Nowy serial „Forever” oraz 10 sezon serialu „Zabójcze umysły”

foreverJuż na początku kwietna w AXN nowy serial kryminalny z wątkami science fiction „Forever”. W tym miesiącu obejrzymy również najnowszy 10 już sezon serialu „Zabójcze umysły”.

AXN

 

Sekret nieśmiertelności

Premiera serialu Forever w piątek 3 kwietnia o godz. 21:00 w AXN. Kolejne odcinki serialu w każdy piątek o 21:00 w AXN. (20 odc.)

foreverNowa produkcja kryminalna z wątkami science fiction w tle, serial Forever, to kolejna fabularna propozycja kanału AXN na wiosnę. Porównywany do takich telewizyjnych hitów jak Elementary, Dr House czy Castle, serial już na początku kwietnia pojawi się na antenie stacji. Premierowy odcinek AXN wyemituje 3 kwietnia w piątek o godz. 21:00.

Serial Forever to historia obdarzonego niezwykłą inteligencją i zdolnością dedukcji koronera sądowego, który próbuje odkryć tajemnicę swojej nieśmiertelności. Dr Henry Morgan (w tej roli Ioan Gruffudd) pracuje  w nowojorskim zakładzie medycyny sądowej. Wraz ze swoim asystentem Lucasem Wahlem (Joel David Moore) oraz detektyw Jo Martinez (Alana De La Garza) zajmuje się wyjaśnianiem przyczyn śmierci ofiar brutalnych przestępstw. Rozwiązując kolejne sprawy, Morgan odzyskuje częściowo pamięć i stopniowo zaczyna odkrywać historię swoich poprzednich wcieleń. Dzięki temu dowiaduje się, że po raz pierwszy umarł w 1814 roku, pod koniec XIX w. brał udział w poszukiwaniach słynnego Kuby Rozpruwacza, a w ubiegłym stuleciu walczył  w II wojnie światowej. Mimo aury tajemniczości, która go otacza, nikt ze współpracowników doktora nie domyśla się prawdziwej przyczyny jego niezwykłych zdolności. Jedynym, który zna niektóre fakty z przeszłości Morgana, jest jego adoptowany syn Abe (Judd Hirsch).

Rozbudowane przebłyski i wspomnienia głównego bohatera sprawiają, że fabuła Forever składa się z dwóch uzupełniających się narracji. Dzięki temu zabiegowi twórcy serialu sukcesywnie odsłaniają przeszłe życie doktora. Czy Morganowi uda się w końcu odkryć tajemnicę swej nieśmiertelności? O tym widzowie będą mogli się przekonać oglądając pierwszy sezon serialu na kanale AXN.

 

Premiera dziesiątego sezonu serialu „Zabójcze umysły” w środę 22 kwietnia o godz. 23.00 w AXN. Kolejne odcinki serialu w każdą srodę o 23:00 (23 odc.)

ABC Studio's "Criminal Minds" - Season TenZbieranie wątłych poszlak, podążanie za ukrytymi motywami i śledzenie morderczych planów to tylko niektóre z metod wykorzystywanych przez Behavioral Analysis Unit. Członkom elitarnej jednostki pod wodzą Aarona Hotchnera (w tej roli Thomas Gibson) przyświeca jeden cel – dotrzeć do przestępcy poprzez wnikliwą analizę jego psychiki. W dziesiątym sezonie do grupy doświadczonych policyjnych profilerów dołącza była agentka FBI Kate Callahan (Jennifer Love Hewitt). W takim składzie detektywi rozwiązują m.in. sprawę zniknięcia cenionego prawnika z Bostonu oraz badają okoliczności katastrofy samolotu, który rozbija się z niewyjaśnionych przyczyn. Agenci muszą również zmierzyć się ze stratą jednego ze swoich kolegów, który zostaje zamordowany przez seryjnego zabójcę.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.