Nickelodeon w sierpniu 2020

W sierpniu na kanale Nickelodeon obejrzymy nowe odcinki seriali  „Wielkodomscy” i „Harmidom„. Kanał Nicktoons wyemituje nowe seriale animowane „LEGO Jurassic World: Tajna wystawa” i „LEGO Jurassic World: Legenda Isla Nublar”. Na kanale Nick Jr. obejrzymy nowy serial animowany „The Adventures of Paddington” oraz nowe odcinki „Maksi Ruby”, „Bąbelkowy świat gupików”, „Psi patrol”, „Top Wing Ptasia Akademia”, „Shimmer i Shine” oraz „Blaze i mega maszyny”.

Nickelodeon:

Wielkodomscy – 2, 9 sierpnia;

Przygody Rozalki Anny Maliniak, która przeprowadza się do dużego miasta wraz ze swoją mamą Marią i starszym bratem Robertem, aby poznać swoją dalszą latynoską rodzinę.

Harmidom – 4, 16, 23, 30 sierpnia; 

Dalsze losy jedenastoletniego Hieronima 'Hirka’ Harmidomskiego, który wychowuje się w domu z dziesięcioma wyjątkowymi siostrami. Towarzyszem jego psot i przygód jest najlepszy przyjaciel, Cezary Młodowski.

Nicktoons:

ALVINNN!!! i Wiewiórki –  3-7 sierpnia;

Rozśpiewane wiewiórki – Alvin, Szymon i Teodor – każdego dnia przeżywają wiele zabawnych przygód. Ich opiekunem jest Dave Seville, muzyczny menedżer i autor piosenek.

Harmidom – 3-7 sierpnia;

Dalsze losy jedenastoletniego Hieronima 'Hirka’ Harmidomskiego, który wychowuje się w domu z dziesięcioma wyjątkowymi siostrami. Towarzyszem jego psot i przygód jest najlepszy przyjaciel, Cezary Młodowski.

LEGO Jurassic World: Tajna wystawa – 17-18 sierpnia;

Legenda Isla Nublar – 19-21, 24-28 sierpnia;

Wielkodomscy – 24-28, 31 sierpnia, 

Przygody Rozalki Anny Maliniak, która przeprowadza się do dużego miasta wraz ze swoją mamą Marią i starszym bratem Robertem, aby poznać swoją dalszą latynoską rodzinę.

Nick Jr.:

Bąbelkowy świat gupików –  7, 14 sierpnia, ;

Tytułowe gupiki – Gill, Molly, Goby, Deema, Nonny oraz Oona – zabierają widzów w niesamowitą podróż. W każdym odcinku zachęcają najmłodszych do udziału w jednej z interaktywnych gier i zapraszają do zabawy, w której nie zabraknie tańca i muzyki. Wszystko to odbywa się w wielobarwnej podwodnej scenerii wśród koralowców i morskich ogrodów.

Top Wing Ptasia Akademia – 2 sierpnia, 14-22 sierpnia;

Ptasia Akademia to miejsce, w którym szkoli się najlepszych pilotów na Zakręconej Wyspie. Penny, Rod, Swift i Brody rozpoczynają szkolenie z nadzieją, że pozytywnie wyróżnią się na tle innych kadetów.

Maks i Ruby – 3-7, 10-14 sierpnia;

Maks jest trzyletnim króliczkiem, który lubi psocić i bałaganić. Opiekuje się nim siedmioletnia siostra Ruby, która bardzo różni się od brata, jest grzeczna i dba o porządek.

Psi patrol – 8, 17-21 sierpnia, 

Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase’a, Marshalla, Rocky’ego, Zumy, Rubble’a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody.

Blaze i mega maszyny – 10-14 sierpnia;

AJ to chłopiec, który zna się na mechanice i uwielbia wyścigi. Razem ze swoim przyjacielem, nieustraszonym czerwonym monster truckiem o imieniu Blaze, przemierza miasto Axle City

Shimmer i Shine – 15 sierpnia;

Przygody sióstr bliźniaczek Shimmer i Shine, które są… dżinami. Każdego dnia wraz ze swoją ludzką przyjaciółką Leah przeżywają wiele przygód.

The Adventures of Paddington – 17-21, 24-28 sierpnia; 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

1 komentarz do “Nickelodeon w sierpniu 2020

  1. Hej, a czy prócz samych pozycji programowych dalibyście radę pisać też godziny emisji? W przypadku kanałów Nicka to emisji jednego programu jest kilka w ciągu dnia i nie wiadomo, kiedy się tak naprawdę czego spodziewać, a, jeśli chodzi o Lego Jurassic World to w ogóle nie ma emisji nadania w guide Nicktoons, więc skoro dajecie znać, że będzie to dziś i jutro to wydaje się to nieprawdopodobne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.