FOX i FOX Life marzec 2013, „Orły z Bostonu”, „Kochanki” (światowa premiera), „Szkarłatna wdowa”, „Anatomia prawdy 3”, „Prywatna praktyka 6”, „Stylowe rewolucje Goka”

Kochanki W marcu kanał FOX wyemituje nowy serial „Orły z Bostonu” jest to spin-off serialu Kancelaria adwokacka oraz 7 sezon serialu komediowego „Trawka”. Na kanale Fox Life obejrzymy jako pierwsi na świecie 10 dni przed premierą w USA, nowy serial „Kochanki” (Mistress) z Alisaą Jayne Milano. Serial, opowiada o życiu czterech, seksownych przyjaciółek, z których każda znajduje się na życiowym rozdrożu. Obejrzymy również nowy serial kryminalny „Szkarłatna wdowa”,  kolejny 3 sezon serialu „Anatomia prawdy”, i 6 sezon „Prywatna praktyka”, jak i reality show „Stylowe rewolucje Goka”.

 

PREMIERY W MARCU NA FOX

ORŁY Z BOSTONU, Sezon 1

Boston Legal, Season 1

(17 odcinków po 60 minut)

OrlyzBostonu

PREMIERA: PIĄTEK, 22 MARCA, GODZ. 20:05

Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 20:05

Orły z Bostonu to spin-off serialu Kancelaria adwokacka, który również koncentruje się na życiu prywatnym i karierach, adwokatów pracujących w kancelarii adwokackiej.,

Alan Shore (James Spader, zdobywca trzech nagród Emmy ) oraz Denny Crane (William Alan Shatner, nagrodzony Złotym Globem) prowadzą ekskluzywną kancelarię adwokacką w Bostonie. Serial skupia się zarówno na życiu prywatnym jak i zawodowym znakomitych lecz często rozchwianych emocjonalnie prawników. Wraz z Alanem i Dennym pracuje Brad Chase (Mark Valley, Anatomia prawdy, 12 godzin), który do ich biura trafia z Waszyngtonu by mieć oko na nieobliczalnego Dennego. Ta pełna niebanalnego humoru seria, porusza wiele społecznych i moralnych problemów oraz  ukazuje różne drogi dążenia do szczęścia i pieniędzy.

 

TRAWKA, Sezon 7

Weeds, Season 7

(13 odcinków po 30 minut)

Trawka7

PREMIERA: CZWARTEK, 14 MARCA, GODZ. 22:30

Emisja w czwartki o godz. 22:00 i 22:30

Handlująca trawką, samotna matka Nancy Botwin (Mary – Louise Parker, zdobywczyni Emmy i Złotego Globu), to chodząca katastrofa. Na szczęście talent do manipulowania przyjaciółmi, rodziną a nawet prawem, pozwala jej radzić sobie z najróżniejszymi życiowymi problemami. Im trudniejsza sytuacja, tym bardziej

desperackie kroki gotowa jest podjąć Nancy – niezależnie od tego, kogo będzie musiała za sobą pociągnąć…

W siódmym sezonie serialu, Nancy, po trzyletniej odsiadce, zostaje warunkowo zwolniona z więzienia, co nieszczególnie cieszy jej siostrę Jill (Jennifer Jason Leigh, Zemsta), Doug ( Kevin Nealon, Nie zadzieraj
z fryzjerem
) zaczyna pracę w piramidzie finansowej, a Andy (Justin Kirr I, Jack i Jill) otwiera sklep z rowerami, którego Silas (Hunter Parrish, 17 again) używa jako przykrywki dla handlu narkotykami.

PREMIERY W MARCU NA FOX Life

KOCHANKI, Sezon 1

Mistresses, Season 1

Kochanki

(13 odc. po 60 min.)

PREMIERA: WTOREK, 5 MARCA, GODZ. 22:00

Emisja we wtorki o godz. 22:00

ŚWIATOWA PREMIERA. TYLKO W POLSCE na FOX Life!

Kochanki, to oparty na popularnej w Wielkiej Brytanii serii Mistresses prowokacyjny i porywający serial, opowiadający o życiu czterech, seksownych przyjaciółek, z których każda znajduje się na życiowym rozdrożu. Serial będzie miał swoją światową premierę w Polsce.

Savannah (Alyssa Jayne Milano, Czarodziejki) jest kobietą sukcesu, wkraczającą w kolejny etap zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym. Savi próbuje zostać partnerem w firmie prawniczej, w której pracuje, jednocześnie starając się o powiększenie swojej dwuosobowej rodziny. Gdy problem płodności staje się centralnym punktem jej życia małżeńskiego, Savannah zaczyna mieć niebezpiecznie bliskie relacje z filtrującym z nią od dawna kolegą z pracy – Dominikiem (Jason George, Grey’s Anatomy: Chirurdzy).

Wolny duch i zarazem kapryśna, młodsza siostra Savi, nie mogłaby być jej większym przeciwieństwem. Ciesząca się życiem, imprezująca i wiecznie randkująca singielka Josslyn (Jes Macallan, Kobieta w łóżku) dobrze wie, że zawsze może polegać na starszej siostrze.

Ich wspólna przyjaciółka, niedawno owdowiała April (Rochelle Aytes, Agenci bardzo specjalni), samotnie wychowuje dziesięcioletnią córkę. Aby odbudować swoje życie i ruszyć dalej, otwiera sklep z dekoracjami do domu. Gdy po odejściu męża otrzymuje ogromne odszkodowanie z polisy ubezpieczeniowej, zaczynają nękać ją tajemnicze, głuche telefony. Kobieta zwierza się przyjaciółkom, iż jest przekonana, że jej ukochany wciąż żyje.

Karen (Yunjin Kim, Zagubieni) jest prowadzącą własny gabinet, wziętą terapeutką. Kobieta wplątuje się w skomplikowaną relację z zamożnym, żonatym oraz śmiertelnie chorym pacjentem, któremu przepisuje morfinę. Po śmierci mężczyzny, jego zrozpaczony syn Sam (Erik Stocklin, Pierwszy dzień) nieświadomy roli Karen w życiu ojca, zwierza się jej ze swoich problemów. Opłakująca stratę wdowa – Elizabeth Grey (Penelope Ann Miller, Artysta) nie ma pojęcia, że jej mąż miał romans z inna kobietą.

Cztery przyjaciółki, wspierają się wzajemnie, próbując wspólnie stawić czoła pełnym tajemnic, podniecenia i zdrady burzliwym historiom, które zawładnęły ich życiem.

 

SZKARŁATNA WDOWA, Sezon 1

Red Widow, Season 1

(8 odc. po 60 min.)

Szkarłatna Wdowa

PREMIERA: CZWARTEK, 14 MARCA, GODZ. 22:00

Emisja w czwartki o godzinie 22:00

PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. TYLKO na FOX Life!

Życie Marty Walraven z pozoru wydaje się idylliczne. Mieszkająca w położonym na północy San Francisco Marin County kobieta, jest kochającą, wychowującą w domu dzieci, żoną. Jednak za fasadą tego doskonałego życia kryje się skomplikowana historia: Evan, mąż Marty, utrzymuje rodzinę z handlu marihuaną. Kobiecie dobrze znany jest przestępczy świat, gdyż jej ojciec, Andrei Petrov i jego

lojalny ochroniarz Luther są rosyjskimi gangsterami Bratva, należącymi do świata mafii w San Francisco. Świata, z którego Marta i jej siostra Kate zawsze chciały uciec, lecz nigdy im się to nie udało.

Kiedy Evan zostaje zamordowany na podjeździe przed swoim domem, wszystko się zmienia. Pierwszą rzeczą, której poświęca się Marta jest ochrona dzieci, jednak gdy agent FBI James Ramos proponuje jej pomoc w zamian za współpracę, kobieta ze względu na kod Bratva odrzuca jego propozycję.

Powoli na jaw wychodzą nowe fakty związane ze śmiercią Evana. Jego biznesowy partner, brat Marty – Irwin Petrov oraz ich najlepszy przyjaciel Mike Tomlin zaplątani są w kradzież, wartej milion dolarów, należącej do potężnego szefa międzynarodowej przestępczości – Nicholae Schiller, kokainy. Chociaż Evan swój czyn przypłacił życiem, jego dług nie zostaje spłacony. Teraz to Marta staje się dłużniczką siejącego postrach gangstera.

Ścigana przez FBI z jednej oraz Schillera z drugiej strony kobieta, odnajduje w sobie siłę, z której istnienia nigdy wcześniej nie zdawała sobie sprawy. Odkrywając nowe, dotyczące śmierci męża fakty, a także próbując ochronić własne dzieci przed niebezpieczeństwem, wdowa polega wyłącznie na własnej zaradności, determinacji i powiązaniach z Bratva. Jak daleko posunie się Marta by pokonać swoich przeciwników w ich własnej grze na śmierć i życie?

Serial oparty jest na duńskim formacie Penoza, na którym też bazował polski serial Krew z krwi. Producentką i scenarzystką serialu jest Melissa Rosenberg (Dexter i Saga Zmierzch), producentami wykonawczymi są Howard Klein (Biuro i Parks & Recreation) i Alon Aranya.

 

ANATOMIA PRAWDY, Sezon 3

Body Of Proof, Season 3

AnatomiaPrawdy3

PREMIERA: CZWARTEK, 7 MARCA, GODZ. 21.00 I 22.00

Emisja w czwartki o godz. 21:00

PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. TYLKO na FOX Life!

Siądźcie wygodnie i weźcie głęboki oddech, Anatomia Prawdy powraca
z trzecim sezonem oraz dwoma nowymi postaciami.

20 lat temu Megan (Dana Welles Delany Gotowe na wszystko, Ucieczka do Edenu) miała złamane serce, lecz nigdy tego nie przyznała. Jako rezydent chirurgii
w Nowym Jorku, przeżyła burzliwy romans z rannym podczas strzelaniny, młodym

policjantem o imieniu Tommy (Mark Thomas Valley Human target). Ich relacja zakończyła się równie nagle jak się zaczęła, gdy wyszło na jaw, że mężczyzna ją zdradził. Wstrząśnięta tym faktem, początkująca lekarz, wraca do Filadelfii, zaklinając się, że już nigdy nie da się zranić. Latami buduje swoją imponującą karierę oraz równie udane małżeństwo. Przynajmniej tak jej się wydawało. Dr Megan Hunt nigdy nie zdawała sobie sprawy z tego jak duży wpływ na jej karierę ma życie osobiste, aż do momentu gdy jej mąż postanowił się z nią rozwieść, pozbawiając praw do opieki nad ich siedmioletnią córką Lacey. Emocjonalna trauma oraz pozostałe po wypadku samochodowym drętwienia i skurcze dłoni dają o sobie znać podczas pierwszego powrotu Megan na salę operacyjną. Kobieta traci kontrolę nad przyrządami, a jej pacjent umiera na operacyjnym stole. Życie Megan jako neurochirurga kończy się.

W ciągu dwóch lat pracy jako lekarz medycyny sądowej Megan wykorzystuje swój geniusz i niezawodny instynkt do rozwiązywania medycznych zagadek i odkrycia tego kto i dlaczego zabił. Równocześnie próbuje naprawić emocjonalne szkody wyrządzone córce i pozostałym bliskim. Gdy wydaje się, że kobiecie udaje się osiągnąć wewnętrzny spokój, w jej życiu na nowo pojawia się Tommy Sullivan.

Po wieloletniej karierze w biurze detektywistycznym w Nowym Jorku, Tommy Sullivan zostaje przeniesiony do Filadelfii, gdzie on i jego nowy partner Adam Lucas współpracując z zespołem Megan zajmują się sprawami zabójstw. Była partnerka jest zaskoczona jego obecnością, nie chce mieć
z nim do czynienia i podejrzewa, że mężczyzna w jakiś sposób ingerował
w swoje przeniesienie aby na nowo ożywić ich związek. Czy ma racje?

 

PRYWATNA PRAKTYKA, Sezon 6

Private Practice, Season 6

(13 odc. po 60 min.)

PrywatnaPraktyka6

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK, 18 MARCA, GODZ. 22:00

Emisja w poniedziałki o godz. 22:00

PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. TYLKO na FOX Life!

Od Shondy Rhimes, twórczyni Grey’s Anatomy: Chirurdzy, pochodzi wielokrotnie nagradzana produkcja Prywatna Praktyka. Serial opowiada historię utalentowanych lekarzy, którzy zajmując się wyjątkowo trudnymi przypadkami, często stają przed etycznymi i moralnymi dylematami.

Ostatni rok przyniósł wielkie zmiany w życiu lekarzy z kliniki Oceanside Wellness. Po wieloletnich zmaganiach z bezpłodnością, Addison (Kate Walsh Grey’s Anatomy: Chirurdzy) decyduje się na adopcję chłopca o imieniu Henry. Zmęczona ciągłymi rozczarowaniami związanym z Samem (Taye Diggs, Ally McBeal, Chicago), który nie jest gotowy na założenie rodziny, Addison daje szansę Jakowi (Benjamin Bratt, Prawo i Bezprawie, Miss Agent). Gdy kobieta w końcu zaczyna komfortowo czuć się z nowym mężczyzną u boku, Sam ponownie pojawia się w jej życiu, prosząc ją o rękę. Teraz Addison musi podjąć decyzję… kogo wybierze ?

Związek Charlotte (KaDee Strickland, Żony ze Stepford) i Coopera (Paul Adelstein, Skazany na śmierć, Wyznania gejszy) również zostaje wystawiony na próbę, gdy ktoś niespodziewany pojawia się w ich życiu. Nieoczekiwanym gościem jest Mason (Griffin Gluck, Żona na niby) syn Coopera, obecnie trzeci członek ich rodziny, z którego istnienia mężczyzna nie zdawał sobie sprawy.

 

STYLOWE REWOLUCJE GOKA, Sezon 1

Gok’s Style Secrets, Season 1

(6 odc. po 60 min.)

StyloweRewolucjeGoka

PREMIERA: PIĄTEK, 29 MARCA, GODZ. 22:00

Emisja w piątki o godz. 22:00

PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. TYLKO na FOX Life!

W tym inspirującym programie, ekspert w sprawach mody, wielokrotnie nagradzany telewizyjny prezenter Gok Wan, macha czarodziejską różdżką i doradza dziewczynom, które nie mają szczęścia w miłości. Tym razem misja Goka polega na totalnej metamorfozie, nie tylko tej zewnętrznej, ale również wewnętrznej. Po serii fizycznych i psychicznych przemian, osoby, którymi zajął się znany na całym świecie stylista są w pełni wyposażone by przyciągnąć płeć przeciwną i odnieść sukces w miłosnej grze.

W każdym odcinku Gok zostaje osobistym stylistą, trenerem oraz swatem jednej z singielek. Pod czujnym okiem Wana jego podopieczne przechodzą całkowitą przemianę. Zmieniają włosy, ubrania i makijaż, ale przede wszystkim uczą się pewności siebie oraz trudnej sztuki flirtu.

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.