Nowy serial fantasy „Bibliotekarze” w Universal Channel

bibliotekarzeJuż dzień po amerykańskiej premierze kanał Universal Channel wyemituje nowy serial fantasy „Bibliotekarze”.

UniversalChannel

 

 

 

Emisja od 8 grudnia, poniedziałek godz. 23:00 (10 odc,)

kolejny odcinek w niedzielę 14.12 godz.  21:00

Pokaz przedpremierowy 8 grudnia o godz. 23:00 tylko na Universal Channel

Świat jest pełen magii i artefaktów, z których mocy nikt nie zdaje sobie sprawy. Wiele z nich jest bardzo niebezpiecznych, szczególnie, jeśli dostałyby się w niepowołane ręce. Kto więc chroni ludzkość przed nadnaturalnymi zagrożeniami? Kto zapobiega powrotowi na Ziemię magii, która spowodowałaby koniec znanego wszystkim świata? Poznajcie bohaterów najnowszego serialu Bibliotekarze. Premiera na Universal Channel zaledwie dzień po amerykańskiej – 8 grudnia o godz. 23.00

Ten niezwykle ekscytujący, dziesięcioodcinkowy serial zainspirowany trylogią Bibliotekarz, z Noah Wyle w roli głównej, pojawi się na kanale Universal Channel zaledwie dzień po amerykańskiej premierze. Tym razem niepozornemu pracownikowi Biblioteki Metropolitan w przygodach towarzyszyć będzie czterech innych bohaterów, którzy zrobią wszystko, by ochronić świat przed niebezpieczeństwem.

Flynn Carsen (Noah Wyle) wydaje się być zwykłym bibliotekarzem, pracującym w znanej na całym świecie Bibliotece Metropolitan. Jednak w podziemiach budynku kryje się wiekowa siedziba naukowców i poszukiwaczy przygód, którzy prowadzą badania tajemniczych obiektów, zbierają artefakty i ratują świat przed nadnaturalnymi zagrożeniami. To jest właśnie Biblioteka, a Flynn jest Bibliotekarzem.

Gdy starożytna i złowroga organizacja Bractwa Węża grozi zniszczeniem cywilizacji i przywróceniem ery magii, Flynn wraz ze swoją nową współpracowniczką, pułkownik Eve Baird (Rebecca Romijn) szukają kolejnych pomocników. W szeregi Bibliotekarzy wstępuje Cassandra Cillian (Lindy Booth) – szpitalna asystentka, u której zagrażający życiu guz mózgu wykształcił dar synestezji – umiejętności łączenia wrażeń odbieranych przez jeden ze zmysłów z doznaniami związanymi z innym zmysłem. Wykazuje szczególne talenty w dziedzinie matematyki i przedmiotów ścisłych. Kolejnym rekrutem jest Jacob Stone (Christian Kane) – kowboj z Oklahomy, który ukrywa przed światem swoją niezwykłą wiedzę w dziedzinie sztuki i historii, pracując na co dzień na rurociągu. Ostatnim Bibliotekarzem zostaje Ezekiel Jones (John Kim) – światowej klasy złodziej z zatrważającym brakiem sumienia i talentem do pakowania się w kłopoty. Czy dzięki swoim umiejętnościom uda im się powstrzymać niebezpieczeństwo?

Bibliotekarze – premiera 8 grudnia o godz. 23.00 na Universal Channel

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.