Nowy serial „Ciężar prawdy” w AXN w lutym

Premiera serialu Ciężar prawdy i filmu Mroczna wieża w AXN,  serialu Porwani w AXN Black oraz Ultraviolet 2.0 w AXN White.

 

Młoda prawniczka robiąca karierę w wielkim biznesie powraca do rodzinnego miasteczka, żeby stanąć po stronie słabszych, Idris Elba i Matthew McConaughey w pojedynku o Mroczną wieżę w adaptacji powieści Stephena Kinga, była ofiara porywacza, która będzie musiała stawić czoła oprawcy sprzed lat jako członkini specjalnej jednostki FBI oraz detektywi amatorzy pomagający policji rozwiązywać zagadki kryminalne w Łodzi. W lutym w AXN widzowie zobaczą serial Ciężar prawdy oraz film Mroczna wieża, w AXN Black serial Porwani, a w AXN White Ultraviolet 2.0.

 

 

 

Ciężar prawdy przedstawia historię prawniczki, Joanny Hanley (Kristin Kreuk), która powraca do swojego rodzinnego miasteczka jako przedstawiciel firmy farmaceutycznej. Broni klienta pozwanego przez chore dziewczynki, które reprezentuje w sądzie jej kolega ze szkolnej ławki, Billy Crawford (Peter Mooney). Po wygranej Joanna odkrywa, że jej klient jest winny, a młode kobiety z miasteczka cierpią na niekontrolowane ataki, które uniemożliwiają im normalne funkcjonowanie. Postanawia zostać w miasteczku i pomóc rozwiązać zagadkę, a przy okazji rozwiązać kilka osobistych spraw i poznać rodzinne sekrety. Premiera serialu Ciężar prawdy w poniedziałek 3 lutego o 22:00 w AXN. Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o 22:00.

 

 


Film Mroczna wieża to adaptacja bestsellerowej sagi Stephena Kinga. 11-letniego Jake’a Chambersa (Tom Taylor) nawiedzają wizje z równoległej, apokaliptycznej rzeczywistości. W tajemniczych snach chłopiec widzi ciemną wieżę, Człowieka w Czerni (Matthew McConaughey), który chce ją zniszczyć i doprowadzić do końca świata, oraz Rewolwerowca (Idris Elba), który stara się mu w tym przeszkodzić. Matka Jake′a oraz psychiatrzy uważają, że koszmary Jake’a to wynik traumy po śmierci jego ojca. Wszystko się zmienia, gdy w nowojorskim mieszkaniu rodziny pojawiają się ludzie z równoległego świata, a Jake musi uciekać. Premiera filmu Mroczna wieża w sobotę 22 lutego o godz. 20:00 w AXN.

 

 

 

Porwani to historia uprowadzonej w dzieciństwie Kit „Kick” Lannigan (Leven Rambin), która zostaje uratowana przez agenta FBI Franka Novaka (Chris Noth znany z Seksu w wielkim mieście). Traumatyczne wydarzenia sprawiły, że Frank, wciąż odgrywa ważną rolę w życiu „Kick”. Kiedy dowiaduje się, że ma stworzyć  specjalną grupę zadaniową do spraw porwań, namawia kobietę do współpracy. Frank jest przekonany, że jej trudne doświadczenia z przeszłości pomogą lepiej zrozumieć motywy porywaczy i pomóc w odnalezieniu zaginionych osób. Sytuacja komplikuje się, kiedy okazuje się, że do rozwiązania jednej ze spraw, „Kick” musi stawić czoła demonom z przeszłości i stanąć oko w oko ze swoim oprawcą. Premiera serialu Porwani w czwartek 6 lutego o godz. 23:50. Kolejne odcinki w czwartki o 23:50 w AXN Black.

 

 Ultraviolet 2.0 to serial kryminalny, w którym tajemnice i niewyjaśnione przez policję sprawy rozwiązuje tytułowa grupa Ultraviolet, działająca w sieci i wykorzystująca do tego siłę nowych technologii. Do grupy dołącza trzydziestoletnia Ola Serafin (Marta Nieradkiewicz), którą osobiste przejścia zmusiły do opuszczenia Londynu i powrotu do rodzinnej Łodzi. Pewnej nocy, prowadząc samochód, jest świadkiem tragicznego zdarzenia. Policja uznaje je za samobójstwo i zamyka sprawę, z czym nie zgadza się Ola. Kobieta decyduje się znaleźć wyjaśnienie na własną rękę. Przez Internet poznaje grupę ludzi, rozwiązujących sprawy, których nie jest w stanie wyjaśnić policja i przyłącza się do nich. W Ultraviolet 2.0 Ola musi zmierzyć się z niebezpieczeństwem zagrażającym jej rodzinie, co sprawia, że zaangażowanie bohaterki w rozwiązywane sprawy staje się bardzo osobiste. Do obsady serialu dołączyli Piotr Stramowski i Karolina Gorczyca, a w rolach epizodycznych zobaczymy m.in. Pawła Wilczaka, Filipa Bobka i Wojciecha Mecwaldowskiego. W AXN White serial Ultraviolet 2.0 będzie można oglądać od wtorku 11 lutego o godz. 22.00. Kolejne odcinki we wtorki o 22.00.

 

 

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.