Nowe seriale „Wywiad” (Intelligence) i Millerowie” (The Millers) w Universal Channel

WywiadWkrótce po amerykańskiej Universal Channelpremierze, na kanale Universal Channel obejrzymy serial przygodowy sci-fi,  „Wywiad” (Intelligence) w roli głównej m.in. znany z serialu Zagubieni, Josh Holloway. W marcu również nowy serial komediowy  „Millerowie” (The Millers) w rolach głównych m.in. Will Arnett i Beau Bridges.

„Wywiad” (Intelligence)

serial przygodowy, dramat, science fiction USA 2014 (13 odc.)

Emisje od 3 marca, w poniedziałki o godz. 22:00

Obsada: Josh Holloway, Marg Helgenberger, Meghan Ory, Michael Rady

WywiadWkrótce po amerykańskiej premierze, na polskie ekrany wchodzi nowy, kipiący akcją serial przygodowy „Intelligence”. Opowiada on historię agenta, któremu wszczepiono do mózgu supernowoczesny mikroprocesor. Dzięki niemu, Gabriel Vaughn (Josh Holloway) ma stały dostęp do ogólnoświatowej bazy danych.

Zdobyte przez niego informacje okazują się często niezbędne dla zagwarantowania bezpieczeństwa Stanów Zjednoczonych. W odcinku pilotażowym Gabriel próbuje uratować uprowadzonego pracownika Cybercomu. Vaughn wykorzystuje też wszczepiony mu mikroprocesor, by zlokalizować swoją zaginioną żonę. Nieco później Cybercom wszczyna śledztwo w sprawie samobójczego zamachu bombowego w bazie amerykańskiej piechoty morskiej. Wykazuje ono, że na rynku pojawił się nowy, niewykrywalny przy pomocy metod chemicznych materiał wybuchowy.

 

 „Millerowie” (The Millers)

serial komediowy USA 2013-2014 (22 odc.)

Emisje od 19 marca, w środy o godz. 22:00

obsada: Will Arnett, Beau Bridges, Margo Martindale, J.B. Smoove

MillerowieŚwieżo rozwiedzionemu reporterowi, Nathanowi Millerowi (Will Arnett), marzy się kawalerskie życie. Mężczyzna postanawia zwierzyć się ze swych planów rodzicom. Rozmowa wywołuje jednak niespodziewane komplikacje. Okazuje się, że po 43 latach małżeństwa Tom Miller (Beau Bridges) decyduje się opuścić swoją żonę, Carol (Margo Martindale). Nathan i jego siostra, Debbie (Jayma Mays), zmuszeni są przygarnąć skłóconych rodziców. Ich wścibska matka oznajmia, że wprowadza się do Nathana, zaś roztargniony ojciec ma zamieszkać z Debbie i jej rodziną.

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.