Nowy serial na Nickelodeon Polska w lutym 2014

Hotel 13 Od 10 lutego na kanale Nickelodeon nickelodeonPolska obejrzymy nowy niemiecko-belgijski serial „Hotel 13”. W marcu premiera drugiego sezonu serialu animowanego „Wojownicze żółwie ninja”.  Jeszcze w lutym premierowo obejrzymy jeszcze seriale animowane t.j. „Tajemnicze złote miasta”, „Potwory kontra obcy” i „Inwazja Kórlików”.

„Hotel 13” (40 odc.) Niemcy Belgia

emisja: poniedziałek-piątek (od 10 lutego 2014 roku) o 20:10 (po 2 odcinki)

Hotel 13Szóstka przyjaciół ze szkoły pracuje w pełnym sekretów hotelu położonym tuż przy plaży. Bohaterowie muszą odnaleźć zagadkowy pokój nr 13. Codzienne życie w hotelu przyniesie wiele ciekawych, śmiesznych, ale też intrygujących sytuacji. Bohaterów czekają atrakcje, m.in.: impreza w stylu hawajskim, turniej siatkówki plażowej czy ekipa filmowa, robiąca zdjęcia na terenie hotelu. To będzie dla nich przygoda życia!

 

„Wojownicze żółwie ninja” sezon 2

emisja: niedziele (od 9 marca 2014 roku) o 10:30

TMNT2W kolejnej odsłonie tej kultowej animacji żółwie ściągną na miasto wielki kłopot. Rozlewając niechcący tajemniczy mutagen na całym Manhattanie sprawią, że w mieście zaczną pojawiać się mutanty, które nie będą wcale pozytywnie nastawione do świata. Bracia będą musieli trzymać się razem, aby zwalczyć rozszalałe stworzenia.

 

„Tajemnicze Złote Miasta”

emisja: od 3 lutego od poniedziałku do piątku o 16:00 ( w poniedziałek 3 lutego 2 odcinki 16:00 i 16:20)

serial animowany Francja/Belgia 2012/2013 (26 odc.)

Tajemnicze Zlote MiastaTrójka bohaterów, Esteban, Zia i Tao wraz ze swoją papugą Kokapetl, spotykają kapitana Mendozę w Barcelonie. Po rozszyfrowaniu tajemniczej mapy przywiezionej z Ameryki Łacińskiej wyruszaą do Chin. Ciąg przygód powoduje, że trafiają na Wielki Mur i do miejsca zwanego “Budda’s Belly”. Stają twarzą w twarz ze strasznym Zaresem, który śledził ich od momentu przybycia do Chin. Czy uda im się odkryć Złote Miasta?

 

„Sam i Cat”

emisja: soboty o 19:20, powtórki: niedziele o 19:20 (40 odc.)

Sam&Cat„Sam i Cat” to nowy serial z dobrze już znanymi widzom Nickelodeon bohaterkami – Sam z „iCarly” i Cat z „Victoria znaczy zwycięstwo”. Dziewczyny poznają się, kiedy Sam ratuje Cat. Szybko nawiązują dobry kontakt i postanawiają zamieszkać razem. Ale by móc utrzymać się i opłacić czynsz, współlokatorki zostają opiekunkami do dzieci. Dziewczyny razem tworzą wybuchową mieszankę. Mimo różnic charakteru nastolatki tworzą zgrany duet i pokonują razem wiele przeciwności losu.

Współlokatorki w każdym odcinku mają do wykonania różne zadania.

 

„Inwazja Kórlików”

emisja: poniedziałek-piątek o 16:45 (do 13 odc./26) do 13.02

Inwazja KorlikowKórlików to dobrze znane postaci z serii gier video „Rayman Szalone Kórliki”. Kiedy w 2006 roku firma Ubisoft wypuściła na rynek pierwszą część gry Rayman, w której kórliki grały drugoplanową rolę, nikt nie spodziewał się, że to właśnie one staną się największą sensacją. Po tym sukcesie powstało kilka gier z kórlikami w roli głównej. „Gościnnie” pojawiły się one również w innych grach, które rozeszły się w ponad 14 milionach egzemplarzy. Ponadto filmiki z udziałem tych kosmicznych stworzeń obejrzało w internecie ponad 60 milionów osób. Fani kórlików w końcu doczekali się również serialu. Widzowie kanału Nickelodeon będą mogli obejrzeć 78 kilkuminutowych animacji, które zostały połączone w 26 półgodzinnych odcinków.

 

„Potwory kontra obcy”

emisja: pon-pt godz. 18:30 (do 20 odc./26) do 10 lutego

Potwory kontra obcyFilm „Potwory kontra obcy” swoją premierę na dużym ekranie miał w 2009 roku. Na fali sukcesu producenci zdecydowali się pokazać ich przygody w odcinkach, a Anna Mucha zgodziła się użyczyć swego głosu jednej z nich. Animacja opowiada o przygodach paczki potworów, polujących na złych kosmitów, którzy chcą opanować Ziemię.

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.