Nickelodeon w maju 2020

W maju kana Nickelodeon wyemituje nowe odcinki serialu „Dodaj magii”. Na kanale Nicktoons obejrzymy nowe odcinki seriali animowanych: „ALVINNN!!! i Wiewiórki „, „LEGO City: Miasto przygód” oraz „SpongeBob Kanciastoporty”.

 

Nickelodeon:

 

Dodaj magii – 1, 4-8, 11-15, 18-19 maja

Trzy przyjaciółki Kelly, Darbie i Hannah przygotowują magiczne zaklęcia z księgi czarów, rzucają klątwy i odkrywają sekrety w tętniącym życiem miasteczku Saffron Falls. Serial dla dzieci oparto na książce Cindy Callaghan o tym samym tytule.

 

 

Nicktoons:

 

LEGO City: Miasto przygód –  1, 4-8, 11-14 maja;

Serial przedstawia perypetie miejskiego życia – nadzieje, marzenia i niepowodzenia wyjątkowych członków tej stale rozwijającej się społeczności

 

 

 

 

ALVINNN!!! i Wiewiórki –  1, 4-8 maja;

Rozśpiewane wiewiórki – Alvin, Szymon i Teodor – każdego dnia przeżywają wiele zabawnych przygód. Ich opiekunem jest Dave Seville, muzyczny menedżer i autor piosenek.

 

 

 

 

SpongeBob Kanciastoporty – 16 maja

Przygody zabawnej gąbki SpongeBoba Kanciastoportego. Mieszka on w domku z ananasa na dnie Oceanu w miejscowości Bikini Dolne. Jego największą życiową ambicją jest zostanie najlepszym w Oceanie kucharzem, specjalistą w smażeniu smakołyków. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery, dzięki czemu spełnia swoje marzenie. Lubi polować na meduzy, puszczać bańki mydlane i bawić się w towarzystwie swoich przyjaciół – rozgwiazdy Patryka, wiewiórki Sandy oraz ośmiornicy Skalmara. Pełen optymizmu i inicjatywy często wpada w tarapaty.

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.