„Nowe Gliny” sezon 5 w 13 Ulica

nowe gliny 5Jak to jest być zupełnym 13 ulicanowicjuszem w świecie policji? Jak czuje się żółtodziób, gdy pierwszy raz chwyta za broń? Jak poradzić sobie z pierwszymi konfrontacjami z przestępcami? O tym wszystkim opowiada popularny kanadyjski serial Nowe Gliny, który powraca na kanał 13 Ulica z piątym sezonem.

Nowe Gliny, (Rookie Blue) sezon 5 w każdy wtorek o 22.00 na kanale 13 Ulica. Premiera 2 września (11 odc.).

Nowe Gliny to serial o prywatnym i zawodowym życiu świeżo upieczonych policjantów i ich przełożonych, którego akcja toczy się w Toronto, na fikcyjnym posterunku policji. Po ukończeniu akademii policyjnej grupa młodych ludzi trafia do swojej pierwszej pracy, gdzie przekonują się, jak wiele niespodzianek czeka na nich podczas codziennej służby.

W piątej serii do ekipy z piętnastego posterunku dołączą dwie nowe postaci – rekrut – Duncan Moore (w tej roli Matthew Owen Murray) i inspektor John Jarvis (Oliver Becker). Od pierwszego odcinka emocje będą sięgać zenitu. Kiedy stres i napięcie w pracy staną się nie do zniesienia, głowni bohaterowie Dov (Gregory Smith) i Andy (Missy Peregrym ) postanowią odpocząć w pobliskim barze, gdzie właśnie zdecyduje się uderzyć banda przestępców. W kolejnych odcinkach policjanci dostaną rozkaz konfiskaty dochodów z przestępstwa i aresztują właściciela szulerni. Chris (Travis Milne) w ramach rozrywki zorganizuje wieczór walki, który nie potoczy się tak, jakby tego oczekiwał. Jeśli policjantom nie uda się schwytać mordercy szefa gangu, gangsterzy mogą sami zabrać się za wymierzanie sprawiedliwości.

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.