Nickelodeon we wrześniu 2020

We wrześniu kanał Nickelodeon wyemituje dwa nowe seriale : „Po prostu kucek” i „Zmiksowana Kally” oraz nowe odcinki serialu  „LEGO City: Miasto przygód”. Na kanale Nicktoons obejrzymy nowy serial animowany „Dorg Van Dango”, nowe odcinki „Legenda Isla Nublar” i „Wielkodomscy”.

Nickelodeon: 

Po prostu Kucek – 6, 13, 20, 27 września; 

LEGO City: Miasto przygód – 14-18, 21-25 września; 

Serial przedstawia perypetie miejskiego życia – nadzieje, marzenia i niepowodzenia wyjątkowych członków tej stale rozwijającej się społeczności

Zmiksowana Kally – 21-25, 28-30 września

Nicktoons: 

Legenda Isla Nublar – 31 sierpnia, 1-4 września; 

Claire, Owen i ich współpracownicy opiekują się prehistorycznymi gadami na pewnej rajskiej wyspie. Przeżywają emocjonujące przygody i przyjmują wizyty gości, którzy nie zawsze mają dobre intencje.

Wielkodomscy – 31 sierpnia, 1-4 września; 

Przygody Rozalii i jej najbliższych, którzy wprowadzają się do dużego miasta i poznają swoich latynoskich krewnych. Spin-off serialu „Harmidom”.

Dorg Van Dango – 13, 20, 27 września, 

Nick Jr.:

Psi patrol – 5, 12, 19, 26 września, 

Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase’a, Marshalla, Rocky’ego, Zumy, Rubble’a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody.

Rafcio Śrubka – 7-19 września;

Top Wing Ptasia Akademia – 14-26 września;

Ptasia Akademia to miejsce, w którym szkoli się najlepszych pilotów na Zakręconej Wyspie. Penny, Rod, Swift i Brody rozpoczynają szkolenie z nadzieją, że pozytywnie wyróżnią się na tle innych kadetów.

Bąbelkowy świat gupików – 21-27 września; 

Tytułowe gupiki – Gill, Molly, Goby, Deema, Nonny oraz Oona – zabierają widzów w niesamowitą podróż. W każdym odcinku zachęcają najmłodszych do udziału w jednej z interaktywnych gier i zapraszają do zabawy, w której nie zabraknie tańca i muzyki. Wszystko to odbywa się w wielobarwnej podwodnej scenerii wśród koralowców i morskich ogrodów.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.