nPremuim w lutym 2013

NpremiumW lutym obejrzymy jedną premierę filmu „Mamut” emitowanego już na Canal+, kolejne odcinki siódmego sezonu serialu „Dexter”. Kanał nPremium wyemituje również mecze Ligi Mistrzów (wtorki i środy 12,13,19,20 luty) oraz Ligi Europejskiej (czwartki 14 i 21 luty).

2 luty, sobota, godz. 20:00

Mamut – film dramat, Dania/Szwecja/Niemcy 2009 (dla małoletnich od lat 12), reżyseria: Lukas Moodysson, scenariusz: Lukas Moodysson , obsada: Gael Garcia Bernal, Michelle Williams, Marife Necesito, Sophie Nyweide
Gael Garcia Bernal i Michelle Williams w przejmującej opowieści o zapracowanym małżeństwie, które dopiero rozdzielone setkami kilometrów przekonuje się o sile swoich uczuć.

Leo (Gael Garcia Bernal) to wiecznie zabiegany właściciel internetowego serwisu. Jego żona Ellen (Michelle Williams) jest wziętym chirurgiem. Dążenie do kariery niekorzystnie odbija się nie tylko na ich wzajemnych relacjach, ale też na życiu ich córki, która więcej czasu spędza z nianią niż z rodzicami. Dopiero kiedy Leo udaje się w interesach do Tajlandii, zapracowani małżonkowie odkrywają, ile w rzeczywistości dla siebie znaczą.\

 

 SERIALE

W każdy piątek,  godz. 20:00

Dexter VII (5-8/12) – serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 16)
Kolejny sezon serialu o najsympatyczniejszym seryjnym zabójcy świata. W nadchodzących odcinkach czeka widzów wiele emocji – nieoczekiwanie zginie jedna z głównych postaci serialu, poznamy dzieciństwo Dextera i jego siostry; w ręce policji wpadną dowody mogące świadczyć przeciwko Dexterowi… Debra usiłuje ułożyć swoje stosunki z bratem.

 

EMISJE 3D

3 luty, niedziela, godz. 17:00

Puchar Narodów Strongman 3D – sport inne, Polska (dla małoletnich od lat 12)
Niezwykłe widowisko sportowe – relacja z zawodów Puchar Narodów Strongman.

Relacja z zawodów Puchar Narodów Strongman, które odbyły się w Kolnie w czerwcu 2012 roku. W turnieju wzięli udział zawodnicy z czterech krajów – Polski, Czech, Słowacji i Słowenii. Każde z państw wystawiło dwójkę reprezentantów. Kto okazał się najlepszy?

 

10 luty, niedziela, godz. 17:00

The Scorpions – koncert pożegnalny. – inne, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
Koncert legendarnego zespołu rockowego – Scorpions.

Zapis koncertu słynnego niemieckiego zespołu rockowego zrealizowany podczas trasy Scorpions: Farewell Tour. Założona w Hanowerze, w 1965 roku, formacja zapisała się na stałe w historii rocka takimi piosenkami, jak „Rock you like a Hurricane”, „Winds of change” czy „Still loving you”. W czasie swojej liczącej niemal pięćdziesiąt lat kariery zespół nagrał dziewiętnaście albumów studyjnych. Od 2004 roku basistą Scorpions jest Paweł Mąciwoda – wcześniej współpracujący m.in. z Püdelsami, TSA czy Oddziałem Zamkniętym.

 

17 luty, niedziela, godz. 17:00

The Scorpions – koncert pożegnalny. Za kulisami. – inne, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
Relacja zza kulis koncertu legendarnej grupy rockowej – Scorpions.

 

24 luty, niedziela, godz. 17:00

Jazda na krawędzi – dokument dokumentalny, Wielka Brytania (dla małoletnich od lat 12)
Znakomity brytyjski dokument o świecie wyścigów motocyklowych i słynnych rajdach ulicznych na wyspie Man.

Niesamowity dokument o emocjonującym świecie wyścigów motocyklowych. Twórcy filmu zabierają widzów na maleńką wyspę Man, gdzie odbywają się jedne z najsłynniejszych zawodów tej dyscypliny. Organizowany od 1904 roku uliczny wyścig od lat przyciąga największe sławy sportów motorowych. Narratorem filmu jest Jared Leto, amerykański aktor i muzyk znany z takich filmów, jak „Podziemny krąg” czy „Requiem dla snu”, lider rockowego zespołu 30 seconds to Mars.

 

SPORT, PIŁKA NOŻNA

Kanał nPremium wyemituje również mecze Ligi Mistrzów (wtorki i środy 12,13,19,20 luty) oraz Ligi Europejskiej (czwartki 14 i 21 luty)

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.