Nickelodeon w czerwcu 2021

W czerwcu na kanałach Nickelodeon m.in. nowe odcinki: „Plecak Olliego”, „Wielkodomscy”, „Harmidom”, „Alvinn!!! i wiewiórki”, „Zagadki rodziny Hunterów” oraz „Santiago z mórz”.

Nickelodeon:

Plecak Olliego – 5-6 czerwca;

Trzynastoletni chłopiec z pomocą przyjaciół, Cleo i Berniego, chroni świat przed potworami. Monstra przechodzą na Ziemię przez portal, ukryty w niezwykłym czerwonym plecaku, należącym do Olliego. Dzielny nastolatek robi wszystko, by stwory wróciły tam, skąd przyszły.

Wielkodomscy – 6, 13, 20, 27 czerwca;

Przygody Rozalki Anny Maliniak, która przeprowadza się do dużego miasta wraz ze swoją mamą Marią i starszym bratem Robertem, aby poznać swoją dalszą latynoską rodzinę.

Harmidom – 6, 13, 20, 27 czerwca;

Dalsze losy jedenastoletniego Hieronima ‚Hirka’ Harmidomskiego, który wychowuje się w domu z dziesięcioma wyjątkowymi siostrami. Towarzyszem jego psot i przygód jest najlepszy przyjaciel, Cezary Młodowski.

Zagadki rodziny Hunterów – 7-11 czerwca;

Gdy Państwo Hunterowie nagle znikają, piątka ich dzieci musi zmierzyć się z zagadką zaginięcia rodziców. Przybrane rodzeństwo musi jednocześnie zachować pozory normalnego życia rodziny.

Santiago z mórz – 14-18, 21-24 czerwca;

ALVINNN!!! i Wiewiórki – 14-18, 21 czerwca

Rozśpiewane wiewiórki – Alvin, Szymon i Teodor – każdego dnia przeżywają wiele zabawnych przygód. Ich opiekunem jest Dave Seville, muzyczny menedżer i autor piosenek.

Nicktoons: 

ALVINNN!!! i Wiewiórki – 7-11, 14-18 czerwca; 

Rozśpiewane wiewiórki – Alvin, Szymon i Teodor – każdego dnia przeżywają wiele zabawnych przygód. Ich opiekunem jest Dave Seville, muzyczny menedżer i autor piosenek.

Po prostu Kucek – 21-25, 28-30 czerwca; 

Życie Annie staje się niezwykłe za sprawą jej nieprzewidywalnego i psotnemu kucyka. Bez względu na to, ile jej przyjaciel sprawia kłopotów, dziewczynka wie, że z Kuckiem wszystko jest lepsze.

Nick Jr.:

Psi patrol –  5, 12 czerwca;

Bąbelkowy świat gupików – 14-17 czerwca;

Wszyscy razem, śladem Blue! – 28-30 czerwca, 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.