Od września seriale Wygnańcy (Outcast) oraz „Boss” na kanale Filmbox Extra

We wrześniu kanał Filmbox Extra wyemituje dwa nowe seriale, Brytyjski serial sci-fi „Wygnańcy” (Outcast), w którym Grupa śmiałków opuszcza Ziemię by zbudować nowy dom w innej galaktyce na planecie Carpathia. Drugim serialem będzie serial USA „Boss”, gdzie polityk Tom Kane planuje zostać burmistrzem.

 

 

 

 

 

 

„Wygnańcy” (Outcast), serial SF, Wlk. Brytania 2010

Emisja w każdą niedzielę od 9.09 godz około 22:45

Połowa XXI wieku. Ziemia jest niemal wyludniona. Grupa śmiałków opuściła planetę, by zbudować nowy bezpieczny dom w innej galaktyce. Dowodzeni przez Tate’a (Liam Cunningham) zamierzają skolonizować Carpathię. Po 10 latach spędzonych na nowym lądzie nowi osadnicy tracą kontakt z Ziemią, nie mając pewności, czy ktoś jeszcze do nich dołączy. Starają się uniknąć na Carpathii błędów, jakie były popełniane na Ziemi. Wpadają jednak w pułapki miłości, chciwości i pożądania. Podczas wspólnej pracy osadnicy zdają sobie sprawę, że Carpathia to nie jest zwykłą planetą.

 

„Boss”, dramat, kryminał, USA 2011

Emisja koniec września

Serial, w którym śledzimy losy Tom’a Kane’a, wysoko postawionego polityka z Chicago, który zachorował na poważną chorobę neurologiczną. Chcąc utrzymać swoje stanowisko, mężczyzna postanawia nie przyznawać się przed nikim do choroby. Ludzie, którzy otaczają Tom’a są i tak zbyt zajęci swoim życiem, aby zobaczyć, że dzieje się coś nadzwyczajnego, a jego małżeństwo z Meredith to czysta wygoda. Kiedy najbliżsi doradcy, zauważają, że z mężczyzną dzieje się coś złego, milczą, gdyż darzą go zbyt dużym szacunkiem, by zadawać pytania. Jedynie Emma, córka Tom’a, domyśla się, co się dzieje z ojcem. Ale czy jej wiedza jest wystarczająca, by odkryć sekrety Toma?

 

FILMBOX JESIENIĄ

Na przekór jesiennej aurze propozycje kanałów grupy FilmBox będą tchnęły świeżością godną wiosny. W ramówce kanału FilmBox oprócz świetnie znanych Kobiecych poniedziałków i SPInki na małym ekranie pojawią się nowe pasma. Będą to: pełne morderstw, szantaży i przestępców Kryminalne wtorki, wyciskające łzy śmiechu Komediowe czwartki czy Straszne piątki z zombie, wampirami i psychopatycznymi mordercami w roli głównej.

Miłośnikom kultowych produkcji i aktorów z okładek czasopism dedykowane jest nadawane w sobotnie i niedzielne wieczory pasmo Weekendowy hit. Środy upłyną pod znakiem seriali.

W ofercie kanałów pakietu Premium uwagę powinny zwrócić świetne seriale.

Z końcem września na antenie FilmBox Extra pojawi się po raz pierwszy w Polsce jeden z najgłośniejszych seriali amerykańskich ostatniego roku Boss. Biuro burmistrza Chicago, Toma Kane’a, w którego wcielił się, znany z serialu Frasier, Kesley Grammer to gniazdo  seksu i korupcji. Bezwzględny polityk,  pomimo postępującej choroby, zrobi wszystko by utrzymać władzę.

Na widzów FilmBox HD czeka brytyjski serial science fiction Wygnańcy (Outcasts). W 2060 roku Ziemia przestaje zapewniać ludzkości warunki do przeżycia . Bohaterowie serialu opuszczają planetę i udają się na Karpatię,  wybraną  na nową siedzibę gatunku ludzkiego. Planeta wkrótce zaczyna odkrywać  swe mroczne tajemnice.

FilmBox Family zaprosi  widzów, nie tylko najmłodszych, do XV wiecznej Florencji , gdzie wraz z przyjaciółmi mieszka młodziutki Leonardo da Vinci, który właśnie wynalazł rower.

 

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.