Podwójnie zabójcze umysły w AXN

Premiera nowych sezonów seriali Zabójcze umysły sezon 12 i Zabójcze umysły: Poza granicami sezon 2 oraz filmy Savages: Ponad bezprawiem  i 21 gramów w czerwcu w AXN

 

7 czerwca elitarna grupa agentów FBI będzie rozwiązywać kolejne sprawy kryminalne w najodleglejszych zakątkach świata w 2. sezonie serialu Zabójcze umysły: poza granicami. 21 czerwca, inna grupa profilerów FBI będzie tropić najokrutniejszych morderców na terenie USA w 12. sezonie produkcji Zabójcze umysły. W czerwcu AXN pokaże także dwa filmy z plejadą gwiazd: Savages: Ponad bezprawiem w reżyserii Olivera Stone’a i 21 gramów w reżyserii Alejandro Gonzalesa Inarritu.
Zabójcze umysły: poza granicami to drugi spin-off popularnej na całym świecie produkcji Zabójcze umysły. Nowa odsłona serii opowiada o elitarnej grupie agentów FBI, która pod dowództwem Jacka Garetta (w tej roli Gary Sinise) zajmuje się rozwiazywaniem spraw kryminalnych, dotyczących obywateli USA, przebywających poza granicami kraju. W najnowszych odcinkach członkowie jednostki zajmą się m. in. sprawą porwania 23 członków kościoła amerykańskiego w Tanzanii oraz pogoni za seryjnym mordercą, który przeniósł swoje terytorium działania z Brooklynu do Tajpej. Premiera 2. sezonu serialu Zabójcze umysły: poza granicami w środę 7 czerwca o godz. 21:00 w AXN. Kolejne odcinki w środy o 21:00.

 
Zbieranie wątłych poszlak i podążanie za ukrytymi motywami to tylko niektóre z metod wykorzystywanych przez Behavioral Analysis Unit (BAU) w serialu Zabójcze umysły. Grupie profilerów FBI, pod wodzą Aarona Hotchner’a (w tej roli Thomas Gibson), przyświeca jeden cel – dotrzeć do przestępcy poprzez wnikliwą analizę jego psychiki. W dwunastej serii produkcji zespół będzie musiał wytropić między innymi seryjnych morderców, którzy uciekli z więzienia, a także mordercę, który zmusza prominentnych mieszkańców Tampy do samobójstw. W nowym sezonie do zespołu dołączy agent specjalny Luke Alves (Adam Rodriguez). Premiera 12. sezonu serialu Zabójcze umysły w środę 21 czerwca o godz. 21.55 w AXN. Kolejne odcinki w środy o 22.00.

 
Savages: Ponad bezprawiem to film zrealizowany na podstawie książki Dona Winslowa. Dwójka przyjaciół – Ben (Aaron Johnson)  i Chon (Taylor Kitsch) – prowadzi świetnie prosperującą plantację marihuany. Ich interesem zaczyna interesować się Elena (Salma Hayek) – bezwzględna szefowa meksykańskiej mafii. Z Benem  i Chonem kontaktuje się jej wysłannik – płatny zabójca, Lado (Benicio Del Toro). Początkowo proponuje im współpracę i podział zysków. Gdy odmawiają, porywa ich wspólną dziewczynę, „O” (Blake Lively). Dotychczas wyluzowani  i pokojowo nastawieni do świata przyjaciele ruszają w pogoń za Lado. Złożyli przysięgę, że nie cofną się przed niczym, by odzyskać ukochaną. Niespodziewanie znajdą się w samym środku wojny mafii  z policją, a ich sojusznikiem okaże się tajny agent Dennis (John Travolta). Premiera filmu Savages: Ponad bezprawiem w piątek 2 czerwca o godz. 21.00 w AXN.

 

 
Bohaterami filmu 21 gramów są Jack Jordan (Benicio Del Toro) – były kryminalista za wszelką cenę starający się zmienić swoje życie na lepsze, Cristina (Naomi Watts) – młoda narkomanka, której dzięki pomocy męża udało się wyjść z nałogu, oraz Paul Rivers (Sean Penn) – śmiertelnie chory matematyk, czekający na transplantację serca. Przypadek sprawia, że losy tych trzech osób splatają się. Jack Jordan staje się sprawcą wypadku samochodowego, w którym ginie rodzina Cristiny. Paulowi Riversowi zostaje przeszczepione serce tragicznie zmarłego męża kobiety. Od tej chwili życie bohaterów diametralnie się zmienia. Premiera filmu 21 gramów w sobotę 10 czerwca o godz. 22.00 w AXN.

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.