AXN Spin w październiku 2013

Nastoletni Wilkolak 3W października w AXN Spin premiera 3 sezonu serialu „Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak” oraz dwa filmy animowane na podstawie gier video „Piekło Dantego” i „Dead Space: Downfall”.

AXNSPIN

 

 

 

 

 

Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak sezon 3 (13 odcinków)

emisja we wtorki od 15.10 o godz. 21:00

Nastoletni Wilkolak 3Nastoletni Scott McCall jest zadowolony z życia, w którym wszystko zaczyna się układać. Chłopak dostaje miejsce w drużynie Lacrosse’a, gdzie ma grać na pierwszej linii. Wkrótce udaje mu się umówić z dziewczyną jego marzeń. Niestety, pewnej nocy zostaje ugryziony przez dziwną bestię. Zmiany, jakie wywołuje ugryzienie, są bardzo niepokojące.

Piekło Dantego (Dante’s Inferno)
emisja w niedzielę 20.10 o 21:00
Pieklo DantegoTo dziewięć kręgów piekła opisanych przez Dantego Alighieri w Piekle – Pierwszej Księdze arcydzieła Boska Komedia.
Piekło Dantego: Epicka Animacja zabiera widza w męczeńską podróż po Piekle, w którym Dante stawia czoła siłom zła, walcząc z niewyobrażalnymi demonami i potworami, aby uratować swoją ukochaną Beatrycze ze szponów Lucyfera. Stworzony na podstawie głośnej gry Electronic Arts film, Piekło Dantego: Epicka Animacja to historia widziana oczami sześciu wizjonerskich reżyserów z całego świata, stworzona z kreatywnymi zespołami stojącymi za jednymi z najlepszych animacji na świecie (Ghost In The Shell, Blood: The Last Vampire, Tales Of The Black Freighter i Samurai Champloo). 6 reżyserów. 6 przerażających wizji piekła. 1 porywająca przygoda!
Dead Space: Downfall
emisja w niedzielę 27.10 o 22:05
Dead Space DownfallDla załogi USG Ishimura tak właśnie rozpoczął się horror: Podczas specjalnej górniczej misji na stacji kosmicznej zmierzającej do odległej planety wydobyta zostaje – uważana za dowód na istnienie Boga – starożytna religijna relikwia. Zabrany na pokład przedmiot jest przez jednych czczony, inni zaś nim pogardzają. Jednak kiedy owy artefakt ujawnia długo uśpioną rasę obcych, dar z nieba zamienia stację w prawdziwe piekło. Chaos jest natychmiastowy, rzeź niekontrolowana. Rozpoczyna się szturm gotowy rozerwać świat na strzępy. Widowisko, jakiego żaden człowiek nigdy wcześniej nie zobaczył. Przygotuj się na niepokojące pierwsze rozdziały nowej gry EA, która zabiera dojrzałą animację na graficzne nowe poziomy terroru i rozlewu krwi. To jest Martwa stacja: Upadek.
Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Gadu-Gadu Live
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • RSS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.