Nickelodeon w marcu 2020

W marcu na kanale Nickelodeon obejrzymy  nowe programy „Śmiechobeka” i „America’s Most Musical Family„. Kanał Nicktoons wyemituje nowy serial animowany „Wielkodomscy” oraz nowe odcinki „SpongeBob Kanciastoport”.

 

 

Nickelodeon:

 

Śmiechobeka – 2-6, 9-13, 16-18 marca;

program rozrywkowy

 

 

 

 

 

 

 

America’s Most Musical Family – 14, 21, 28 marca

Program w którym rodzina bierze udział na najlepszy talent muzyczny.

 

 

 

 

 

 

 

Nicktoons:

 

SpongeBob Kanciastoporty – 23-27 marca;

Przygody zabawnej gąbki SpongeBoba Kanciastoportego. Mieszka on w domku z ananasa na dnie Oceanu w miejscowości Bikini Dolne. Jego największą życiową ambicją jest zostanie najlepszym w Oceanie kucharzem, specjalistą w smażeniu smakołyków. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery, dzięki czemu spełnia swoje marzenie. Lubi polować na meduzy, puszczać bańki mydlane i bawić się w towarzystwie swoich przyjaciół – rozgwiazdy Patryka, wiewiórki Sandy oraz ośmiornicy Skalmara. Pełen optymizmu i inicjatywy często wpada w tarapaty.

 

 

 

Wielkodomscy – 30-31 marca

 

 

 

 

 

 

Nick Jr.:

 

Psi patrol – 8, 22 marca;

Ciąg dalszy przygód dzielnego chłopca o imieniu Ryder oraz grupy odważnych czworonogów: Marshalla, Rubble’a, Chase’a, Rocky’ego, Zumy, Skye i Everesta. Razem stawiają oni czoło różnym zagrożeniom i złoczyńcom, spiesząc na ratunek potrzebującym.

 

 

 

 

Blue’s Clues & You – 30-31 marca, 1-3, 6-10 kwietnia;

program dla dzieci

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

1 komentarz do “Nickelodeon w marcu 2020

  1. Bardzo fajnie, że ustosunkowaliście się do komentarza w innym linku, bo przy okazji można się czegoś dowiedzieć, czego jeszcze nie ogłaszano w zapowiedziach na kanałach TV. Pominęliście tylko „dodaj magii” na Nickelodeon. Wszystko jednak profesjonalnie jak w przypadku zapowiedzi premier na innych kanałach.
    Pozdzrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.