Nickelodeon w listopadzie 2021

Na kanałach Nickelodeon obejrzymy m.in. nowe seriale: „Szkolna drama”, „Pocztowa góra”, „Pełzaki” oraz nowe odcinki: „Czy boisz się ciemności?”, „Zmiksowana Kally”, „ALVINNN!!! i Wiewiórki”, ” Po prostu Kucek”, „Koralowy obóz: Młodzieńcze lato SpongeBoba”,  „Wielkodomscy”, „Wojowniczka i troll”, „Dzieciaki do wynajęcia” oraz „SpongeBob Kanciastoporty”.

Nickelodeon:

Zmiksowana Kally – 1-5 listopada;

Kally to muzykalna 14-latka, która próbuje pogodzić bycie klasycznym wirtuozem fortepianu z życiem normalnej nastolatki. Dziewczynka pragnie zostać światowej sławy gwiazdą pop.

Czy boisz się ciemności? –  7, 14, 21, 28 listopada;

Kolejny sezon perypetii Stowarzyszenia Ciemności, czyli dzieci, które fascynują się mrożącymi krew w żyłach opowieściami. Członkowie klubiku spotykają się w lesie, by opowiadać sobie przerażające historyjki.

ALVINNN!!! i Wiewiórki – 1-5, 8-9 listopada;

Rozśpiewane wiewiórki – Alvin, Szymon i Teodor – każdego dnia przeżywają wiele zabawnych przygód. Ich opiekunem jest Dave Seville, muzyczny menedżer i autor piosenek.

Po prostu Kucek – 7, 14, 21, 28 listopada;

Życie Annie staje się niezwykłe za sprawą jej nieprzewidywalnego i psotnemu kucyka. Bez względu na to, ile jej przyjaciel sprawia kłopotów, dziewczynka wie, że z Kuckiem wszystko jest lepsze.

Szkolna drama – 8-12, 15-19 listopada;

Koralowy obóz: Młodzieńcze lato SpongeBoba – 23-26, 29-30 listopada;

Dziesięcioletni SpongeBob spędza wakacje w koralowym obozie.

Dzieciaki do wynajęcia – 27 listopada

Bystra i nieco sarkastyczna Lex oraz pewna siebie Presley to przyjaciółki, które usiłują opracować plan na to, jak szybko i łatwo zarobić dodatkowe pieniądze. Dziewczynki muszą zebrać środki na spłatę długu po tym, gdy przez fajerwerki przypadkowo spłonęła łódź należąca do taty ich kolegi, Munchy’ego.

Nicktoons: 

Wielkodomscy – 1-5, 8-11 listopada,

Wojowniczka i troll –  6-7 listopada;

Pocztowa Góra – 1-5, 8-12 listopada;

SpongeBob Kanciastoporty – 15-19, 22, 24-25, 30 listopada;

Przygody zabawnej gąbki SpongeBoba Kanciastoportego. Mieszka on w domku z ananasa na dnie Oceanu w miejscowości Bikini Dolne. Jego największą życiową ambicją jest zostanie najlepszym w Oceanie kucharzem, specjalistą w smażeniu smakołyków. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery, dzięki czemu spełnia swoje marzenie. Lubi polować na meduzy, puszczać bańki mydlane i bawić się w towarzystwie swoich przyjaciół – rozgwiazdy Patryka, wiewiórki Sandy oraz ośmiornicy Skalmara. Pełen optymizmu i inicjatywy często wpada w tarapaty.

Koralowy obóz: Młodzieńcze lato SpongeBoba – 15-19, 22-26 listopada;

Dziesięcioletni SpongeBob spędza wakacje w koralowym obozie.

Pełzaki – 29-30 listopada,

Nick Jr.: 

Psi patrol – 6, 13, 20, 27 listopada, 

Blaze i mega maszyny – 27 listopada

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.