nPremium w marcu 2013, „Hugo i jego wynalazek”, „Demony”, „Kobieta na skraju dojrzałości”, „Kot w butach”

KotWButachW marcu na kanale nPremium Npremiumpremierowo obejrzymy przygodowy film Martina Scorcese „Hugo i jego wynalazek”, film obyczajowy z Charlize TheronKobieta na skraju dojrzałości„, horrorDemony„. oraz film animowany twórców Shreka „Kot w butach”. Poza tym finałowe odinki serialu „Dexter” i kolejne zmagania drużyn  Ligi Mistrzów UEFA (wtorki i środy 5,6,12,13 marzec) oraz Ligi Europejskiej UEFA (czwartki 7 i 14 marzec).

sobota, 9 marzec, godz. 20:00

Hugo i jego wynalazek  – (Hugo) film przygodowy, USA 2011 (dla małoletnich od lat 7), reżyseria: Martin Scorsese, obsada: Ben Kingsley, Sacha Baron Cohen, Asa Butterfield, Chloë Grace Moretz
Nagrodzona pięcioma Oscarami wzruszająca, baśniowa opowieść dla całej rodziny.

Hugo jest sierotą mieszkającym w ścianach paryskiego dworca kolejowego. Ojciec i wuj nauczyli go naprawy mechanizmów i teraz zajmuje się naprawą oraz konserwacją tutejszych zegarów. Po ojcu został mu jedynie nie działający automat. Hugo wierzy, że skrywa on niejeden sekret, ale żeby go uruchomić potrzebny jest odpowiedni klucz. Chłopiec wyrusza na jego poszukiwania… Wyreżyserowana przez słynnego Martina Scorsese film otrzymał aż jedenaście nominacji do Oscarów. Uhonorowany został pięcioma statuetkami, w tym za zdjęcia oraz efekty specjalne.

 

sobota, 16 marzec, godz. 20:00

Kobieta na skraju dojrzałości – (Young Adult) film obyczajowy, USA 2011 (dla małoletnich od lat 12), reżyseria: Jason Reitman, obsada: Charlize Theron, Patrick Wilson, Patton Oswalt.

Trzydziestokilkuletnia rozwódka, autorka powieści dla nastolatków, która postanawia wrócić do rodzinnego miasteczka w Minnesocie i odzyskać serce swojego byłego chłopaka. Nie będzie to jednak takie łatwe, ponieważ mężczyzna jest już żonaty i ma małą córeczkę.

 

sobota, 23 marzec, godz. 20:00

Demony – (The Devil Inside) film horror, USA 2012 (dla małoletnich od lat 16), reżyseria: William Brent Bell, obsada: Fernanda Andrade, Simon Quarterman, Evan Helmuth
Isabella stara się poznać prawdę na temat swojej matki, którą skazano za zamordowanie trzech księży. Inni duchowni są przekonani, że kobieta była opętana przez demony…

Pochodząca z Włoch, ale mieszkająca w Stanach Zjednoczonych Isabella Rossi (Fernanda Andrade) chce zrozumieć, dlaczego jej matka przed laty zamordowała trzech księży. Wyrusza do Europy. Spotkani na miejscu duchowni są przekonani, że powodem zbrodni nie była, jak ogłosił sąd choroba psychiczna kobiety, ale opętanie. Sceptyczna Isabella zaczyna odkrywać, że istnieje wiele sił, o których nie miała do tej pory pojęcia.

 

sobota, 30 marzec, godz. 20:00

Kot w butach – (Puss in Boots) film animowany, USA 2011 (bez ograniczeń wiekowych), reżyseria: Chris Miller, obsada: Antonio Banderas, Salma Hayek, Zach Galifianakis
Przygody brawurowego awanturnika – Kota w butach.

KotWButachAnimowany film przybliżający historię znanego ze Shreka zawadiaki. Dowiemy się, w jaki sposób brawurowy Kot został mistrzem szermierki, skąd wziął swoje buty oraz poznamy jego przyjaciół – Kitty Kociłapkę i Humpty’ego Dumpty’ego. Wraz z nimi przeżyjemy niesłychane, pełne humoru przygody.

 

SERIALE

W każdy piątek, godz. 20:00

Dexter VII (9-12/12) – serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 16)
Kolejny sezon serialu o najsympatyczniejszym seryjnym zabójcy świata. W nadchodzących odcinkach czeka widzów wiele emocji – nieoczekiwanie zginie jedna z głównych postaci serialu, poznamy dzieciństwo Dextera i jego siostry; w ręce policji wpadną dowody mogące świadczyć przeciwko Dexterowi… Debra usiłuje ułożyć swoje stosunki z bratem.


EMISJE 3D

niedziele,  godz. 17:00

Chiny bez tajemnic  – dokument, Nowa Zelandia (dla małoletnich od lat 7) Zrealizowana w technologii 3D fascynująca wyprawa do Chin – kraju pełnego legend, wspaniałych krajobrazów i zabytków.

Znakomity serial dokumentalny zrealizowany w technologii 3D. „Chiny bez tajemnic” to podróż, podczas której odkryjemy krajobrazy o niezrównanym pięknie i zabytki kultury zagubione w bezkresnych Chinach. Trafimy do tajemniczych miejsc, których do tej pory nie widzieli ludzie Zachodu. Od mitycznej górskiej doliny, która kryje 1000 ogromnych kamiennych słupów po prastare buddyjskie relikwie odkryte w piaskach na samym początku legendarnego szlaku jedwabnego.

 

SPORT, PIŁKA NOŻNA

Kanał nPremium wyemituje również mecze Ligi Mistrzów UEFA (wtorki i środy 5,6,12,13 marzec) oraz Ligi Europejskiej UEFA (czwartki 7 i 14 marzec)

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.