nPremium w październiku 2012 „Trzej Muszkieterowie”, „Elita Zabójców”, „Paranormal Activity 3”, „Druga Twarz”, „Siostra Jackie 4”

W październiku nPremium m.in. wyemituje: „Trzej Muszkieterowie” najnowsza odłona filmy z  Millą Jovovich i Orlando Bloom’em, Thriller w gwiazdorskiej obsadzie „Elita Zabójców” (Jason Statham, Robert De Niro). Kolejna trzecia już część filmu „Paranormal Activity 3” tym razem film przedstawia wydarzenia wstecz, tam gdzie wszystko się zaczęło. Sensacyjny film z Richardem Gerem „Druga Twarz”, oraz komedia romantycza „Monte Carlo”. NPremium wyemituje 4 już sezon serialu „Siostra Jackie” (Nurse Jackie). W emisji 3D m.in. „Transformers 3 3D” oraz „Kung Fu Panda 2 3D”. Dla fanów piłki nożnej, kolejne spotkania drużyn w Lidze Mistrzów” oraz „Lidze Europy”

FILMY

piątek, 2012-10-05 godz. 20:00

Tranzyt (Transit) – film sensacyjny, USA 2012, reżyseria: Antonio Negret, obsada: Jim Caviezel, Diora Baird (dla małoletnich od lat 16)

Nate (Jim Caviezel) z żoną (Elisabeth Röhm) i synami jadą na wakacje. Na jednym z postojów kobieta znajduje wśród ich bagażu torbę wypchaną banknotami. Nate ma na sumieniu pewne grzechy z przeszłości, i to sprawia, że żona od razu oskarża go o pakowanie się w kolejne kłopoty i zostawia samego na drodze. Wkrótce okazuje się, że był to dramatyczny błąd. Pieniądze zostały bowiem podrzucone „na przechowanie” przez szajkę złodziei, którzy poprzedniego dnia dokonali zuchwałego napadu na bank. Teraz rodzina musi walczyć o życie w starciu z bezwzględnymi kryminalistami.

 

sobota, 2012-10-06 godz. 20:00

Trzej Muszkieterowie (The Three Musketeers) – film przygodowy, Francja/USA/Wielka Brytania/Niemcy 2011, reżyseria: Paul W.S. Anderson, obsada: Milla Jovovich, Orlando Bloom, Logan Lerman, Matthew Macfadyen, Ray Stevenson (dla małoletnich od lat 12)

Trójka sławnych muszkieterów – Atos, Portos i Aramis – zostaje odsunięta w cień za sprawą spisku tajemniczej Milady. Trzy lata później do Paryża przyjeżdża młody chłopak o nazwisku D’Artagnan, który dołącza do słynnych szermierzy. W tym samym czasie przebiegły kardynał Richelieu planuje spisek w celu zdobycia królewskiej korony. Pomaga mu Milady oraz niegodziwy Buckingham. Jedyna nadzieja w trzech muszkieterach. Tylko oni, wraz z nowym i niezwykle utalentowanym kompanem, są w stanie zapobiec katastrofie i ocalić wiszący na włosku pokój z Anglią. Jeden za wszystkich – wszyscy za jednego!


niedziela 2012-10-07 godz. 18:10

Zakochany Goethe (Goethe! )- dramat Niemcy 2010, reżyseria: Philipp Stölz, obsada: Alexander Dydyna, Christoph Müller, Philipp Stölzl (dla małoletnich od lat 12)

Młody, nie odnoszący jeszcze sukcesów poeta, Johann Wolfgang Goethe zaniedbuje swoje studia prawnicze i zostaje za karę wysłany przez swojego niezadowolonego ojca do sądu dominialnego w Wetzlar – małym i nudnym miasteczku. Tam zakochuje się bez opamiętania w młodej Charlotte Buff, a ich wzajemne szczęście wydaje się być idealne. Obydwoje jednak nie wiedzą o tym, że Charlotte przez swojego ojca przeznaczona została przełożonemu Goethego, Albertowi Kestnerowi.
Zawiedziony Goethe planuje samobójstwo; w końcu jednak wzywa na pojedynek swojego rywala, za co trafia do aresztu. W więzieniu powstają Cierpienia młodego Wertera, które z miejsca czynią z Goethego znanego pisarza.

 

czwartek, 2012-10-11 godz. 20:00

Trzy cale (Three Inches) – film S-F, USA 2011, reżyseria: Jace Alexander , obsada: Stephanie Jacobsen, Noah Reid, James Marsters (dla małoletnich od lat 16), BRAK

Walter Speckman został uderzony piorunem, od tej chwili ma zdolność przesuwania każdego przedmiotu za pomocą umysłu, ale tylko o 3 cale. Postanawia wykorzystać swe umiejętności do czynienia dobra i przyłącza się do innych osób z podobnymi zdolnościami, ale wkrótce odkrywa, że „dobro i „zło” nie jest tak łatwo odróżnić jak myślał.

Początkowo „Trzy cale” miał być 30 minutowym serialem komediowym, ale stacja SyFy która go produkowała, spostrzegła, że serial jest bardzo podobny do innego ich serialu „Alphas„. Wyemitowano więc go jako dwugodzinny pilot i zakończyli serial.

 

sobota, 2012-10-13 godz. 20:00

Elita Zabójców (Killer Elite) – film thriller, USA/Australia 2011, reżyseria: Gary McKendry, obsada: Jason Statham, Clive Owen, Robert De Niro, Dominic Purcell (dla małoletnich od lat 16)

Na byłych żołnierzy z elitarnej jednostki, polują zawodowi zabójcy. Kiedy porywają Huntera (Robert de Niro), mentora Dannego (Jason Statham), były komandos wraca do gry, by uratować przyjaciela. Chcąc go ocalić musi podjąć się misji prawie niemożliwej: zlikwidować trzech zabójców wysłanych przez  starego wroga i stanąć z nim twarzą w twarz. Przeżyje najlepszy.


 czwartek, 2012-10-18 godz. 20:00

Almanya (Almanya – Willkommen in Deutschland) – komediodramat, Niemcy 2012, reżyseria: Yasemin Şamdereli, Obsada: Vedat Erincin, Fahri Ögün Yardim, Lilay Huser, Demet Gül (dla małoletnich od lat 12)

Opowieść o wielopokoleniowym klanie Turków, od dziesięcioleci mieszkających w Niemczech. Rodzina jest duża. Każdy ma inne problemy i czuje przynależność do innej kultury – część członków klanu mówi o sobie „Jestem Turkiem”. Inna „Jestem Niemcem”. Mieszanka zgoła odmiennych społecznie kultur ubarwia film Yasemin Şamdereli, która doskonale wie, jak to jest czuć się obcym wśród swoich.

 

piątek, 2012-10-19 godz. 20:00

Les Lyonnais (Gang Story) – film dramat, Francja 2011, reżyseria: Olivier Marchal, obsada: Tcheky Karyo, Gérard Lanvin, Daniel Duval (dla małoletnich od lat 16)

Momon Vidal (Gérard Lanvin) dorastał w cygańskim taborze. Tam nauczył się, co znaczy lojalność, honor i przywiązanie do rodziny. Tam poznał też przyjaciela na śmierć i życie – Serga Suttela (Tchéky Karyo). To z nim odsiadywał pierwszą karę w życiu – za kradzież wiśni. Razem stworzyli świetnie zorganizowany i skuteczny gang, który w latach 70. wsławił się wieloma spektakularnymi napadami. Później pewne dramatyczne wydarzenie zakończyło działalność gangu, a drogi dwóch przyjaciół się rozeszły. Teraz dobiegający 60-tki Momon jest innym człowiekiem. Wyrzekł się przemocy, wiedzie spokojne życie, próbując wynagrodzić żonie i dzieciom trudne chwile jakie były udziałem rodziny gangstera. Ale nagle na scenie pojawia się Serge – i przeszłość powraca.

 

sobota, 2012-10-20 godz. 20:00

Druga Twarz (The Double) – film sensacyjny, USA 2011, reżyseria: Michael Brandt, obsada: Odette Annable, Richard Gere, Martin Sheen, Stephen Moyer, Stana Katic (dla małoletnich od lat 16)

RiIchard Gere („Drapieżnik”, „Zatańcz ze mną”) i Topher Grace („Spider-Man 3”, „W doborowym towarzystwie”) w znakomitym thrillerze szpiegowskim scenarzysty „Wanted – Ścigani” oraz „3:10 do Yumy”. W tajemniczych okolicznościach zostaje zamordowany amerykański senator. Akcję przeprowadzono w sposób perfekcyjny, a pewne poszlaki wskazują, że sprawcą jest legendarny sowiecki agent o pseudonimie „Cassius”. Problem polega na tym, że Cassius dawno temu zginął… Zabił go Paul Shepherdson (Richard Gere), emerytowany agent CIA, który znaczną cześć życia poświęcił na rozpracowanie Cassiusa. Teraz na polecenie swojego zwierzchnika (Martin Sheen) wraca do służby, aby znów tropić swojego odwiecznego wroga – lub jego cień… Jego partnerem będzie młody agent FBI Geary (Topher Grace), który wieloletni pojedynek między Shapherdsonem a Cassiusem uczynił tematem swojej pracy magisterskiej.

 

niedziela, 2012-10-21 godz. 20:00

Monte Carlo – film komedia, Węgry/USA 2011, reżyseria: Thomas Bezucha, obsada: Selena Gomez, Leighton Meester, Katie Cassidy, Andie MacDowell, (dla małoletnich od lat 12), Dolby

Przygotuj się na przygodę życia w Monte Carlo! Selena Gomez („Ramona i Beezus”) rozświetla ekran jako Grace, tryskająca energią absolwentka liceum, która nie może się doczekać wakacji w Paryżu razem z najlepszą przyjaciółką Emmą (Katie Cassidy)i przyrodnią siostrą Meg (Leighton Meester). Kiedy nadmiernie ruchliwy przewodnik zostawia je w tyle, dziewczyny myślą, że ich podróż to całkowita katastrofa. I wtedy właśnie Grace zostaje omyłkowo wzięta za bogatą bywalczynię salonów. Trójka dziewcząt trafia w efekcie do Monte Carlo, gdzie czeka je ekscytujący tydzień pełen blichtru i olśniewającej, niezapomnianej zabawy!

sobota, 2012-10-27 godz. 20:00

Paranormal Activity 3 – film horror, USA 2011, reżyseria: Ariel Schulman, Henry Joost, obsada: Katie Featherston, Sprague Grayden, Lauren Bittner (dla małoletnich od lat 16)

Trzecia już część horroru, tym razem film zabiera widza wstecz, tam gdzie wszystko się zaczęło i było najbardziej bardziej intensywne i dotkliwe. Kamery są włączone i nagrywają przerażające chwile, gdy zło zaczyna terroryzować młodziutkie siostry Katie i Kristie po raz pierwszy. Przygotuj się na ten fenomenalny horror, przy którym „serce zatrzymuje się ze strachu” i jest tak przerażający, że „przez ostatnie 15 minut dosłownie boisz się o życie.”


niedziela, 2012-10-28 godz. 23:00

Roznosiciel (Rosewood Lane) – film horror, USA 2011, reżyseria: Victor Salva, obsada: Rose McGowan, Ray Wise, Lauren Velez (dozwolone od lat 18)

Rose McGowan („Maczeta”, „Conan Barbarzyńca”) i Ray Wise („Miasteczko Twin Peaks”) w nowym horrorze twórcy „Smakosza”. Młoda psycholog Sonny Blake (Rose McGowan) po śmierci ojca-alkoholika powraca do rodzinnego domu. Rozpoczyna pracę w lokalnej rozgłośni radiowej i próbuje odnaleźć się w swoim dawnym środowisku. Jednak jest ktoś, kto jej to uniemożliwia. Młody chłopak, miejscowy roznosiciel gazet, okazuje się przebiegłym socjopatą, który stopniowa zaczyna zamieniać życie pani doktor w piekło. Wydzwanianie do radia i recytowanie przerażających wierszyków to dopiero początek upiornej zabawy w kotka i myszkę. Aby ocalić życie, Sonny będzie musiała przewartościować swoje podejście do kwestii dobra i zła…

 

 SERIALE

W każdy poniedziałek godz. 20:00

Siostra Jackie IV(1-5/10) – serial obyczajowy, USA, Obsada: Edie Falco, Eve Best, Merritt Wever, Paul Schulze, (dla małoletnich od lat 16),

Siostra Jackie Peyton musi stawić czoła nowym wyzwaniom – jest teraz samotną matką i jej życie stało się jeszcze bardziej skomplikowane. Dodatkowo w szpitalu zachodzą wielkie zmiany…

W każdy poniedziałek około godz. 22:00
Shameless II (5-9/12) – serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 16)
Drugi sezon serialu opowiadającego o dysfunkcyjnej rodzinie – ojcu alkoholiku, który interesuje się tylko zawartością butelki – i jego dzieciach, usiłujących jakoś ułożyć sobie dość beznadziejne życie. Fiona zrywa ze Stevem i wkrótce podrywa nowego chłopaka; Sheila przygotowuje się do wyprowadzki.

 

EMISJE 3D

niedziela, 2012-10-07 godz. 17:00

Chiny bez tajemnic (10/10) – dokument, Nowa Zelandia (dla małoletnich od lat 7) Zrealizowana w technologii 3D fascynująca wyprawa do Chin – kraju pełnego legend, wspaniałych krajobrazów i zabytków.

Znakomity serial dokumentalny zrealizowany w technologii 3D. „Chiny bez tajemnic” to podróż, podczas której odkryjemy krajobrazy o niezrównanym pięknie i zabytki kultury zagubione w bezkresnych Chinach. Trafimy do tajemniczych miejsc, których do tej pory nie widzieli ludzie Zachodu. Od mitycznej górskiej doliny, która kryje 1000 ogromnych kamiennych słupów po prastare buddyjskie relikwie odkryte w piaskach na samym początku legendarnego szlaku jedwabnego.

 

niedziela, 2012-10-14 godz. 17:00

Kung Fu Panda 2  3D– film animowany, USA 2011, reżyseria: Jennifer Yun , Scenariusz: Jonathan Aibel (dla małoletnich od lat 7) Obsada, polski dubbing: Marcin Hycnar, Jan Peszek, Brygida Turowska, Krzysztof Banaszyk

Nowe, cudowne życie Po jest zagrożone wraz z pojawieniem się wszechmocnego czarnego charakteru – Lorda Shena, który knuje, żeby za sprawą sekretnej, niemożliwej prawie do pokonania broni dokonać podboju Chin i na zawsze zniszczyć sztukę kung fu. W obliczu takiego wyzwania Po musi uważniej przyjrzeć się swojej przeszłości i poznać prawdę na temat swojego

niedziela, 2012-10-21 godz. 17:00

Jazda na krawędzi 3D – dokumentalny, Wielka Brytania (dla małoletnich od lat 12),
Znakomity brytyjski dokument o świecie wyścigów motocyklowych i słynnych rajdach ulicznych na wyspie Man.

Niesamowity dokument o emocjonującym świecie wyścigów motocyklowych. Twórcy filmu zabierają widzów na maleńką wyspę Man, gdzie odbywają się jedne z najsłynniejszych zawodów tej dyscypliny. Organizowany od 1904 roku uliczny wyścig od lat przyciąga największe sławy sportów motorowych. Narratorem filmu jest Jared Leto, amerykański aktor i muzyk znany z takich filmów, jak „Podziemny krąg” czy „Requiem dla snu”, lider rockowego zespołu 30 seconds to Mars.

niedziela, 2012-10-28 godz. 17:00

Transformers 3 3D (Transformers 3: Dark of the Moon ) – film S-F, USA 2011, reżyseria: Michael Bay, obsada: Shia LaBeouf, Rosie Huntington-Whiteley, Tyrese Gibson (dla małoletnich od lat 12), Dolby

 

FILMY DOKUMENTALNE / KONCERTY / INNE

sobota, 2012-10-06 godz. 17:00

Take That: Progress Live – koncert  2011 (dla małoletnich od lat 12)

Zapis z jednej tras koncertowych grupy Take That. To pierwsza trasa po 11 letniej rozłące chłopaków, na scenie wystąpił pełny skład grupy: Gary Barlow, Howard Donald, Jason Orange, Mark Owen i Robbie Williams. Trasa okazała się ogromnym sukcesem na skalę światową. Zespół zagrał 35 koncertów w 6 krajach Europy.

 

Kanał nPremium wyemituje również mecze Ligi Mistrzów (wtorki i środy) oraz Ligi Europejskiej (czwartki)

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.