O NAS / REGULAMIN

Na naszej stronie zamieszczamy premiery aktualnie emitowane w  polskich stacjach TV.  Bierzemy pod uwagę, seriale, filmy, reality show, anime, filmy i seriale animowane.

W skrócie, chodzi o to, żeby nie przegapić swoich ulubionych emisji w tv. Często zdarza się, że programy tv lub stacje nie informują o np. nowym sezonie serialu i ogladamy go z pominieciem kilku odcinków. Dzieki nam, mamy taką nadzieję 🙂 już nic nie przegapicie w tv.

Jeżeli macie jakieś sugestie, uwagi, nowe propozycje. Zauważyliście, że nie ma np. jakiejś pozycji wpisanej na naszej stronie, macie nowe newsy. Dajcie nam znać na: e-mail: kontakt@premierywtv.pl

Premierywtv.pl jest serwisem niemającym powiązań z żadną stacją telewizyjną. Wszelkie nazwy, informacje, fotografie i logotypy wykorzystywane w serwisie, a także zamieszczone w nim pliki multimedialne (dźwiękowe, wideo) i inne, służą wyłącznie celom informacyjnym i demonstracyjnym, a związane z nimi prawa autorskie przynależą ich właścicielom. Żadne pliki nie powinny być przechowywane na komputerze użytkownika serwisu, ani też na jakichkolwiek innych nośnikach. Pliki oraz treści autorskie nie mogą być rozpowszechniane, powielane, modyfikowane i publicznie odtwarzane bez zgody właściciela praw autorskich.

Witryna Premierywtv.pl gwarantuje usunięcie wszelkich zamieszczonych materiałów na żądanie właściciela praw autorskich przekazane za pomocą poczty elektronicznej.

Premierywtv.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z użytkowania serwisu lub jego części oraz za treści i poglądy wyrażane przez użytkowników na łamach witryny oraz Forum dyskusyjnego. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Premierywtv.pl daje sobie prawo do usuwania fragmentów lub całości nieodpowiednich treści bez podania konkretnej przyczyny.

 

REGULAMIN

I. Treści, których nie wolno zamieszczać na stronie

1.1. Zakazuje się umieszczania treści sprzecznych z polskim i międzynarodowym prawem, które naruszają dobro innych osób, firm i instytucji, a w szczególności: a) treści uznanych powszechnie za wulgarne, obraźliwe, oszczercze wobec innych, b) treści dyskryminujących: grupy wyznaniowe, etniczne, mniejszości seksualne, rasowe i inne, c) treści faszystowskich, propagujących przemoc, uznawanych powszechnie za drastyczne czy przerażające, d) treści zawiązanych z pornografią, e) treści zachęcających lub pochwalających zażywanie środków odurzających tj. narkotyki, alkohol etc. 1.2. Zakazuje się rozpowszechniania piractwa w każdej formie, dotyczy to: a) wskazywania źródeł w celu pozyskania nielegalnego oprogramowania, b) przekazywanie nielegalnie pozyskanego oprogramowania, c udzielania informacji, wskazówek lub sugestii, pozwalających korzystać w sposób nielegalny z oprogramowania, bądź odbioru płatnych telewizji, d) udzielania informacji, wskazówek lub sugestii, pozwalających na oszukiwanie firm i instytucji, e) zakazuje się zadawania pytań o sposób pozyskania rzeczy, o których powyżej, f ) zakazuje się przywłaszczania/łamania praw autorskich. 1.3. Zabrania się umieszczania reklam, ogłoszeń, linków referencyjnych (przynoszących profity Użytkownikowi lub osobom trzecim) w jakiejkolwiek formie, za wyjątkiem tych uzgodnionych z właścicielami Portalu. W sprawie umieszczania reklam należy kontaktować się osobiście z właścicielami Portalu.

II. Prawa użytkowników, ograniczenia, kary i ostrzeżenia

2.1. Tematy niezgodne z Regulaminem będą usuwane lub ich treść będzie modyfikowana przez Administratorów. a) Administrator może też: – zażądać od Użytkownika zmiany treści posta – zmodyfikować treści posta Użytkownika, – dopisywać, usuwać swoje poprawki przy ingerencji w treść posta, – wystosować ostrzeżenie publiczne na stronie, 2.2. Użytkownicy nagminnie łamiący Regulamin, netykietę i ignorujący upomnienia Administratorów powinni liczyć się z otrzymaniem ostrzeżenia lub z zablokowaniem części strony dostępnej po zalogowaniu. Także jednorazowe przewinienia (np. obraźliwe wiadomości na komunikatorach, posty zmierzające do skłócenia Użytkowników) uznane przez któregoś z Administratorów za ciężkie, mogą skutkować tym samym bez uprzedniego upomnienia czy ostrzeżenia).

a) Zablokowanie części strony dostępnej po zalogowaniu (zwane banem) może mieć następujący charakter: – czasowo określony – konto Użytkownika zostanie zablokowane lub otrzyma on zakaz pisania na SB na czas określony. Po upływie tego czasu konto zostanie odblokowane, – czasowo nieokreślony – konto Użytkownika zostanie zablokowane na czas bliżej nikomu nieznany, – stały – konto zostanie zablokowane na zawsze bądź usunięte z bazy strony. b) Stosownie do charakteru bana i przewinienia Użytkownika: – każde nowe konto będzie natychmiast usuwane w przypadku stwierdzenia, że właściciel jest osobą niepożądaną. c) Decyzję o ukaraniu podejmuje Administrator, d) Ostrzeżenia przyznawane są za: – nieprzestrzeganie regulaminu, – brak reakcji na uwagi Administratorów , – nieprzestrzeganie elementarnych zasad dobrego wychowania, kultury, etykiety, słownictwa, – robienie ogólnego zamętu na stronie, pisanie postów mających na celu skłócenie Użytkowników .. e) Otrzymanie 3 ostrzeżeń równoznaczne jest z otrzymaniem bana.

III. Postanowienia końcowe

3.1 Niniejszy Regulamin odnosi się do wszystkich treści publikowanych na stronie w jakiejkolwiek formie. 3.2. Niniejszy regulamin nie jest formą zamkniętą i jako taki może być modyfikowany i poszerzany o dalsze punkty. 3.3. Kwestie nieuregulowane niniejszym Regulaminem nie podlegają dowolnej interpretacji i będą rozpatrywane indywidualnie przez Administrację

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Gadu-Gadu Live
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • RSS