Polsat jesień 2015

skazaneJesienią Polsat wyemituje nowy serial „Skazane”, nowy serial POLSATparadokumentalny „Poznaj swoje prawa” oraz nowy program „Rinke za kratkami”. Obejrzymy również m.in. nowe sezony: „Przyjaciółki” – 6. sezon, „Nasz nowy dom” sezon 5, „Tylko muzyka. Must be the music” 10 edycja, „Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia” 4. edycja, „Pierwsza miłość”, „Pielęgniarki”, „Słoiki”, „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”, „Top Chef”,  „Świat według Kiepskich”, „Twoja twarz brzmi znajomo”

 

 

31 sierpnia
• „Pierwsza miłość”, „Pielęgniarki”, „Słoiki” i „Poznaj swoje prawa”

1 września
• „Trudne sprawy”

2 września
• „Świat według Kiepskich”

3 września
• „Przyjaciółki” i „Zdrady”

5 września
• „Ewa gotuje” i „Twoja twarz brzmi znajomo”

6 września
• „Must Be the Music. Tylko Muzyka” i „Nasz nowy dom”

7 września
• „Malanowski i Partnerzy”

8 września
• „Hell’s Kitchen. Piekielna Kuchnia” i „Skazane”

9 września
• „Top Chef” i „Rinke za kratami”

11 września
• „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”

 

 

Program „Rinke za kratami” będzie emitowany w Polsacie po kulinarnym show „Top Chef”, w środy o 22:10. Pierwszy odcinek stacja pokaże 9 września. Całość liczy 10 odcinków. W programie Rinke Rooyens, jeden z najbardziej znanych reżyserów programów rozrywkowych w historii polskiej telewizji, wniknie w więzienny świat.

RinkezakratamiPrzez cztery intensywne tygodnie Rinke Rooyens każdego dnia odkrywał nowe fakty oraz spotykał ludzi, z którymi w innych okolicznościach nie miałby okazji zamienić nawet słowa. Dowiedział się, co sprawiło, że trafili do więzienia, Zakładu Karnego w Krzywańcu i jak widzą swoją przyszłość, po odbyciu kary. Wysłuchał przemyśleń osadzonych w czasie odbywania kary, czego żałują, co by zmienili. Poznał ich plany na przyszłość, cele, co będą chcieli osiągnąć, co naprawić i jak. Razem z Rinke, będziemy śledzić, o każdej porze dnia i nocy, pracę funkcjonariuszy: dyrektora, wychowawców, ochrony, oddziałowych, oraz towarzyszyć osadzonym: matkom z dziećmi, recydywistom, pierwszy raz skazanym, tym, którzy przyjeżdżają, tym, którzy przygotowują się do wyjścia, ludziom z różnych środowisk społecznych, różnych patologii i o różnych osobowościach. Losy więźniów będą przeplatać się z życiem funkcjonariuszy, którzy pracują w Zakładzie Karnym w Krzywańcu, dając wierny, poruszający i kompletny obraz tego szczególnego miejsca, oddzielonego od reszty świata grubymi kratami.

 

„Skazane” zadebiutują na antenie Polsatu 8 września. W serialu zobaczymy: Monikę Krzywkowską, Olgę Bołądź, Paulinę Gałązkę, Beatę Ścibakównę, Ireneusza Czopa, Antoniego Pawlickiego, Rafała Fudaleja, Wojciecha Błacha oraz Piotra Głowackiego.

skazaneSą w różnym wieku, mieszkają w innych dzielnicach, dzieli je status majątkowy i poglądy na życie, a także różnej długości wyroki, na które skazani zostali ich mężowie, synowie i ojcowie. Choć tego nie planowały, spotykają się regularnie w cotygodniowej kolejce oczekujących na odwiedziny osadzonych. Różni je prawie wszystko, ale łączy to, co najtrudniejsze i niezwykle osobiste. Każda wizyta w więzieniu odsłania prawdę o rzeczywistości, na którą zostały „skazane” i z którą muszą nauczyć się żyć. Wyroki ich mężczyzn to nie koniec, a dopiero początek ich fascynującej historii.

„Skazane” to opowieść o losach czterech kobiet: emanującej energią i kobiecością zamożnej Sylwii – w tej znakomitej roli dawno nie widziana na małym ekranie Monika Krzywkowska; młodej mężatce i przyszłej matce Monice (Paulina Gałązka); zadziornej, niepokornej Oli (Olga Bołądź) oraz Annie (Beata Ścibakówna), której sen z powiek spędza obawa o los osadzonego za kratami syna. Oprócz głównych bohaterów, w drugoplanowych rolach zobaczymy plejadę znanych i cenionych aktorów. W nastoletnie dzieci Sylwii i Adama, wcielą się utalentowani – Filip Gurłacz oraz Kasia Sawczuk. Czarnym charakterem, który skomplikuje życie Oli będzie Piotr Rogucki. Natomiast aktor Marcin Perchuć jako więzienny wychowawca, stanie się katalizatorem przemiany Anny.

 

 

„Poznaj swoje prawa” to nowy serial paradokumentalny Telewizji POLSAT. Opowiada historie Polaków rozpaczliwie walczących z niesprawiedliwością. W dżungli paragrafów bohaterom serialu pomagać będą prawdziwi prawnicy. Z pełnym zaangażowaniem udzielą porad, skomentują i wyjaśniają, jak zachować się w danej sytuacji.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.