Polsat jesień 2014

hells kitchen 2Jesienią na kanale Polsat widzowie POLSATobejrzą: nowe sezony programów: “Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, „Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia”, „Top Chef”,  „Nasz nowy dom”. Nowe odcinki seriali: „Przyjaciółki”, „Na krawędzi”, „Świat według kiepskich”, „Pierwsza miłość” i  „Kości”. Kontynuacje seriali paradokumentalnych: „Dlaczego ja?”, „Trudne sprawy” „Malanowski i Partnerzy” „Zdrady” „Pielęgniarki”  oraz „Dzień, który zmienił moje życie”

 

“Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”  od 5 września (piątki) godzina 20.00

Dancing with the Stars. Taniec z GwiazdamiAbsolutny hit wiosennej ramówki, oscarowy format BBC i najchętniej oglądane show Telewizji POLSAT – „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” powraca jesienią z nową plejadą gwiazd. Na parkiecie znów zagości elegancja, czar, szyk i wdzięk w najlepszym wydaniu, a za kulisami będziemy mogli podejrzeć, trud codziennych treningów, bolesnych kontuzji, spektakularnych przemian uczestników i rodzących się uczuć. Kto tym razem sięgnie po Kryształową Kulę i okaże się najlepszym tancerzem wśród gwiazd? Pierwszy odcinek już 5 września o godzinie 20.00.

Tańczące gwiazdy i ich trenerów oceniać będzie nasze niezawodne jury w składzie: Beata Tyszkiewicz, Iwona Pavlović, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski. Program poprowadzą niezmiennie Anna Głogowska oraz Krzysztof Ibisz.

 

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”  od 6 września (soboty) godzina 21.55

Twoja twarz brzmi znajpmoNowi uczestnicy, nowe wyzwania i nowe gwiazdy światowego formatu. To wszystko czeka nas w drugiej odsłonie hitowego show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, który na świecie zebrał niemal miliardową widownię. Wiosną, program, w którym polskie gwiazdy przeistaczały się w ikony rodzimej i światowej sceny muzycznej przyciągał przed telewizory średnio 3 miliony widzów, i szybko stał się wiodącym show wśród wszystkich stacji telewizyjnych. Królową aktorskich i wokalnych zmagań w wiosennej edycji programu okazała się Katarzyna Skrzynecka, którą jesienią zobaczymy za stołem jurorskim. Towarzyszyć jej będą znani widzom z pierwszego sezonu programu: uwielbiany przez Polaków aktor Paweł Królikowski, światowej sławy mezzosopranistka Małgorzata Walewska oraz wizjoner polskiej sceny klubowej DJ Adamus. Program poprowadzi niezastąpiony męski duet: Piotr Gąsowski, Maciej Dowbor.

O Złotą Twarz i czek na 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny powalczą: aktorka kochana przez miliony widzów, zdobywczyni brylantowego mikrofonu w show „jak Oni śpiewają” – Joanna Liszowska; Barbara Melzer, aktorka teatralna, którą miłośnicy musicali z pewnością pamiętają ze spektaklu „Metro”; pochodząca z najbardziej znanej muzycznej rodziny w Polsce wokalistka Magda Steczkowska oraz aktorka serialowa i filmowa Maja Bohosiewicz. W męskim gronie uczestników znajdą się: znakomity aktor komediowy Jacek Kawalec; cudowne dziecko polskiej piosenki lat ’90, kompozytor, piosenkarz i aktor musicalowy – Jakub Molęda; profesor i wykładowca Akademii Teatralnej w Warszawie, utalentowany, wielokrotnie nagradzany (m.in. nagroda im. Tadeusza Łomnickiego) aktor teatralny, telewizyjny i filmowy Marcin Przybylski oraz łamacz kobiecych serc, aktor i wokalista znany widzom seriali: „2XL”, „To nie koniec świata!” i „Pierwsza miłość” – Marek Kaliszuk.

 

„Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia”  od 9 września (wtorki) godzina 20.00

hells kitchen 2„Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia” powraca! Będzie jeszcze bardziej piekielnie! Po wielkim sukcesie pierwszej polskiej edycji „Hell’s Kitchen” przyszedł czas na drugą odsłonę największego kulinarnego show w Polsce! Jeszcze więcej uczestników – kucharzy amatorów i pasjonatów kuchni, którzy marzą o profesjonalnym gotowaniu, nowe menu, zaskakujące zadania, spektakularne kary i nagrody oraz jeszcze bardziej bezkompromisowy, bezwzględny i nieobliczalny szef Wojciech Modest Amaro.

Na castingi do drugiej edycji „Hell’s Kitchen” zgłosiło się niemal dwa tysiące osób! Spośród wszystkich śmiałków wybrano 16 uczestników, którzy zostaną całkowicie odizolowani od świata na 10 tygodni. Bez telefonów komórkowych, radia, telewizji, internetu, zegarków i możliwości kontaktowania się z bliskimi, zamieszkają w ekskluzywnym apartamencie i będą pracować w „Piekielnej Kuchni”. Wszystkie poczynania śmiałków walczących o 100 tysięcy złotych i pracę w Atelier Amaro – jedynej w Polsce restauracji wyróżnionej prestiżową gwiazdką Michelin, będzie śledziła jeszcze większa liczba kamer.

 

„TOP CHEF”  od 10 września (środy) godzina 20.30

top chef 3Przed nami kolejna, trzecia już edycja „TOP CHEF”! Kto zgłosił się do programu? Czy odkryjemy talenty na miarę zakochanego w Polsce Argentyńczyka Martina Gimeneza Castro i znanego z błyskotliwych komentarzy („Sexy boy, sexy food”) Sebastiana Olmy? Fanów Grzegorza Łapanowskiego z pewnością ucieszy fakt, że w 3. sezonie „TOP CHEF” pojawi się on aż w podwójnej roli! Nie tylko poprowadzi show, ale też dołączy do grona jury. To będzie emocjonalnie zagotowany i ekscytujący rywalizacją sezon „TOP CHEF”.

Uczestników podczas kolejnych zadań oceni niezwykle profesjonalne jury, na którego czele stanie ponownie Wojciech Modest Amaro. Pozostali członkowie jury to: Grzegorz Łapanowski, Maciej Nowak oraz Ewa Wachowicz.

 

„Tylko muzyka. Must be the music” od 14 września (niedziele) godzina 20.00

Tylko muzyka. Must be the music 6„Tylko muzyka. Must be the music” to najchętniej oglądane muzyczne show wiosny 2014. Jesienią po raz 8. pojawi się na antenie Telewizji POLSAT. Już od niemal 4 lat poszukuje najzdolniejszych solistów i zespołów, dając im szanse na karierę i stałe miejsce na polskiej scenie muzycznej. To dzięki „Tylko muzyka. Must be the music” Polacy poznali i pokochali muzykę Eneja i LemONa.

Jesienią widzowie zobaczą 10 odcinków: 7 castingowych, dwa półfinały i finał, który odbędzie się 16 listopada.

Wybuchową muzyczną mieszankę w której folk, miesza się z popem i hard rockiem, a tuż po wykonawcach disco polo, pojawia się ambitny hip-hop i niszowe country, oceniać będzie nasze niezawodne, profesjonalne jury. Dla nich liczy się prawda, wizja siebie na scenie, ale przede wszystkim – tylko muzyka. W 8. edycji będzie z nami jak zawsze niesamowita i bezpardonowa Kora – prawdziwa liderka w życiu, na scenie i za stołem jurorskim, Elżbieta Zapendowska – autorytet i nauczycielka wielu gwiazd, z łatwością wychwyci fałsze i nieczystości, Adam Sztaba profesjonalnie rozłoży na czynniki pierwsze najtrudniejsze muzyczne aranże, a Piotr Rogucki wokalista i lider Comy, ponownie będzie rzecznikiem występujących, z wdziękiem wprowadzając jurorów w stan kontrolowanego zamieszania. Program poprowadzi sprawdzony duet Paulina Sykut i Maciek Rock.

 

„Nasz nowy dom”  od 7 września (niedziele) godzina 17.45.

Nasz nowy dom 2„Nasz nowy dom” to program który wzbudza tylko pozytywne emocje. Jak dotąd pomógł 21 rodzinom kompleksowo remontując ich domy i mieszkania. Program pokazuje, jak można w ekstremalnie krótkim czasie – 5 dni – gruntownie przeprowadzić remont, odmieniając komuś życie. Pod czujnym okiem kamer, specjaliści – architekt i ekipa budowlana walczą z czasem i piętrzącymi się trudnościami, by pomóc potrzebującym. W najnowszym, 3. sezonie Katarzyna Dowbor i ekipa programu „Nasz nowy dom” wyruszają w Polskę.

W pierwszych odcinkach premierowej serii odwiedzą kolejno Łochów, Kobyłkę, Sochaczew i Krutyński Piecek, a następnie Nowogród. Tak ambitny plan pracy wymagał poszerzenia ekipy. Niezmiennie jej filarami są prowadząca Katarzyna Dowbor, architekt Martyna Kupczyk oraz kierownik robót Artur Witkowski. Ale jesienią widzowie zobaczą także nowego szefa ekipy budowlanej – Waldemara Wolffa.

 

SERIALE:

„Przyjaciółki” sezon 4 od 11 września (czwartki) godzina 21.00

Przyjaciolki 3Cztery historie splatają się w jedną, a emocje w każdym odcinku sięgają nieba. Nasze kochane „Przyjaciółki” stawiają dzielnie czoła przeciwnościom losu i to właśnie potęga przyjaźni sprawia, że nawet gdy w oczach kręcą się łzy, na ustach pojawia się uśmiech! W czwartej odsłonie hitowego serialu emocji nie zabraknie. Anka przeżyje drugą młodość, Patrycja zawalczy o rodzinę, szczęście Ingi zostanie wystawione na ciężką próbę, a Pani Dyrektor zmierzy się z… ciążą. Pojawią się także nowe postaci, które zatrzęsą światem naszych „Przyjaciółek”! To zaledwie przedsmak najnowszego sezonu hitowego serialu Telewizji POLSAT, który już we wrześniu wraca na antenę stacji. Obok czterech głównych aktorek – Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej, Małgorzaty Sochy i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer zobaczymy także nowych bohaterów: Katarzynę Zielińską oraz Annę Dereszowską.

 

„Na krawędzi” sezon 2  od 4 września (czwartki) godzina 21.00

na krawedzi 2„Na krawędzi” to najlepiej oglądany polski serial kryminalny oraz najbardziej oczekiwana i najgłośniej komentowana produkcja ostatnich lat. Telewizja POLSAT oraz telewizja internetowa IPLA podjęły decyzję o pierwszej w naszym kraju premierze wysokobudżetowego serialu produkcji polskiej w całości wyłącznie w sieci. Abonenci sieci Plus i Cyfrowego Polsatu oraz użytkownicy IPLI otrzymali wyjątkową możliwość obejrzenia w Internecie 2. sezonu cieszącego się popularnością widzów serialu kryminalnego „Na krawędzi” na dwa miesiące przed premierą telewizyjną! Od września produkcja pojawi się w jesiennej ramówce Telewizji POLSAT!

„Na krawędzi 2” to precyzyjnie wymyślona, kryminalna łamigłówka. Gra pozorów i niedomówień. Gdy wydaje się, że rozwiązanie jest blisko, okazuje się, że to tylko jedna z nici skomplikowanej sieci intryg. Handel nowonarodzonymi dziećmi, nielegalne adopcje, eksperymentalne testy koncernów farmaceutycznych, funkcjonariusze policji współpracujący ze światem przestępczym. Ale też wewnętrzne rozgrywki w Wydziale Techniki Operacyjnej, w którym pracują bohaterowie serialu. Podwójna moralność, dramatyczne wybory, desperacja, bezsilność, chęć zysku, egoizm, z drugiej strony zaś lojalność najwyższej próby w imię przyjaźni. W jesiennych odcinkach w nową bohaterkę – Lenę Korcz wcieli się Kamilla Baar. 4 września czeka widzów mega premiera – podwójna dawka serialu, którego dwa pierwsze odcinki wyemitujemy od godziny 21.00.

 

„Pierwsza miłość”  od poniedziałku do piątku, od 1 września godzina 18.00

„Pierwsza miłość” jest z nami od 10 lat. To najdłużej emitowany serial codzienny w historii Telewizji Polsat. Nic dziwnego, bo zawiłe i często dramatyczne losy Marysi Radosz (Aneta Zając) i jej przyjaciół każdego wieczoru śledzą nawet 3 miliony widzów, co daje Telewizji POLSAT pozycję lidera. Co więcej, jesienią „Pierwsza miłość” obchodzić będzie również jubileusz 2000 odcinka! A czym scenarzyści już we wrześniu zaskoczą wiernych fanów produkcji? Oprócz dobrze znanych postaci w kolejnym sezonie pojawią się nowi bohaterowie i zaskakujące zwroty akcji. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) dalej będzie prześladowana, Śmiałek (Paweł Okoński) podejmie szokującą decyzję, Artur (Łukasz Płoszajski) pozwoli Zosi (Dorota Łukasiewicz – Kwietniewska) wyjechać, a Marysia… zostanie porwana! Wadlewską idyllę zakłóci z kolei przebojowa Sylwia, w której postać wcieli się Anna Guzik. Premierowy odcinek nowej serii już 1 września, o godzinie 18.

Pod wpływem opowieści „Harcerza” – Łukasza (Rafał Cieszyński), który jako ostatni widział za granicą Pawła, Marysia (Aneta Zając) decyduje się wyjechać i szukać go, choćby na końcu świata. Właśnie podczas podróży do Kolumbii, Marysia zostaje porwana. Kinga przeforsuje ideę remontu instalacji elektrycznej w swojej kamienicy. Ku jej przerażeniu wykonawcą robót okaże się… jej prześladowca Jarek (Paweł Ferens). Do Wadlewa przyjadą: Sylwia (Anna Guzik) i Norbert (Łukasz Konopka). Trafią tam w związku z kontraktem na budowę drogi. Sylwia to energiczna, zamożna dzięki rozwodowi, właścicielka firmy geodezyjnej. Niestety w przeszłości zdarzało się jej iść po trupach do celu, o czym szybko przekonają się mieszkańcy Wadlewa. Z kolei pedantyczny playboy Norbert jest jej pracownikiem. Wkrótce okaże się też, czyim jest mężem – choć w separacji.

Producentem serialu jest ATM Grupa.

 

„Świat według Kiepskich”  od 3 września (środy) godzina 20.00

„Świat według Kiepskich” to serial, który nie ma sobie równych na polskim rynku telewizyjnym – miał premierę 16 lat temu i wciąż zyskuje nowych fanów. Jesienią widzowie Telewizji POLSAT zobaczą nowe perypetie Kiepskich i ich sąsiadów. Ferdek po raz kolejny… znajdzie pracę i zostanie strażakiem. Będzie bardzo gorąco również za sprawą niespodziewanego romansu Halinki z … Paździochem. W jesiennych odcinkach pojawią się jedyne prawdziwe telewizyjne bliźniaczki, a do obsady dołączy pies Brutal.

W życiu Ferdka (Andrzej Grabowski) i Halinki (Marzena Kipiel-Sztuka) szykuje się wiele zmian: ten pierwszy porzuci dres i znajdzie pracę. Stanie się poważanym obywatelem, wykonującym bardzo odpowiedzialny zawód strażaka. Niestety, gasząc płomienie „na mieście” nie zauważy ognia buchającego tuż pod jego nosem… Halinka przeżyje płomienny romans. Po sąsiedzku można powiedzieć. Tego Ferdkowi może być zdecydowanie za dużo – nie dość, że zdrada to jeszcze z kim? Z Paździochem (Ryszard Kotys)!

W jednym z kolejnych odcinków tej serii „Świata według Kiepskich” w mieszkaniu Kiepskich pojawi się tajemniczy gość, który przedstawi się jako redaktor z telewizji. Pod jego wpływem małżonkowie i ich dzieci: ich pierworodny syn – Walduś (Bartosz Żukowski), jego żona Jolasia (Anna Ilczuk) i ich córka Mariolka (Barbara Mularczyk) zaczną marzyć o karierze w mediach, co może się fatalnie skończyć… Tymczasem przypadkowo swój talent wokalny ujawnią ich sąsiedzi, Paździochowie. Helena (Renata Pałys) i Marian (Ryszard Kotys) śpiewem będą bowiem sobie wyznawać miłość… Natomiast sfrustrowany Arnold Boczek (Dariusz Gnatowski) postanowi powołać do życia szereg śmiałych projektów, nie zawsze zgodnych z prawem…

W najnowszej serii „Świata Według Kiepskich” zobaczymy też innych stale pojawiających się aktorów: Zofię Czerwińską, Lecha Dyblika, Bohdana Smolenia, Andrzeja Gałłę czy Krzysztofa Dracza. Gościnnie wystąpią także Tomasz Sapryk, Piotr Gąsowski, Joanna Kurowska, Krystyna Tkacz oraz… pies Brutal, którego właścicielem zostanie Paździoch.

 

Kontynuacje seriali paradokumentalnych: „Dlaczego ja?” (od poniedziałku do piątku od 1 września godzina 17.00), „Trudne sprawy” (od poniedziałku do piątku od 1 września o godzinie 13.00), „Malanowski i Partnerzy” (od poniedziałku do piątku od 15 września godzina 16.30) „Zdrady” (od 4 września – czwartki godzina 20.00) „Pielęgniarki” (od poniedziałku do piątku od 1 września o godzinie 12.00) oraz „Dzień, który zmienił moje życie” (od poniedziałku do piątku od 1 września godzina 14.45)

 

’Kości” kontynuacja 9 sezonu od 7 września, niedziele godz. 22:45

W niedziele o godzinie 22.45 pokażemy kontynuację 9. najnowszego sezonu „Kości” – emisje kolejnych perypetii światowej sławy antropolog dr Temperance „Bones” Brennan (Emily Deschanel) i agenta specjalnego FBI Seeley’a Bootha (David Boreanaz) od 7 września.

 

 

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.