Niezły Przekręt w AXN

Premiera seriali Grimm, Czarna lista: Odkupienie, Przekręt  oraz Rewir w kwietniu w AXN

 

 

11 kwietnia detektyw Nick Burckhardt z serialu Grimm niespodziewanie odkryje, że posiada nadprzyrodzone moce. 12 kwietnia AXN zaprezentuje produkcję Czarna lista: Odkupienie – spin off Czarnej listy, w którym grupa elitarnych najemników z listy Reda Reddingtona stara się odkupić swoje winy z przeszłości. Zaraz po nim premiera serialowej adaptacji kultowego Przekrętu, w której zobaczymy aktorów znanych z takich hitów, jak Harry Potter czy Plotkara. 24 kwietnia AXN pokaże pracę policjantów z Komendy Miejskiej we Wrocławiu w swojej pierwszej produkcji fabularno-dokumentalnej Rewir.

 

 
Grimm to serial o detektywie Nicku Burckhardt (David Giuntoli). Główny bohater wiedzie ułożone życie u boku swojej ukochanej, Juliette (Bitsie Tulloch), którą planuje poprosić o rękę. Jego świat wywraca się do góry nogami, gdy Nick zaczyna widzieć…potwory. Umierająca ciotka Marie (Kate Burton) wyjawia mu rodzinny sekret – członkowie ich rodu posiadają zdolność rozpoznawania bestii, które ukrywają się pod postaciami zwykłych ludzi. Rodzina od pokoleń ma za zadanie walczyć z nimi. Nick musi pogodzić swoje nowe życie z pracą w policji oraz utrzymać wszystko w tajemnicy przed Juliette i swoim partnerem Hankiem (Russell Hornsby). Jedyną osobą, na której może polegać w nowej sytuacji jest Monroe (Silas Weir Mitchell), który wprowadza go w tajemnice nadprzyrodzonego świata. Premiera serialu Grimm we wtorek 11 kwietnia o godz. 19.00 w AXN. Kolejne odcinki od wtorku do piątku o godz. 19.00.

 
Czarna lista: Odkupienie to spin off serialu opowiadającego o byłym agencie specjalnym, Raymondzie „Redzie” Reddingtonie. To jeden z najbardziej poszukiwanych przez FBI uciekinierów. „Red” oddał się w ręce FBI składając niecodzienną ofertę – udostępnił władzom listę największych przestępców na świecie i zaoferował pomoc w ich schwytaniu. Fabuła nowej odsłony serialu skupia się na elitarnej grupie najemników, którzy znajdowali się na słynnej „czarnej liście” Reda. Razem rozwiązują problemy, których nawet amerykański rząd nie chce poruszać. W ten sposób próbują odkupić swoje winy z przeszłości. Głównym bohaterem produkcji jest Tom Keen (Ryan Eggold), znany z Czarnej listy. W skład grupy wchodzą: przeciwnik Toma, Matias Solomon (Edi Gathegi), Nez Rowan (Tawny Cypress) i haker, Dumont (Adrian Martinez). Ekipą dowodzi Susan „Scottie” Hargrave (Famke Janssen). Premiera serialu Czarna lista: Odkupienie w środę 12 kwietnia o godz. 21:00 w AXN. Kolejne odcinki w środy o 21:00.

 

 

Serialowy Przekręt (ang. Snatch) to inspirowana filmem Guya Ritchiego z 2000 roku historia grupy dwudziestokilkuletnich naciągaczy. Po napadzie na ciężarówkę pełną skradzionego złota zostają wplątani w szereg nieoczekiwanych zdarzeń. Od tej pory muszą radzić sobie w świecie zorganizowanej przestępczości, ustawianych walk bokserskich i międzynarodowych gangsterów. W jedną z głównych postaci, Charliego Cavendisha – pochodzącego z bogatej rodziny chaotycznego podrywacza, wciela się Rupert Grint (Ron Weasley z serii filmów o Harrym Potterze). Na ekranie partnerują mu Luke Pasqualino (Rodzina Borgiów) jako pomysłodawca napadu, Ed Westwick (Plotkara) w roli Sonny’ego Castillo, szefa lokalnej mafii oraz Dougray Scott (Mission: Impossible 2 czy Uprowadzona 3), jako ojciec głównego bohatera. Premiera serialu Przekręt w środę 12 kwietnia o godz. 22:00 w AXN. Kolejne odcinki w środy o 22:00.

 
Produkcja fabularno-dokumentalna Rewir to historia o pracy policjantów z wydziału prewencji. Kamera towarzyszy dwóm policyjnym patrolom, które jako pierwsze przybywają na miejsca zdarzeń. Wszystkie historie wzorowane są na prawdziwych wydarzeniach, odnotowanych w kronikach policyjnych Wrocławia. W serialu zobaczymy m.in. Kacpra Krupskiego (Malanowski & Partnerzy, Barwy szczęścia) oraz Grzegorza Ciągardlaka (Ucho prezesa). Premiera serialu Rewir w poniedziałek 24 kwietnia o godz. 18:00 w AXN. Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o godz. 18:00.

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Gadu-Gadu Live
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • RSS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.