Polsat jesień 2016

TOP CHEF Gwiazdy od kuchniJesienią na kanale Polsat obejrzymy POLSATtakie nowości jak: nowy program rozrywkowy „Kabaret na Żywo”, oraz dwa seriale paradokumentalne „Gliniarze” i „Na ratunek 112”. Nowe sezony m.in.: seriali: „Przyjaciółki”, „Świat według Kiepskich”, programów: „Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia”, „TOP CHEF. Gwiazdy od kuchni”, „Nasz nowy dom”, „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, „Rinke za kratkami” oraz „Twoja twarz brzmi znajomo”.

 

„Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia” 6 sezon

Premierowy odcinek– wtorek, 6 września, godz. 20:05

Michał Bryś „Szef Jutra 2016” poprowadzi 6 sezon „Hell’s Kitchen”!

Hell's Kitchen Piekielna Kuchnia 6 sezonPo wielkim sukcesie pięciu edycji niepowtarzalnego, legendarnego i największego w Polsce show kulinarnego – czas na nowy rozdział w historii programu. Jesienią „Hell’s Kitchen” zmienia oblicze!
W szóstym sezonie, porządku w najbardziej piekielnej restauracji w Polsce będzie strzegł nowy szef kuchni – Michał Bryś. Profesjonalnej kuchni uczył się od najlepszych, odbywając staże w wielu europejskich restauracjach z dwiema i trzema gwiazdkami Michelin. Po powrocie do kraju, w ciągu dwóch lat, osiągnął kulinarne wyżyny. Posypały się też nagrody, m.in. od prestiżowego przewodnika kulinarnego Gault&Millau, a najważniejsza z nich to tytuł „Szefa Jutra 2016”. Już niebawem w trudnej sztuce gotowania zmierzy się szesnastu śmiałków, którzy przez dziesięć tygodni będą pracować w pocie czoła u boku szefa Michała Brysia. Tylko najlepszym i najbardziej wytrwałym uda się przetrwać i opuścić program z podniesioną głową.

 

 

„Nasz nowy dom” sezon 7

Premiera czwartek, 1 września, godz. 20:05

Trzy lata, sześć sezonów nieustającej walki z czasem i trudną materią remontowanych domów, oraz ponad 70 rodzin, którym Telewizja POLSAT już pomogła dając im nowe, ciepłe schronienie. Oto bilans pracy ekipy „Naszego nowego domu”, czyli ludzi którzy niosą uśmiech, są świadkami wzruszeń i łez szczęścia. Jesienią Katarzyna Dowbor i jej ekipa odwiedzi kolejnych 12 rodzin, którym los nie szczędził ostrych zakrętów i trudności. Odwiedzimy zachodniopomorskie, gdzie wyremontujemy dom samotnego ojca w Łubowie koło Szczecinka. Po raz pierwszy będziemy w Bieszczadach i w górach Świętokrzyskich, pomożemy również potrzebującym na Zamojszczyźnie. Za plany architektoniczne podobnie jak w poprzednim sezonie odpowiadać będą Martyna Kupczyk i Maciej Pertkiewicz,
a w ekipie obok dobrze już znanego widzom kierownika robót Artura Witkowskiego pojawi się nowy w programie – Jarek Powirski. W 7 jesiennej serii zobaczymy 12 odcinków.

 

 

 

„Rinke za kratami”  2. sezon

Premiera środa, 7 września, godz.22:05

Jesienią ubiegłego roku serial dokumentalny „Rinke za kratami” okazał się strzałem w dziesiątkę. Pierwszy sezon oglądało średnio blisko 1 mln widzów. Telewizja POLSAT w czasie emisji produkcji była liderem w grupie komercyjnej, a udział stacji w grupie wiekowej 16-49 wyniósł 12,7%. Dlatego Rinke Rooyens, charyzmatyczny reżyser i producent telewizyjny ponownie postanowił opuścić bezpieczną przestrzeń studia. Tym razem ustawił sobie poprzeczkę jeszcze wyżej i dotarł za mury więzienia o zaostrzonym rygorze dla mężczyzn. Jako cel postawił sobie opowiedzieć o ludziach ukaranych za przestępstwa „dużego kalibru” i drugą edycję swojego autorskiego serialu zrealizował w Zakładzie Karnym w Siedlcach. Wkroczył do placówki, gdzie kara wielokrotnego dożywocia nie jest niczym wyjątkowym. Tej jesieni Rinke odkryje przed nami poruszające historie ludzi, którzy będąc w odosobnieniu przeszli metamorfozę i chcą stać się lepszymi ludźmi. Spotka się również z tymi, dla których pobyt za kratami stał się sposobem na życie.

 

 

 

„TOP CHEF. Gwiazdy od kuchni”

Premiera środa, 7 września, godz. 20:40

TOP CHEF Gwiazdy od kuchniNajlepszy program kulinarny w Polsce i na świecie oraz kucharze z pierwszych stron gazet. Już we wrześniu na antenie Telewizji POLSAT zobaczymy specjalną edycję programu „TOP CHEF”, pt. „TOP CHEF. Gwiazdy od kuchni”. Tym razem do walki na smaki stanie 13 niezwykłych uczestników. Łączy ich pasja do gotowania, bez którego nie wyobrażają sobie życia. Wszyscy chcą rozwijać swoje umiejętności pod okiem najlepszych szefów kuchni w tym kraju. A będą to: Małgorzata Kalicińska,Maciej Skrzątek czyli Wróżbita Maciej, Katarzyna Skrzynecka, Bartosz Kurek, Olga Bończyk,Andrzej Bachleda, Anita Sokołowska, Tomek Oświęciński, Edyta Pazura, Piotr Galiński, Beata Oleszek, Rafał Maserak oraz Piotr „Vienio” Więcławski.

„Top Chef. Gwiazdy od kuchni” jest pierwszą w Polsce, a drugą (po produkowanej w USA) edycją „TOP CHEF” na świecie, w której wystąpią znane osoby. Dotychczas ich dania oceniali przede wszystkim najbliżsi. Teraz poprzeczka zostanie podniesiona wyżej. Kulinarne poczynania gwiazd zrecenzuje jury w składzie: Ewa Wachowicz, Wojciech Modest Amaro oraz Maciej Nowak. Czy będą tak wymagający i surowi jak dotychczas? Możemy być pewni, że nie umknie im żaden kulinarny błąd, bo na gotowaniu znają się jak mało kto. Program poprowadzi Maciek Rock, który nie umie gotować, ale bardzo lubi jeść.

 

 

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” (6 sezon)

Premiera sobota, 3 września, godz. 22:00

Zaskakujące wcielenia polskich artystów do złudzenia przypominające prawdziwe ikony polskiej i światowej sceny muzycznej już od września w szóstej edycji najchętniej oglądanego w sobotnie wieczory show – „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. O Złotą Twarz i 100 000 tysięcy złotych na dowolny cel charytatywny powalczy ośmiu nowych uczestników. Warto podkreślić, zwycięzca jesiennej edycji czekiem przekazanym wybranej przez siebie fundacji sprawi, że sumując wszystkie sezony, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wesprze potrzebujących już okrągłym milionem złotych!

W jesiennej edycji śpiewająco zmagać się będą: Joanna Moro, Olga Borys, Maria Tyszkiewicz, Olga Szomańska, Radosław Pazura, Mateusz Banasiuk, Michał Rudaś i Kamil Bijoś.Program niezmiennie poprowadzą: Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor. Za jurorskim stołem zasiądą Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski i Bartek Kasprzykowski.

 

 

 

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” 6 sezon

Premiera piątek, 2 września, godz. 20:00

Po raz szósty na antenie Telewizji POLSAT jesienią pojawi się najpopularniejsze światowe show „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.Co czeka nas w tej edycji? Mnóstwo nowych twarzy – jedenaście gwiazd oraz kilku debiutantów wśród tancerzy. Już od 2 września przez 10 tygodni, zawsze na żywo zabrzmią polskie i światowe przeboje w doskonałym wykonaniu orkiestry Tomka Szymusia, największe gwiazdy polskiej piosenki w roli gości specjalnych show, barwne choreografie i wzruszające taneczne popisy – słowem, dwie godziny doskonałej rozrywki na najwyższym światowym poziomie. Na parkiecie o Kryształową Kulę i pieniądze powalczą tej jesieni: aktorka znana z seriali „To nie koniec świata!”, „Czas honoru”, czy „Bodo”, Karolina Gorczyca i Żora Korolyov; wokalista i lider najpopularniejszego w Polsce chóru Sound’n’Grace – Kamil Mokrzycki orazWalerija Żurawlewa; aktorka serialu „Pierwsza miłość” Urszula Dębska i debiutujący na parkiecie Tańca z Gwiazdami –  Wojciech Jeschke; aktor, mistrz drugiego planu w filmach Wojciecha Smarzowskiego Robert Wabich i Hanna Żudziewicz; aktorka znana z „Rodzinki.pl” Olga Kalicka i Rafał Maserak; aktor serialu „Rodzinka.pl” Adam Zdrójkowski i Wiktoria Omyła; pierwsza telewizyjna instruktorka fitnessu w Polsce i dziennikarka Mariola Bojarska – Ferenc i Tomasz Barański; aktorka i studentka medycyny Misheel Jargalsaikhan i Jan Kliment; wokalista i gwiazda rock-polo Sławomir z debiutującą tancerką Magdaleną Molędą;  aktorka i reżyserka, królowa polskiej sceny kabaretowej Ewa Błachnio i Jacek Jeschke; aktor i absolwent Politechniki Gdańskiej, którego można było oglądać w serialach „Złotopolscy”, „Barwy szczęścia”, czy „M jak miłość” Tomasz Ciachorowski oraz Natalia Głębocka. W jury podobnie jak w poprzedniej edycji zobaczymy Beatę Tyszkiewicz, Iwonę Pavlović, Michała Malitowskiego i Andrzeja Grabowskiego. Show poprowadzą Paulina Sykut – Jeżyna i Krzysztof Ibisz.

 

NOWOŚĆ „Gliniarze” serial paradokumentalny

Premiera  poniedziałek, 29 sierpnia, godz.17:00

gliniarzeIntrygujące i trzymające w napięciu sprawy kryminalne, dynamiczne akcje policyjne, najnowsze rozwiązania w walce z przestępczością, fascynujący bohaterowie, zagrożenie życia i silne emocje. To wszystko w nowym, codziennym serialu paradokumentalnym pt. „Gliniarze”. Debiut produkcji już jesienią na antenie Telewizji POLSAT.

 

 

NOWOŚĆ „Na ratunek 112” serial paradokumentalny

Premiera poniedziałek, 29 sierpnia, godz. 16:30

Każdego dnia w całej Polsce pod numer 112 dzwonią tysiące osób. Wypadki, zasłabnięcia, czy włamania, to tylko ułamek codzienności dyżurujących przy telefonach dyspozytorów Centrum Pomocy Ratunkowej. Rzeczywistość wokół nich zmienia się niczym w kalejdoskopie, a na ich barkach spoczywa ogromna odpowiedzialność. Pracownicy Centrum muszą bez zbędnej zwłoki wezwać na miejsce zdarzenia odpowiednie służby, a przed ich przyjazdem zdalnie pomóc wszystkim potrzebującym
i poszkodowanym. Już jesienią na antenie Telewizji POLSAT zobaczymy nowy serial docu-soap, pt.: „Na ratunek 112”, prezentujący kulisy dramatycznej pracy dyspozytorów z Centrum Pomocy Ratunkowej. Dla nich emocje, tragiczne wydarzenia i wzruszenia stanowią nieodłączny element codziennego zawodowego życia.

 

„Przyjaciółki” – 8. sezon

Premiera czwartek, 1 września, godz. 21:10

Dwanaście nowych odcinków przebojowych „Przyjaciółek” zagości od września na antenie Telewizji POLSAT.

To już ósmy sezon serialu „Przyjaciółki” – czy Zuza na dobre zapomniała o Jerzym? Czy Anka będzie musiała zmierzyć się z ciężką chorobą? Czy Inga i Robert wezmą ślub? A Patrycja rozwiedzie się z Michałem? Obok Anity Sokołowskiej, Magdaleny Stużyńskiej-Brauer, Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej oraz ich dotychczasowych serialowych partnerów, w nowej serii zobaczymy Pawła Deląga, Michała Czerneckiego i Macieja Jachowskiego. Czy panowie skradną serca serialowych przyjaciółek? Do obsady dołączą również Monika Dryl i Katarzyna Maciąg. Czy nowe bohaterki namieszają w życiu Ingi, Zuzy, Patrycji i Anki? Przekonamy się już jesienią!

 

NOWOŚĆ „Kabaret na Żywo”

Premiera niedziela, 4 września, godz. 20:00

„Kabaret na Żywo” to rozrywkowa nowość jesieni na antenie Telewizji POLSAT. Tylko u nas
w niedzielne wieczory będzie można zobaczyć dwugodzinny mini kabareton na żywo z udziałem wszystkich najlepszych kabaretów w Polsce, a także prawdziwych gwiazd kabaretowej sceny. Absolutny top, najlepsi z najlepszych, nazwiska które bronią się same. Kabaret Moralnego Niepokoju z Robertem Górskim „Góralem” na czele, Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Smile, Kabaret Młodych Panów, Grupa MoCarta, Marcin Daniec, Artur Andrus, Stanisław Tym, Jerzy Kryszak, Katarzyna Pakosińska, Cezary Pazura, i wielu innych w najzabawniejszych, kultowych oraz zupełnie nowych skeczach i piosenkach. Każdy odcinek nowego kabaretowego show uświetni swoim udziałem jedna z muzycznych gwiazd, by spróbować swoich sił w skeczu i wykonać jedną ze swoich piosenek. Wśród wykonawców pojawią się m.in. Kuba Sienkiewicz, Michał Szpak czy chór Sound’n’Grace.

 

Jesienią na naszą antenę powrócą także seriale „Pierwsza miłość” i „Świat według Kiepskich”. Nowe perypetie mieszkańców Wadlewa i Wrocławia będziemy pokazywać od poniedziałku do piątku od 29 sierpnia o godzinie 18:00. W serialu pojawią się nowe twarze Katarzyna Sawczuk w roli Marianny, oraz Krzysztof Wieszczek jako Olek. Natomiast u Kiepskich pojawi się wyjątkowy gość – Zbigniew Wodecki, a premierowe odcinki serialu, który jesienią przekroczy okrągłą 500-setkę pojawią się od 7 września, środy o godzinie 20:05.

 

Jesienią widzowie zobaczą również kontynuacje seriali paradokumentalnych: „Pielęgniarki” (od 29 sierpnia, od poniedziałku do piątku, o godzinie 12:00) „Trudne sprawy” (od 29 sierpnia, od poniedziałku do piątku, o godz. 13:00), „Dlaczego ja?” (od 29 sierpnia od poniedziałku do piątku, o godzinie 14:45) oraz „Zdrady” (od 1 września – w czwartki o godzinie 22:10).

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.