Październik pełen tajemnic w AXN

Premiera seriali Znaki, S.W.A.T – jednostka specjalna i 2 sezon serialu  The Brave w AXN oraz magazyn Heads Up Daily w AXN Spin.

 

Tajemnicza zbrodnia w malowniczych Górach Sowich, nowa odsłona legendarnego serialu z lat 70-tych, inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia negocjatora kryzysowego oraz najświeższe informacje ze świata eSportu. W październiku widzowie AXN zobaczą najnowszą lokalną produkcję stacji, serial Znaki, a także serial S.W.A.T. – jednostka specjalna i 2. sezon Okupu. AXN Spin zaprezentuje magazyn Heads Up Daily, który poprowadzą Brody Moore i Marissa Roberto.

 

 

Znaki to serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w malowniczych plenerach Gór Sowich. W miasteczku Sowie Doły ginie studentka. Tajemniczą i okrutną egzekucją żyją media w całej Polsce. Śledztwo podąża w wielu kierunkach, jednak sprawa nie zostaje rozwiązana. Po latach, w tej samej miejscowości, dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi komisarz Trela (Andrzej Konopka), który, by dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia panującą w miasteczku. Na ekranie zobaczymy również Helenę Sujecką, Małgorzatę Hajewską-Krzysztofik, Helenę Englert, Mirosława Kropielnickiego, Andrzeja Mastalerza, Mariusza Ostrowskiego, Rafała Cieszyńskiego i Magdalenę Żak. Premiera serialu Znaki w środę 10 października o godz. 22:00. Kolejne odcinki w środy o 22:00 w AXN.

 

 

S.W.A.T. – jednostka specjalna to remake serialu sensacyjno-kryminalnego z lat 70. ubiegłego wieku. Porucznik policji Daniel „Hondo” Harrelson (Shemar Moore) zostaje dowódcą elitarnej jednostki bojowej w Los Angeles. Harrelson, którego szkołą życia była ulica, chce walczyć z przestępczością, jednocześnie zachowując lojalność wobec środowiska, w którym się wychował. Premiera serialu S.W.A.T. – jednostka specjalna w poniedziałek 1 października o godz. 21:00. Kolejne odcinki w poniedziałki o 21:00 w AXN.

 

 

Serial The Brave opowiada o pracy jednostki wojskowej, wysyłanej na najtrudniejsze misje wojenne i pokazuje jak wiele muszą poświęcić amerykańscy żołnierze, walcząc o pokój na świecie. Dowódcami jednostki są: Patricia Campbell (Anne Heche) – zastępca dyrektora Agencji Wywiadowczej Departamentu Obrony, która ma dostęp do najnowocześniejszego oprogramowania wywiadowczego i Kapitan Adam Dalton (Mike Vogel) – były członek oddziału Delta. Razem ze swoimi żołnierzami muszą zadbać o życie niewinnych osób i rozwiązać konflikty w najbardziej niebezpiecznych zakątkach świata. Premiera 2. sezonu serialu The brave w środę 10 października o godz. 23:00. Kolejne odcinki w środy o 23:00 w AXN.

 

 

Heads Up Daily to program na temat eSportu. W każdym odcinku prowadzący, Brody Moore i Marissa Roberto, będą zapraszać do studia zawodowych graczy, twórców gier oraz popularnych blogerów i youtuberów. Wszystko, aby podsumować najważniejsze rozgrywki i odbywające się turnieje, a także zapowiedzieć nadchodzące wydarzenia w świecie eSportu. Premiera programu Heads Up Daily w poniedziałek 1 października o godz. 20:05. Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o 20:05 w AXN Spin.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Gadu-Gadu Live
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • RSS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.