NOWA TV prezentuje ofertę serialową

nowatv9 listopada zadebiutuje kolejny ogólnodostępny, bezpłatny kanał Grupy ZPR Media – NOWA TV. W listopadowej ofercie seriali znajdą się m.in.: produkcja własna „Redakcja. Dział Śledczy”, seriale Luca Bessona „No Limit” i „Transporter” oraz  „Moda na sukces”.


9 listopada na antenie telewizji NOWA TV zadebiutuje polska produkcja własna z gatunku docu script – „Redakcja. Dział Śledczy”. Serial ukazuje pracę działu śledczego gazety codziennej w odkrywaniu sprawców przestępstw. Tematyka poruszanych problemów jest bardzo różnorodna: od oszustw przy najmie mieszkania, poprzez porwania, wymuszenia i rozboje, aż po brutalne morderstwa. Każdy  z odcinków składa się z dwóch linii dramaturgicznych: zamkniętego w ramach odcinka śledztwa, zakończonego ujęciem sprawców, oraz wątku obyczajowego, kontynuowanego przez całą serię.
W serialu zobaczymy m.in. Macieja Wilewskiego („Plebania”, „Pitbull”) i Dorotę Fórmanowską („Służby specjalne”). Ogromnym atutem produkcji jest to, że jako komentatorzy wydarzeń przedstawionych w serialu, występują eksperci, a nie aktorzy odgrywający role ekspertów. Wśród nich zobaczymy m.in.: psycholog Marię Rotkiel, psycholog Joannę Godecką-Nowak, oficera policji Roberta Duchnowskiego, adwokata Piotra Niwińskiego i lekarza Łukasza Durajskiego.

Sensacyjne seriale wyprodukowane przez Luca Bessona (legendarnego twórcy takich hitów jak „Leon zawodowiec” czy „Piąty element”) zostaną wprowadzone na antenę NOWEJ TV już w pierwszym tygodniu jej nadawania. Będą to „Transporter” (od 11 listopada) oraz „No Limit” (od 13 listopada). Pierwszy z nich ukazuje perypetie nieustraszonego kuriera Franka Martina (Chris Vans), który podejmie się zadania dostarczenia nawet najbardziej niebezpiecznej przesyłki. Emocjonujący serial  z Chrisem Vansem w roli głównej jest remakem przebojowego filmu Bessona o tym samym tytule. Do pracy przy serialu zatrudnieni zostali twórcy serialowych hitów m.in. „Dextera”, „Zagubionych” czy „Dynastii Tudorów”. Ich praca oraz zawrotna suma 30 milionów euro na produkcję przełożyła się na oszałamiające efekty specjalne: pościgi, wybuchy i sceny walk. Drugi serial Bessona na antenie
NOWEJ TV to szpiegowski „No Limit” z Vincentem Elbazem w roli superagenta francuskiego wywiadu, który w obliczu śmiertelnej choroby decyduje się na ryzykowny krok. W zamian za eksperymentalne leczenie przystępuje do tajnej organizacji Hydra. Wartka akcja, popisy kaskaderskie, adrenalina  i doskonały humor – wszystko co najlepsze u mistrza Bessona, na małym ekranie już 13 listopada.

NOWA TV zaproponuje także swoim widzom absolutną nowość – serial „Detektyw Cain” (od 9 listopada). Francuska produkcja prezentuje niezwykłe ujęcie pracy detektywów. Kapitan Fred Caïn jest inwalidą, który porusza się na wózku. Caïn znany jest z tego, że działa niestandardowo: słucha swojego instynktu, doskonale odczytuje mowę ciała i ma niesamowitą zdolność odkrywania cudzych słabości oraz sekretów. Potrafi też być bezwzględny i brutalny. Z łatwością przychodzi mu łamanie zasad i konwenansów, nie mówiąc o policyjnych procedurach.

Niespodzianką dla polskich widzów będzie powrót na polską antenę serialowego hitu „Moda na sukces” (od 9 listopada). Ta blisko trzydziestoletnia produkcja to ewenement na skalę światową. Obsypany nagrodami Emmy kultowy serial oglądany jest nawet w tak egzotycznych krajach jak Zambia czy Turkmenistan. Ma tysiące fanklubów i rzesze fanów. Widzowie codziennie śledzą perypetie rodziny Forresterów – magnatów modowych walczących o pozycję, pieniądze i uczucia. Tu wszystko może się zdarzyć: płomienne romanse i straszne zbrodnie.

Zakochani w telenowelach widzowie z pewnością chętnie obejrzą hit „Avenida Brasil – Zranione uczucia” (od 9 listopada), który według magazynu „Forbes” jest największym brazylijskim sukcesem komercyjnym. O sile produkcji świadczy fakt, iż w dniu emisji finałowego odcinka prezydent Brazylii Dilma Rousseff przełożyła swoje przemówienie przed lokalnymi wyborami w Sao Paulo. Jej doradcy doszli do wniosku, że co drugi Brazylijczyk najpewniej spędzi wieczór przed telewizorem, śledząc losy bohaterów przebojowej telenoweli. Miłość i namiętność, zazdrość i zemsta – oto składniki przepisu na ogromny sukces!

W grudniu NOWA TV zaproponuje widzom kolejne tytuły, w tym m.in. absolutną nowość, której akcja rozgrywa się w XIX wieku w Ameryce, oraz telewizyjny hit, który przeniesie widzów do XVI-wiecznej Anglii.

***
Redakcja. Dział Śledczy – emisja: poniedziałek-piątek o 17:30, od 9 listopada (środa)
Detektyw Cain – emisja: poniedziałek-piątek o 16:15, od 9 listopada (środa)
Transporter – emisja: piątek o 22:00, sobota i niedziela o 20:30, od 11 listopada (piątek)
No Limit – emisja: niedziela o 17:30, od 13 listopada (niedziela)
Moda na sukces – emisja: poniedziałek-piątek o 19:30, od 9 listopada (środa)
Avenida Brasil – Zranione uczucia – emisja: poniedziałek-piątek o 12:45, od 9 listopada (środa)

***
Opisy seriali oraz streszczenia odcinków w dodatkowym dokumencie.

***
NOWA TV będzie ogólnodostępną, bezpłatną telewizją skierowaną do całej rodziny. W swoim portfolio ma programy o charakterze rozrywkowym, informacyjnym oraz seriale i filmy fabularne, jak również atrakcyjne propozycje dla dzieci.  NOWA TV będzie stacją blisko widza, oferującą rozrywkę na najwyższym poziomie,
a tematy podejmowane w programach publicystycznych oraz informacyjnych będą dotyczyć najważniejszych kwestii, interesujących widzów z każdego zakątka Polski.  Stacja zadebiutuje na MUX8 9 listopada br.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.