Nickelodeon w październiku 2020

W październiku na kanałach Nickelodeon nowy serial „Młodzi szpiedzy”, nowe odcinki m.in.: „Zmiksowana Kally”, „Po prostu Kucek „, „Wielkodomscy”, „SpongeBob Kanciastoporty”, „Niebezpieczny Henryk”, „Dorg van Dango”, „Plecak Olliego” czy „ALVINNN!!! i Wiewiórki”.

 

 

Nickelodeon: 

 

 

Zmiksowana Kally – 1-2, 5-9, 12-16 października; 

Kally to muzykalna 14-latka, która próbuje pogodzić bycie klasycznym wirtuozem fortepianu z życiem normalnej nastolatki. Dziewczynka pragnie zostać światowej sławy gwiazdą pop.

 

 

 

 

Po prostu Kucek – 4, 11, 18, 25, 31 października; 

Życie Annie staje się niezwykłe za sprawą jej nieprzewidywalnego i psotnemu kucyka. Bez względu na to, ile jej przyjaciel sprawia kłopotów, dziewczynka wie, że z Kuckiem wszystko jest lepsze.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wielkodomscy – 4, 11, 18, 25 października; 

Przygody Rozalki Anny Maliniak, która przeprowadza się do dużego miasta wraz ze swoją mamą Marią i starszym bratem Robertem, aby poznać swoją dalszą latynoską rodzinę.

 

 

 

 

 

SpongeBob Kanciastoporty – 4, 11, 18, 25 października; 

Przygody zabawnej gąbki SpongeBoba Kanciastoportego. Mieszka on w domku z ananasa na dnie Oceanu w miejscowości Bikini Dolne. Jego największą życiową ambicją jest zostanie najlepszym w Oceanie kucharzem, specjalistą w smażeniu smakołyków. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery, dzięki czemu spełnia swoje marzenie. Lubi polować na meduzy, puszczać bańki mydlane i bawić się w towarzystwie swoich przyjaciół – rozgwiazdy Patryka, wiewiórki Sandy oraz ośmiornicy Skalmara. Pełen optymizmu i inicjatywy często wpada w tarapaty.

 

 

 

Młodzi szpiedzy – od 12 października; 

 

 

 

Niebezpieczny Henryk – 19-23, 26-30 października

Henryk Hart (Jace Norman), zwany Strasznym Dzieciuchem, jest nastoletnim chłopakiem, który na pół etatu pracuje jako pomocnik superbohatera – Kapitana B (Cooper Barnes). Chociaż to niełatwe, związany przysięgą, musi trzymać w sekrecie swoją podwójną tożsamość. Walkę z przestępczością łączy ze zwyczajnym życiem dorastającego chłopaka.

 

 

 

 

Nicktoons: 

 

 

 

Dorg van Dango – 4-9, 12-15, 31 października; 

Dorg jest zwykłym chłopcem. Jego życie zmienia się, gdy spotyka niezwykły zespół. Należą do niego jednorożec Jet Lazor, wiedźma Patronella, kosmita RD i zjawa Yooki. Dorg ukrywa ich w podziemiach centrum handlowego. Razem z ekipą przeżywa ciekawe, emocjonujące przygody.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ALVINNN!!! i Wiewiórki – 5-9, 12-16 października; 

Rozśpiewane wiewiórki – Alvin, Szymon i Teodor – każdego dnia przeżywają wiele zabawnych przygód. Ich opiekunem jest Dave Seville, muzyczny menedżer i autor piosenek.

 

 

 

 

Plecak Olliego – 12-16, 19-23, 31 października; 

Trzynastoletni chłopiec z pomocą przyjaciół, Cleo i Berniego, chroni świat przed potworami. Monstra przechodzą na Ziemię przez portal, ukryty w niezwykłym czerwonym plecaku, należącym do Olliego. Dzielny nastolatek robi wszystko, by stwory wróciły tam, skąd przyszły.

 

 

 

 

 

 

Harmidom – 19-23, 26-30 października; 

Dalsze losy jedenastoletniego Hieronima ‚Hirka’ Harmidomskiego, który wychowuje się w domu z dziesięcioma wyjątkowymi siostrami. Towarzyszem jego psot i przygód jest najlepszy przyjaciel, Cezary Młodowski.

 

 

 

 

 

Wielkodomscy – 16-20, 23-24 listopada

Przygody Rozalki Anny Maliniak, która przeprowadza się do dużego miasta wraz ze swoją mamą Marią i starszym bratem Robertem, aby poznać swoją dalszą latynoską rodzinę.

 

 

 

 

 

Nick Jr.: 

 

 

 

Psi patrol – 3, 10 października, 7 listopada; 

Ciąg dalszy przygód dzielnego chłopca o imieniu Ryder oraz grupy odważnych czworonogów: Marshalla, Rubble’a, Chase’a, Rocky’ego, Zumy, Skye i Everesta. Razem stawiają oni czoło różnym zagrożeniom i złoczyńcom, spiesząc na ratunek potrzebującym.

 

 

 

 

Top Wing Ptasia Akademia – 1-4 października; 

Ptasia Akademia to miejsce, w którym szkoli się najlepszych pilotów na Zakręconej Wyspie. Penny, Rod, Swift i Brody rozpoczynają szkolenie z nadzieją, że pozytywnie wyróżnią się na tle innych kadetów.

 

 

 

 

 

 

Przygody misia Paddingtona – 12-25, 31 października; 

 

 

Kuchciwróżki – 26-30 października, 2-6 listopada; 

Gotowanie razem z Barwinką i jej przyjaciółkami, mającymi dla gości smakowicie magiczne opowieści pełne przyjaźni i radości.

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszyscy razem, śladem Blue! – 31 października; 

Program dla dzieci w którym razem z Blue rozwiązujemy zagadki.

 

 

 

 

Rafcio Śrubka – 31 października; 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.