Nickelodeon w listopadzie 2020

W listopadzie na kanałach Nickelodeon m.in. nowe seriale: „Zagadki rodziny Hunterów”, „Niebezpieczny Oddział” i program „Zastępstwo”. Nowe odcinki m.in.: „Niebiezpieczny Henryk”,  „SpongeBob Kanciastoporty” czy „Świnka Peppa”.

 

 

 

 

Nickelodeon:

 

 

 

Niebezpieczny Henryk –  2-6, 9-10 listopada;

Henryk Hart (Jace Norman), zwany Strasznym Dzieciuchem, jest nastoletnim chłopakiem, który na pół etatu pracuje jako pomocnik superbohatera – Kapitana B (Cooper Barnes). Chociaż to niełatwe, związany przysięgą, musi trzymać w sekrecie swoją podwójną tożsamość. Walkę z przestępczością łączy ze zwyczajnym życiem dorastającego chłopaka.

 

 

 

 

 

 

 

Zmiksowana Kally –  2-6, 9-13 listopada;

Kally to muzykalna 14-latka, która próbuje pogodzić bycie klasycznym wirtuozem fortepianu z życiem normalnej nastolatki. Dziewczynka pragnie zostać światowej sławy gwiazdą pop.

 

 

 

 

 

 

Po prostu Kucek –  1, 8, 15, 22, 29 listopada;

Życie Annie staje się niezwykłe za sprawą jej nieprzewidywalnego i psotnemu kucyka. Bez względu na to, ile jej przyjaciel sprawia kłopotów, dziewczynka wie, że z Kuckiem wszystko jest lepsze.

 

 

 

 

 

 

 

Wielkodomscy – 1 listopada;

Przygody Rozalki Anny Maliniak, która przeprowadza się do dużego miasta wraz ze swoją mamą Marią i starszym bratem Robertem, aby poznać swoją dalszą latynoską rodzinę.

 

 

 

 

 

 

SpongeBob Kanciastoporty – 1, 8, 15 listopada;

Przygody zabawnej gąbki SpongeBoba Kanciastoportego. Mieszka on w domku z ananasa na dnie Oceanu w miejscowości Bikini Dolne. Jego największą życiową ambicją jest zostanie najlepszym w Oceanie kucharzem, specjalistą w smażeniu smakołyków. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery, dzięki czemu spełnia swoje marzenie. Lubi polować na meduzy, puszczać bańki mydlane i bawić się w towarzystwie swoich przyjaciół – rozgwiazdy Patryka, wiewiórki Sandy oraz ośmiornicy Skalmara. Pełen optymizmu i inicjatywy często wpada w tarapaty.

 

 

 

 

 

Zagadki rodziny Hunterów – 2-6, 9-11 listopada;

Gdy Państwo Hunterowie nagle znikają, piątka ich dzieci musi zmierzyć się z zagadką zaginięcia rodziców. Przybrane rodzeństwo musi jednocześnie zachować pozory normalnego życia rodziny.

 

 

 

 

 

 

Harmidom – 8, 15, 22, 29 listopada;

Dalsze losy jedenastoletniego Hieronima ‚Hirka’ Harmidomskiego, który wychowuje się w domu z dziesięcioma wyjątkowymi siostrami. Towarzyszem jego psot i przygód jest najlepszy przyjaciel, Cezary Młodowski.

 

 

 

 

 

Niebezpieczny Oddział – 16-20, 23 listopada; godz. 19:00

Kapitan ma nową załogę super bohaterskich pomocników – Niebezpieczny Oddział. Ale kiedy im mówi, że w Swellview jest kryminalna posucha, dzieciaki zaczynają podejrzewać, że Kapitan walczy bez nich.

 

 

 

 

Zastępstwo – 23-27, 30 listopada

Oto program z ukrytą kamerą, w którym Jace Norman – gwiazda kanału Nickelodeon – przejdzie kompletną przemianę pod okiem speców od charakteryzacji, a potem wcieli się w nauczyciela na zastępstwie.

 

 

 

Nicktoons: 

 

 

 

 

Harmidom – 28-30 października, 28 listopada; 

Dalsze losy jedenastoletniego Hieronima ‚Hirka’ Harmidomskiego, który wychowuje się w domu z dziesięcioma wyjątkowymi siostrami. Towarzyszem jego psot i przygód jest najlepszy przyjaciel, Cezary Młodowski.

 

 

 

 

 

 

Wielkodomscy – 16-20, 23-28 listopada;

Przygody Rozalki Anny Maliniak, która przeprowadza się do dużego miasta wraz ze swoją mamą Marią i starszym bratem Robertem, aby poznać swoją dalszą latynoską rodzinę.

 

 

 

 

 

 

 

LEGO City: Miasto przygód – 2-6, 9-13 listopada; 

Serial przedstawia perypetie miejskiego życia – nadzieje, marzenia i niepowodzenia wyjątkowych członków tej stale rozwijającej się społeczności

 

 

 

 

 

 

Nick Jr.: 

 

 

Kuchciwróżki – 2-6 listopada;

Gotowanie razem z Barwinką i jej przyjaciółkami, mającymi dla gości smakowicie magiczne opowieści pełne przyjaźni i radości.

 

 

 

 

 

Psi patrol – 7, 28 listopada, 

Ciąg dalszy przygód dzielnego chłopca o imieniu Ryder oraz grupy odważnych czworonogów: Marshalla, Rubble’a, Chase’a, Rocky’ego, Zumy, Skye i Everesta. Razem stawiają oni czoło różnym zagrożeniom i złoczyńcom, spiesząc na ratunek potrzebującym.

 

 

 

 

 

Świnka Peppa – 9-11 listopada;

Animowany serial dla najmłodszych. Opowiada o losach sympatycznej świnki Peppy, jej brata Jacka oraz ich rodziców.

 

 

 

 

Shimmer i Shine – 30 listopada, 

Przygody sióstr bliźniaczek Shimmer i Shine, które są… dżinami. Każdego dnia wraz ze swoją ludzką przyjaciółką Leah przeżywają wiele przygód.

 

 

 

 

 

 

Blaze i mega maszyny – 30 listopada, 

AJ to chłopiec, który zna się na mechanice i uwielbia wyścigi. Razem ze swoim przyjacielem, nieustraszonym czerwonym monster truckiem o imieniu Blaze, przemierza miasto Axle City

 

 

 

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.