarcie związku małżeńskiego, rozpoczynają się przygotowania do ceremonii ślubnej oraz towarzyszącego jej wesela. Wydarzeniom tym bardzo często towarzyszą nieprzewidywane kłopoty i trudności, które muszą pokonywać przyszli małżonkowie. W każdym odcinku przedstawiamy historię wybranej pary i ich perypetie, związane z przedślubnymi przygotowaniami – od momentu poznania do ceremonii ślubnej. Albo… do jej odwołania.

„Pierwsza miłość”

emisja pon-pt godz 18:00

PierwszaMiloscTegoroczna wiosna nie szczędziła wrażeń bohaterom „Pierwszej miłości”. Sabina (Urszula Dębska) wyszła za mąż za sprytnego prawnika Igora (Rafał Mohr). To niewątpliwie podniosłe wydarzenie zmąciła jednak …śmierć samego zainteresowanego! Związek Marysi (Aneta Zając) i Huberta (Michał Czernecki) zakłócił rzekomy jej romans z Szymonem (Marcin Korcz) a i tak burzliwe życie Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) skomplikowały intrygi siostry Adama (Marcin Krajewski) Beaty (Katarzyna Ankudowicz) i jej męża Filipa (Jakub Mazurek). Czy bohaterowie poradzą sobie z przeciwnościami? Jak potoczą się losy Marysi i Huberta? Czy Kinga odzyska skradzione pieniądze?

 

Świat według Kiepskich sezon 15 jesień 2013

emisja w środy, godz. 20:00, od 4 września

SwiatWedlugKiepskich15Strach padnie na mieszkańców ulicy Ćwiatrki ¾, Halinka Kiepska rozpocznie kurs prawa jazdy i kupi auto. Boczek zda maturę, Paździochowa trafi do więzienia, a Paździoch wyląduje w szpitalu. Oto przedsmak tego co czeka nas w nowym sezonie „Świata Według Kiepskich”.

Halinka Kiepska (Marzeny Kipiel-Sztuki) okazyjnie kupi auto i postanowi zrobić prawo jazdy. Jednocześnie zakaz używania pojazdu otrzyma posiadacz dokumentu jej mąż Ferdek (Andrzej Grabowski). Teraz mieszkańcy będą mieli nie lada kłopot, z ćwiczącą manewry Halinką, a auto stanie się powodem zazdrości i kpin sąsiadów. Arnold Boczek (Dariusz Gnatowski) zda maturę i dołączy do grona osiedlowych inteligentów. W dalszych planach będzie miał studia i doktorat, a jego ambitne plany naukowe, wywołają zaniepokojenie Ferdynanda Kiepskiego. Głowa rodziny Kiepskich podejmie się za to kolejnej pracy…na cmentarzu. Bardzo mu się zresztą to nowe zajęcie spodoba. Ciekawie dziać się będzie również u sąsiadów Paździochowa (Renata Pałys) trafi do więzienia, a jej mąż Marian Paździoch (Ryszard Kotys) wynajmie mecenasa Rogalskiego i złoży pozew rozwodowy. W jednym z odcinków powalczy również z szerzącym się na osiedlu chuligaństwem i upadkiem moralnym, za główny cel stawiając sobie eksmisje….Boczka. W nowej serii nie zabraknie także nowych perypetii Jolasi (Anna Ilczuk) i Waldka (Bartosz Żukowski). Młodzi wpadną w spiralę długów, a ukochana „Cyca” będzie chciała go zostawić i wyjechać do Warszawy.

W kolejnych odcinkach serialu zobaczymy również: Barbarę Mularczyk, (Mariolka), Zofię Czerwińską (Malinowska), Bohdana Smolenia (Listonosz), Lecha Dyblika (Badurę) i Andrzej Gałła (Kozłowkiego).

Reżyserem „Świata według Kiepskich” jest Patrick Yoka, który z tą produkcją serialową jest też związany od lat jako jeden z trzech scenarzystów. Serial produkuje ATM Grupa S.A.

 

„Malanowski & partnerzy” sezon 11

emisja pon-pt godz. 16:30

To już 11. sezon cieszącego się ogromną popularnością serialu kryminalnego „Malanowski & partnerzy”. Po raz kolejny tam, gdzie policja jest bezradna, do akcji wkraczają detektywi. Poszukują zaginionych, śledzą niewiernych małżonków, rozwiązują często błahe na pozór, a w rzeczywistości trudne ludzkie problemy.

Nowy sezon serialu to nowi klienci biura detektywistycznego i ich kłopoty, mroczne tajemnice oraz głęboko skrywane podejrzenia. W jedenastym sezonie serialu poznamy m.in. historię tajemniczego zniknięcia właścicielki ulubionej kafejki Bronka Malanowskiego, który o tym fakcie dowiedział się dzięki jej… psu. Czy mąż p. Marii mógł mieć coś wspólnego z zaginięciem kobiety?

Hotel 52 – 7. sezon

emisja w czwartki, godz. 21:00, od 5 września

Hotel52s7Na liczne prośby widzów Telewizja POLSAT postanowiła kontynuować serialowy hit ostatnich lat, czyli „Hotel 52”. Już po raz siódmy otworzymy jego podwoje dla nowych gości i ich frapujących historii. Mimo wyjazdu Natalii i Krzysztofa hotel świetnie prosperuje pod czujnym okiem Andrzeja (Marka Bukowskiego). Niezmiennie w recepcji gości powitają Sara i Marta (Klaudia Halejcio i Magdalena Lamparska) a za pulpitem konsjerża stanie  Tomasz (Filip Bobek). Do Warszawy wróci Igor i to w towarzystwie synka. Doświadczy czym jest prawdziwa przyjaźń i znajdzie pracę w hotelu. Gdy już wydawać by się mogło, że nic nie zakłóci spokoju hotelowego personelu, na horyzoncie pojawi się dawna miłość Tomasza, w tej roli niepokojąco piękna Weronika Rosati. Wstrząśnie nie tylko życiem Tomasza. Jakie będą tego konsekwencje.

 

Nasz nowy dom

emisja: niedziela godz. 17.45 od 29 września

NaszNowyDom„Nasz nowy dom” to nowy program Telewizji POLSAT, w którym widzowie będą mogli zobaczyć jak w ciągu 6 dni można gruntownie wyremontować dom, odmieniając komuś życie. W każdym odcinku pod czujnym okiem kamer, specjaliści – architekt i ekipa budowlana stoczą wyścig z czasem i trudnościami. W programie poznamy historię rodzin i zobaczymy czy uda się spełnić ich marzenia. Program poprowadzi Katarzyna Dowbor, a pierwszy odcinek pojawi się w niedzielę 29 września o godzinie 17.45.

W programie „Nasz nowy dom” poznamy zwykłe, normalne rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji mieszkaniowej, żyjąc w domach wymagających natychmiastowego remontu. Dowiemy się, co sprawiło, że nie mogą sami wyremontować swoich domów. Poznamy wszystkich mieszkańców, ich marzenia, często prozaiczne o pokojach dla dzieci, czy nowej łazience. Na czas remontu rodzina przeniesie się do hotelu, a producenci zaskoczą wszystkich niejedną niespodzianką, która umili im czas oczekiwania na powrót do domu. W tym samym czasie ekipa budowlana pod kierownictwem Katarzyny Dowbor, architekta i kierownika budowy, przystąpi do remontu. Widzowie zobaczą jak starannie trzeba zaplanować i realizować prace mając na ich wykonanie tylko 6 dni. To będzie prawdziwy wyścig z czasem i piętrzącymi się trudnościami, które zwykle pojawiają się przy tak kompleksowych i gruntownych remontach.

 

„Czyja wina?”

emisja pon-pt godz 13:00

Telewizja Polsat zaprasza na nowy serial paradokumentalny „Czyja wina?”, w którym sędziowie Ewa Makowska i Adam Moskal będą rozstrzygać kontrowersyjne, międzyludzkie spory. Często problemy z uciążliwym sąsiadem, zdradzającym mężem, czy żoną wydającą nadmierne ilości pieniędzy znajdują swój finał przed obliczem sędziego. Każda ze stron liczy na sprawiedliwy wyrok. Teraz i nasi widzowie będą mogli obserwować przebieg tych intrygujących i emocjonujących rozpraw.

W każdym odcinku naszego show prowadzący rozprawę sędzia rozpatrzy trzy różne sprawy, o oddzielnej tematyce. Zobaczymy więc ludzkie dramaty, namiętności i trudne wybory, które mogą dotknąć każdego z nas, naszych bliskich, sąsiadów, przyjaciół czy wrogów. Nie zabraknie wzruszeń, wyznań miłosnych, łez, a nawet bójek! Będziemy świadkami także zabawnych sytuacji i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

 

„Dlaczego ja?” sezon 10

emisja od pon-pt godz 17:00

Każdego popołudnia miliony widzów poszukują historii które zdarzają się zwykłym ludziom. To z myślą o nich Telewizja POLSAT przygotowała nowe odcinki serialu paradokumentalnego pod znaczącym tytułem „Dlaczego ja?”.

Pytanie to zadają sobie ludzie dotknięci przez los, który wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji wobec siebie lub swoich bliskich. Każdy z odcinków serialu poświęcony jest odrębnej historii i ma innych bohaterów. W tym sezonie wśród nich znajdzie się m.in. Jan, który by zdobyć kobietę udaje, że… jest żonaty i ma dziecko. Serce jednak płata mu psikusa i Jan zakochuje się niej. Czu uda mu się przekonać partnerkę o prawdziwości swoich uczuć, gdy prawda o jego kłamstwach wyjdzie na jaw?

Z kolei historia Marcela Daszkiewicza pokaże, jak daleko może posunąć się była żona, by odzyskać męża. Okazuje się, że chcąc zbliżyć się do niego, zapragnie zostać jego teściową! Jakie są jej prawdziwe intencje? Natomiast w związku Iwony i Andrzeja zaobserwujemy ciekawą zamianę zmianę w podziale domowych obowiązków. Mężczyzna podczas urlopu ojcowskiego zaangażuje się w wychowanie dziecka niczym niezwykle obowiązkowa mama. Przestanie o siebie dbać i a jego atrakcyjność w oczach partnerki zdecydowanie ucierpi. Czy kobiecie uda się odbudować w mężu utraconą męskość?

 

„Zdrady” sezon 2

emisja w czwartki godz. 20:00 od 5 września

Zapraszamy na drugą serię  paradokumentalnej produkcji „Zdrady”, którego bohaterów łączy ten sam problem – podejrzewają swoich życiowych partnerów o zdradę. W odkryciu prawdy pomaga im prywatny detektyw Damian Petrow wyspecjalizowany w tego typu przypadkach.

Bohaterowie „Zdrad”, po zapoznaniu się z wynikami pracy detektywa, zdecydują czy chcą zaprzestać dochodzenia, czy też je kontynuować i przyłapać swoją „drugą połowę” na gorącym uczynku. Zdradzonych partnerów wspiera psycholog Karolina Głowacka (Karolina Kasperek). Każdy odcinek to nowa historia i mnóstwo nowych emocji.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Gadu-Gadu Live
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • RSS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.