Nickelodeon w grudniu 2020

W grudniu na kanale Nickelodeon nowy serial animowany „Rogata ekipa”, nowe odcinki seriali: „Po prostu Kucek”, „Harmidom”, „Dodaj magii”. Kanał Nicktoons wyemituje m.in. nowe odcinki:  „SpongeBob Kanciastoporty”, „Plecak Olliego”, „ALVINNN!!! i Wiewiórki”, „LEGO City: Miasto przygód”, „Dorg van Dango”. Kanał Nick Jr.: wyemituje m.in. nowy serial animowany  „Barbapapa i jego rodzinka”.

Nickelodeon:

Po prostu Kucek – 29 listopada, 5, 12, 19, 26 grudnia;

Życie Annie staje się niezwykłe za sprawą jej nieprzewidywalnego i psotnemu kucyka. Bez względu na to, ile jej przyjaciel sprawia kłopotów, dziewczynka wie, że z Kuckiem wszystko jest lepsze.

Harmidom – 29 listopada, 5, 12 grudnia;

Dalsze losy jedenastoletniego Hieronima ‚Hirka’ Harmidomskiego, który wychowuje się w domu z dziesięcioma wyjątkowymi siostrami. Towarzyszem jego psot i przygód jest najlepszy przyjaciel, Cezary Młodowski.

Rogata ekipa – 7-11, 14-18 grudnia; godz. 13:30

Przygody czwórki bohaterskich jeleni, Kai, Loli, Rammy’ego i Bobbiego, którzy chronią zwierzęta z Central Forest i ludzi zamieszkujących Platinum City, futurystyczną metropolię otaczającą ich leśny dom. Kiedy pojawiają się kłopoty, jelenie przywołują swoje moce planetarne i przekształcają się w drużynę, która jest w stanie rozwiązywać wszystkie problemy.

Dodaj magii – 7 grudnia;

Trzy przyjaciółki Kelly, Darbie i Hannah przygotowują magiczne zaklęcia z księgi czarów, rzucają klątwy i odkrywają sekrety w tętniącym życiem miasteczku Saffron Falls. Serial dla dzieci oparto na książce Cindy Callaghan o tym samym tytule.

Dodaj magii: Miasto tajemnic – 8-11, 14-18, 21 grudnia

Nicktoons: 

Harmidom – 28 listopada, 28-31 grudnia, 1 stycznia;

Dalsze losy jedenastoletniego Hieronima ‚Hirka’ Harmidomskiego, który wychowuje się w domu z dziesięcioma wyjątkowymi siostrami. Towarzyszem jego psot i przygód jest najlepszy przyjaciel, Cezary Młodowski.

SpongeBob Kanciastoporty – 1-4, 7-11 grudnia;

Przygody zabawnej gąbki SpongeBoba Kanciastoportego. Mieszka on w domku z ananasa na dnie Oceanu w miejscowości Bikini Dolne. Jego największą życiową ambicją jest zostanie najlepszym w Oceanie kucharzem, specjalistą w smażeniu smakołyków. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery, dzięki czemu spełnia swoje marzenie. Lubi polować na meduzy, puszczać bańki mydlane i bawić się w towarzystwie swoich przyjaciół – rozgwiazdy Patryka, wiewiórki Sandy oraz ośmiornicy Skalmara. Pełen optymizmu i inicjatywy często wpada w tarapaty.

Plecak Olliego – 14-18, 21-25 grudnia, 18-19 stycznia;

Trzynastoletni chłopiec z pomocą przyjaciół, Cleo i Berniego, chroni świat przed potworami. Monstra przechodzą na Ziemię przez portal, ukryty w niezwykłym czerwonym plecaku, należącym do Olliego. Dzielny nastolatek robi wszystko, by stwory wróciły tam, skąd przyszły.

ALVINNN!!! i Wiewiórki – 24 grudnia;

Rozśpiewane wiewiórki – Alvin, Szymon i Teodor – każdego dnia przeżywają wiele zabawnych przygód. Ich opiekunem jest Dave Seville, muzyczny menedżer i autor piosenek.

LEGO City: Miasto przygód – 25 grudnia;

Serial przedstawia perypetie miejskiego życia – nadzieje, marzenia i niepowodzenia wyjątkowych członków tej stale rozwijającej się społeczności

Dorg van Dango – 25 grudnia, 4-8, 11-15 stycznia

Dorg jest zwykłym chłopcem. Jego życie zmienia się, gdy spotyka niezwykły zespół. Należą do niego jednorożec Jet Lazor, wiedźma Patronella, kosmita RD i zjawa Yooki. Dorg ukrywa ich w podziemiach centrum handlowego. Razem z ekipą przeżywa ciekawe, emocjonujące przygody.

Nick Jr.:

Psi patrol – 28 listopada, 19 grudnia;

Ciąg dalszy przygód dzielnego chłopca o imieniu Ryder oraz grupy odważnych czworonogów: Marshalla, Rubble’a, Chase’a, Rocky’ego, Zumy, Skye i Everesta. Razem stawiają oni czoło różnym zagrożeniom i złoczyńcom, spiesząc na ratunek potrzebującym.

Shimmer i Shine – 30 listopada, 1-4 grudnia;

Przygody sióstr bliźniaczek Shimmer i Shine, które są… dżinami. Każdego dnia wraz ze swoją ludzką przyjaciółką Leah przeżywają wiele przygód.

Blaze i mega maszyny – 30 listopada, 1-4 grudnia;

AJ to chłopiec, który zna się na mechanice i uwielbia wyścigi. Razem ze swoim przyjacielem, nieustraszonym czerwonym monster truckiem o imieniu Blaze, przemierza miasto Axle City

Wszyscy razem, śladem Blue! – 7-11 grudnia;

Program dla dzieci w którym razem z Blue rozwiązujemy zagadki.

Barbapapa i jego rodzinka – 14-25 grudnia;

Top Wing Ptasia Akademia – 25 grudnia

Ptasia Akademia to miejsce, w którym szkoli się najlepszych pilotów na Zakręconej Wyspie. Penny, Rod, Swift i Brody rozpoczynają szkolenie z nadzieją, że pozytywnie wyróżnią się na tle innych kadetów.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.