„Niskozatrudnieni” i „Średniaki”, nowe seriale w MTV Polska

niskozatrudnieniMTVKanał MTV Polska wyemituje dwa nowe seriale młodzieżowe „Niskozatrudnieni” oraz „Średniaki” już od 27 stycznia.

 

NISKOZATRUDNIENI (Under Employed)

niskozatrudnieni

Scenariusz najnowszego serialu MTV „Niskozatrudnieni” wyszedł spod pióra wielokrotnie nagradzanego scenarzysty Craiga Wrighta („6 stóp pod ziemią”, „Lost – zagubieni”). „Niskozatrudnieni” opowiadają o burzliwych losach grupki pięciu przyjaciół: Sophii, Daphne, Lou, Ravivy i Milesa, którzy wkraczają w „prawdziwe”, dorosłe życie.

Młodzi i wykształceni, zderzają się z brutalną rzeczywistością, a ich bronią przeciwko sztywnym zasadom współczesnego rynku pracy są kreatywność i determinacja. Każdy z bohaterów posiada własne cele, a moment ukończenia renomowanej uczelni uważają za zielone światło, aby realizować swoje zawodowe marzenia. Wbrew oczekiwaniom, rynek pracy nie jest jednak
dla nich tak łaskawy. Starają się ze wszystkich sił – czasem w komiczny sposób – nie tracić optymizmu, mimo, że teraźniejszość mocno ich uwiera.

 

Daphne przepracowuje rok na bezpłatnym stażu w agencji reklamowej. Sophia porzuca swoje marzenia o wolnym zawodzie pisarki i sprzedaje pączki w barze. Raviva, która jest w ciąży ze swoim chłopakiem Lou, musi zrezygnować z kariery piosenkarki, aby zająć się dzieckiem. Lou, który jako wolontariusz chce ratować świat przed katastrofą ekologiczną, postanawia znaleźć „prawdziwą” pracę, by móc utrzymać nową rodzinę. Fantazje Milesa o byciu profesjonalnym modelem również są dalekie od rzeczywistości – chłopak zazwyczaj wykonuje doraźne prace jako kelner,
a czasem nawet jako striptizer.

 

NISKOZATRUDNIENI

PREMIERA: niedziela, 27 stycznia, godz. 21:30

EMISJE: niedziele, godz. 21:30

POWTÓRKI: środa 21:35
piątek 21:35
sobota 20:35
niedziela 20:35
niedziela 01:00

 

„Średniaki” (Class Clown) serial komediowy USA.

sredniakiWill, Simon, Jay i Neil nie są leszczami. Aczkolwiek nie cieszą się też szczególną sympatią i popularnością. Są gdzieś pośrodku. Po prostu – zwykła grupa kumpli z przedmieścia, która chce przebrnąć możliwie bezboleśnie przez pełen pułapek, nastoletni etap życia. „Średniaki” to zgrana paczka przyjaciół, którzy dzielą podobne słabości i podchodzą do nich z dystansem.

„Średniaki” to serial komediowy, jednak ukazujący poważne problemy – szkolny bullying, życie w rozbitej rodzinie, pierwsze (i często nieudane) doświadczenia z seksem. To historia czterech kumpli, którzy powoli zaczynają przygodę z dorosłym życiem… robiąc jeden krok naprzód, ale również trzy kroki wstecz. Zobaczycie ich w różnych (zazwyczaj problematycznych, dziwacznych, lub krępujących) sytuacjach, które być może znacie ze swojego doświadczenia?

„Średniaki” są amerykańską wersją brytyjskiego serialu, który na Wyspach zdobył ogromną popularność. Na potrzeby nowej wersji, którą zobaczycie w MTV, scenariusz stworzył sam Brad Copeland – współtwórca kultowego serialu „Na imię mi Earl”, emitowanego na antenie Comedy Central!

ŚREDNIAKI

PREMIERA: niedziela, 27 stycznia, godz. 21:00

EMISJE: niedziele, godz. 21:00

POWTÓRKI:
poniedziałek, godz. 21:10
wtorek, godz. 20:15
piątek, godz. 20:15
sobota, godz. 20:55
niedziela, godz.00:05

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.