Netflix w styczniu 2019

Już na Netflix

STYCZEŃ 2020 Nowy Rok i nowe produkcje przed nami!  Z serialowych nowości Mesjasz i Drakula. Ale 2020 zaczynamy od wielkich powrotów: Sex Education, Ania, nie Anna, Chilling Adventures of Sabrina oraz Grace i Frankie już w tym miesiącu ponownie na Netflix! Cheers!

 Seriale tylko na Netflix

Serial oryginalny MESJASZ

Agentka CIA Eva Geller (Michelle Monaghan) prowadzi śledztwo służące ustaleniu pochodzenia człowieka (Mehdi Dehbi), który przyciąga międzynarodową uwagę efektownymi zakłóceniami porządku publicznego. To charyzmatyczna postać, która zyskuje popularność w światowych mediach i gromadzi coraz liczniejszych wyznawców opisujących dokonywane przez niego cuda. Geller ściga się z czasem, próbując stwierdzić, czy ten człowiek naprawdę jest mesjaszem, czy tylko oszustem, którego działania zagrażają globalnemu porządkowi. Rozwijająca się fabuła prezentowana jest z różnych przeplatających się perspektyw. Oglądamy tę historię oczami m.in. izraelskiego oficera wywiadu (Tomer Sisley), teksańskiego kaznodziei (John Ortiz) i jego córki (Stefania LaVie Owen), palestyńskiego uchodźcy (Sayyid El Alami) oraz dziennikarki (Jane Adams) opisującej sprawę w mediach.

Premiera już 1 stycznia na Netflix! 

 

Serial oryginalny
ANIA, NIE ANNA Sezon finałowy

Śmiało spoglądająca w przyszłość Ania rozwiązuje sercowe dylematy, a ważne urodziny motywują ją do zgłębienia historii swojego pochodzenia.

Premiera już 3 stycznia na Netflix! 

Serial oryginalny
DRAKULA
Inspirowany klasyczną powieścią Brama Stokera miniserial twórców „Sherlocka”. W roli Drakuli Claes Bang.

Już wkrótce na Netflix! 

Serial oryginalny
TITANS
Sezon 2
Wiele się zmieniło. Ani Robin, ani Tytani nie są już dawną grupą wyrzutków. Na ich nieszczęście wrogowie też nie marnowali czasu.

Premiera już 10 stycznia na Netflix! 

Serial oryginalny
GRACE I FRANKIE
Sezon 6
Dosadny i zabawny serial, w którym Jane Fonda i Lily Tomlin grają dwie kobiety układające sobie życie od nowa — teraz już w szóstym sezonie.

Premiera już 15 stycznia na Netflix! 

Serial oryginalny
SEX EDUCATION
Sezon 2
Seks. Nastolatki głównie o nim myślą i często nie robi im to dobrze. Ale ten chłopak zupełnie przypadkiem jest w te klocki ekspertem. Czas na drugi sezon serialu.

Premiera już 17 stycznia na Netflix! 

Serial oryginalny
THE RANCH
Sezon finałowy
Finałowy sezon serialu komediowego o rodzinie farmerów, w którym grają m.in. Ashton Kutcher i Sam Elliott.

Premiera już 24 stycznia na Netflix! 

Serial oryginalny
CHILLING ADVENTURES OF SABRINA
Część 3
Kiernan Shipka powraca w roli półwiedźmy Sabriny w trzeciej części mrocznego serialu dla nastolatków opartego na komiksach wydawnictwa Archie.

Premiera już 24 stycznia na Netflix! 

Serial oryginalny
RAGNAROK
Ciepłe zimy i potężne ulewy sprawiają, że norweskie miasteczko zaczyna szykować się na Ragnarok — czy ktoś zdoła ich przed tym uratować?

Premiera już 31 stycznia na Netflix! 

Serial oryginalny
BOJACK HORSEMAN
Sezon 6 (część B)
Aby przetrwać na odwyku, BoJack musi zmierzyć się z popełnionymi błędami i zacząć za nie przepraszać.

Premiera już 31 stycznia na Netflix!! 

Serial oryginalny
DOBRE MIEJSCE
Finał sezonu
W wyniku zbiegu okoliczności skupiona na sobie Eleanor Shellstrop trafia po śmierci do Dobrego Miejsca. Pragnie tam pozostać, więc postanawia zostać lepszym człowiekiem.

Premiera już 31 stycznia na Netflix!! 

 FILMY TYLKO NA NETFLIX

OPOWIEŚCI O DUCHACH
Film oryginalny

Reżyserzy „Opowieści o pożądaniu” i „Bombay Talkies” prezentują cztery nowe krótkie filmy zrealizowane w konwencji horroru.

Premiera 31 grudnia na Netflix!

UPADEK GRACE
Film oryginalny
Gdy starsza kobieta o czystej kartotece zostaje oskarżona o zabicie męża, jej niedoświadczona adwokatka wpada na trop potężnego spisku.

Premiera 17 stycznia na Netflix!
 

 Dokumenty tylko na Netflix

 

Dokument oryginalny
ZIEMIA NOCĄ
Oszałamiający serial przyrodniczy pokazujący cuda nocnego świata. Przedstawiają nagrodzeni producenci programów „Planeta Ziemia II”, „Życie” i „Błękitna planeta”.

Premiera już 29 stycznia na Netflix!

 
 
 DLA DZIECI TYLKO NA NETFLIX

 

ZJAZD RODZINNY
Część 2

Drugi sezon sitcomu o rodzinie z Seattle, która musi przyzwyczaić się do prostego życia w Georgii.

Premiera już 20 stycznia na Netflix!

BAL SŁÓWEK
Sezon 4

Czas włączyć muzykę i zacząć bal! To kolejny sezon ciekawych i zabawnych przygód małych zwierzaków. Tym razem do Reni, Waldusia, Hopka i Lulu dołącza nowa koleżanka.

Premiera już 21 stycznia na Netflix!

 NA DOBRY POCZĄTEK ROKU

 

AZYL

Już od 1 stycznia na Netflix!

CUDOWNY CHŁOPAK

Już od 1 stycznia na Netflix!

NINA

Już od 1 stycznia na Netflix!

SERIA PRZYGÓD BOURNE’A 

Już od 1 stycznia na Netflix!

JUŻ NA NETFLIX – STYCZEŃ 2020
Polska

SERIALE TYLKO NA NETFLIX

Mesjasz: Sezon 1 1/1/2020
Agentka CIA Eva Geller (Michelle Monaghan) prowadzi śledztwo służące ustaleniu pochodzenia człowieka (Mehdi Dehbi), który przyciąga międzynarodową uwagę efektownymi zakłóceniami porządku publicznego. To charyzmatyczna postać, która zyskuje popularność w światowych mediach i gromadzi coraz liczniejszych wyznawców opisujących dokonywane przez niego cuda. Geller ściga się z czasem, próbując stwierdzić, czy ten człowiek naprawdę jest mesjaszem, czy tylko oszustem, którego działania zagrażają globalnemu porządkowi. Rozwijająca się fabuła prezentowana jest z różnych przeplatających się perspektyw. Oglądamy tę historię oczami m.in. izraelskiego oficera wywiadu (Tomer Sisley), teksańskiego kaznodziei (John Ortiz) i jego córki (Stefania LaVie Owen), palestyńskiego uchodźcy (Sayyid El Alami) oraz dziennikarki (Jane Adams) opisującej sprawę w mediach. W obsadzie znaleźli się też m.in. Melinda Page Hamilton, Wil Traval, Fares Landoulsi, Dermot Mulroney i Beau Bridges. Twórcą serialu jest Michael Petroni („Złodziejka książek”), reżyserią zajęli się James McTeigue („V jak Vendetta”) i Kate Woods („Rectify”), a produkcją wykonawczą — Michael Petroni, James McTeigue, Andrew Deane („Druga twarz”), Mark Burnett i Roma Downey (miniserial „Biblia”, „Ben-Hur”). Serial oryginalny Netflix „Mesjasz” to prowokacyjny i trzymający w napięciu thriller, który pokazuje, jak wywiera się wpływ i kształtuje wiarę w erze mediów społecznościowych.

Spinning Out: Sezon 1 1/1/2020
Zawodowa łyżwiarka zaczyna się krztusić podczas ważnego występu. Później próbuje odbudować karierę pomimo rodzinnych i osobistych problemów.

Fenix: Sezon 1 1/1/2020
Detektyw Jara i pochodzący z mafijnej rodziny Rens wracają w rodzinne strony. Choć chcą zerwać ze światem przestępczym, przeszłość w końcu się o nich upomina.

The Circle: Sezon 1 1/1/2020
Witaj w wielkim konkursie popularności. Co zrobisz, żeby wygrać pieniądze? Będziesz sobą, lepszą wersją siebie czy może kimś zupełnie innym?

Leśni złodzieje: Sezon 1 2/1/2020
W tym serialu historycznym, którego akcja toczy się w XVIII-wiecznej Belgii pod austriacką okupacją, flamandzki bandyta, Jan de Lichte, zostaje lokalnym bohaterem.

Ania, nie Anna: Sezon finałowy 3/1/2020
Śmiało spoglądająca w przyszłość Ania rozwiązuje sercowe dylematy, a ważne urodziny motywują ją do zgłębienia historii swojego pochodzenia.

Giri/Haji: Pomiędzy powinnością a wstydem: Sezon 1 10/1/2020
Gdy rozpętana przez yakuzę wojna zaczyna zagrażać całemu Tokio, prawnik jedzie do Londynu poszukać swojego brata, który pracuje jako mafijny cyngiel.

Zumbo’s Just Desserts: Sezon 2 10/1/2020
Adriano Zumbo i Rachel Khoo powracają do Fabryki Deserów, aby wspólnie oceniać niesamowite torty, wspaniałe słodycze i inne fantastyczne delicje.

Medical Police: Sezon 1 10/1/2020
Amerykańscy lekarze odkrywają w Brazylii śmiercionośnego wirusa, po czym — już jako agenci rządowi — próbują znaleźć lekarstwo i rozwikłać mroczny spisek.

Byle do świtu: Sezon 1 10/1/2020
Najzabawniejsi francuscy komicy wykonują upiorne zadania, próbując przechytrzyć siebie nawzajem i przetrwać do rana w słynnych nawiedzonych miejscach.

Titans: Sezon 2 10/1/2020
Wiele się zmieniło. Ani Robin, ani Tytani nie są już dawną grupą wyrzutków. Na ich nieszczęście wrogowie też nie marnowali czasu.

AJ and the Queen: Sezon 1 10/1/2020
Ekstrawagancki serial, w którym RuPaul gra pechową drag queen podróżującą vanem przez Amerykę w towarzystwie zadziornej i poturbowanej przez życie 10-latki.

Grace i Frankie: Sezon 6 15/1/2020
Dosadny i zabawny serial, w którym Jane Fonda i Lily Tomlin grają dwie kobiety układające sobie życia od nowa — teraz już w szóstym sezonie.

Ares: Sezon 1 17/1/2020
Po niewyjaśnionym wypadku przyjaciela Rosa odkrywa, że tajna organizacja studencka, do której dołączyli, jest powiązana z okrutnymi wydarzeniami z historii Holandii.

Ewolucja hip-hopu: Sezon 4 17/1/2020
Czwarty sezon muzycznego serialu o amerykańskim hip-hopie. Jak zawsze nie zabraknie utworów i opowieści, które ukształtowały tę kulturę.

Sex Education: Sezon 2 17/1/2020
Seks. Nastolatki głównie o nim myślą i często nie robi im to dobrze. Ale ten chłopak zupełnie przypadkiem jest w te klocki ekspertem. Czas na drugi sezon serialu.

Nailed It! Niemcy: Sezon 1 17/1/2020
Niemiecka wersja programu „Nailed it!”, w której amatorzy próbują odtworzyć fantastyczne słodycze. Program prowadzą modelka Angelina Kirsch i szef kuchni Bernd Siefert.

October Faction: Sezon 1 23/1/2020
Łowcy potworów, Fred i Deloris Allen, walczą ze złem… i problemami, jakie stwarzają ich nastoletnie bliźnięta. Na podstawie komiksów Steve’a Nilesa i Damiena Worma.

The Ghost Bride: Sezon 1 23/1/2020
Malezyjska Malacca pod koniec XIX w. Duch młodej kobiety zostaje wciągnięty w tajemnicę morderstwa mężczyzny pochodzącego z bogatej rodziny.

Nie zdołasz się ukryć: Sezon 1 24/1/2020
Thriller, w którym mrok spowija ekspolicjanta zabójcę, fotografa z obsesją na punkcie śmierci, stającą na nogi pielęgniarkę, skorumpowanego politykę i grupę idealistów.

Rozkwit imperiów: Osmanowie: Sezon 1 24/1/2020
Serial opowiadający historię Imperium Osmańskiego, który łączy konwencję dokumentu z fabularyzowanym przedstawieniem dawnych zdarzeń.

The Ranch: Sezon finałowy 24/1/2020
Finałowy sezon serialu komediowego o rodzinie farmerów, w którym grają m.in. Ashton Kutcher i Sam Elliott.

Chilling Adventures of Sabrina: Część 3 24/1/2020
Kiernan Shipka powraca w roli półwiedźmy Sabriny w trzeciej części mrocznego serialu dla nastolatków opartego na komiksach wydawnictwa Archie.

Wszechwiedzący: Sezon 1 29/1/2020
W przyszłości, w której wszystkich przez całą dobę obserwują drony, pewna kobieta próbuje wyjaśnić zagadkę morderstwa niezarejestrowanego przez monitoring.

Modni i modniejsi: Sezon 1 29/1/2020
W tym talent show projektanci wyczarowują wizjonerskie, a przy tym absolutnie uniwersalne kreacje. Gospodarzami programu są Alexa Chung i Tan France.

Ainori Love Wagon: African Journey: Sezon 1 30/1/2020
Siódemka nieznajomych z Japonii wspólnie rusza w podróż przez Afrykę w poszukiwaniu miłości. Czekają ich przygody, wyzwania i mnóstwo gorącego flirtu!

THE STRANGER: Sezon 1 30/1/2020
Tajemnice, przemoc i spisek sprawiają, że porządny obywatel Adam Price rozpoczyna misję, która ma ujawnić prawdę o jego najbliższych.

Czarny Księżyc: Sezon 1 31/1/2020
W XVII-wiecznych Włoszech nastoletnia położna oskarżona o czary musi wybrać między pechową miłością i swoim potężnym przeznaczeniem.

Diablero: Sezon 2 31/1/2020
Demony rozpanoszyły się na Ziemi, a anioły już dawno wypisały się z tego interesu. Kto podejmie się ratowania ludzkości? „Diablero” wraca z drugim sezonem.

Bojack Horseman: Sezon 6 (Część B) 31/1/2020
Aby przetrwać na odwyku, BoJack musi zmierzyć się z popełnionymi błędami i zacząć za nie przepraszać.

Ragnarok: Sezon 1 31/1/2019
Ciepłe zimy i potężne ulewy sprawiają, że norweskie miasteczko zaczyna szykować się na Ragnarok — czy ktoś zdoła ich przed tym uratować?

What the Love! with Karan Johar: Sezon 1 Wkrótce na Netflix
Wszechstronnie utalentowany celebryta Karan Johar bierze się za emocjonalną i psychiczną przemianę samotnych singli, aby dać im szansę na osiągnięcie randkowego sukcesu.

Drakula: Sezon 1 Wkrótce na Netflix
Inspirowany klasyczną powieścią Brama Stokera miniserial twórców „Sherlocka”. W roli Drakuli Claes Bang

FILMY TYLKO NA NETFLIX

Opowieści o duchach 31/12/2019
Reżyserzy „Opowieści o pożądaniu” i „Bombay Talkies” prezentują cztery nowe krótkie filmy zrealizowane w konwencji horroru.

Wszystkie piegi świata 3/1/2020
Trzynastolatek ze stolicy Meksyku zakochuje się w najładniejszej dziewczynie w szkole. Teraz próbuje zdobyć jej serce, korzystając przy tym z pomocy przyjaciół.

Kto mieczem wojuje 15/1/2020
Zwolniony z więzienia szef kartelu trafia do domu opieki, gdzie budzi u pielęgniarza Mario (Luis Tosar) przykre wspomnienia o tragicznych wydarzeniach z przeszłości.

Żyj dwa razy, kochaj raz 17/1/2020
Emilio szuka ukochanej z czasów swojej młodości, w czym pomagają mu córka i wnuczka. Czy uda mu się odnaleźć tę kobietę, zanim pamięć całkiem go zawiedzie?

Upadek Grace 17/1/2020
Gdy starsza kobieta o czystej kartotece zostaje oskarżona o zabicie męża, jej niedoświadczona adwokatka wpada na trop potężnego spisku.

Tryb samolotowy 23/1/2020
Młoda influencerka rozbija samochód, rozmawiając przez telefon. Za karę trafia do domu dziadka na wsi, dokąd nie dociera sygnał sieci komórkowej.

A Sun 24/1/2020
Pewna rodzina próbuje poradzić sobie z konsekwencjami uwięzienia ich młodszego syna i późniejszą tragedią.

Bliscy wrogowie 29/1/2020
Gliniarz i diler narkotyków, którzy wychowali się w tej samej dzielnicy, niechętnie łączą siły, aby znaleźć mordercę. Występują Matthias Schoenaerts i Reda Kateb.

Nieoszlifowane diamenty 31/1/2020
Gdy jego długi rosną, a wierzyciele tracą cierpliwość, wygadany jubiler z Nowego Jorku ryzykuje wszystkim, by utrzymać się na powierzchni — i przy życiu.

37 sekund 31/1/2020
Dziewczyna z porażeniem mózgowym, która stara się prowadzić samodzielne życie, jest rozdarta między zobowiązaniami wobec rodziny a marzeniem o rysowaniu mangi.

KOMEDIE TYLKO NA NETFLIX

Fortune Feimster: Sweet & Salty 21/1/2020
Stand-upowy występ Fortune Feimster.

Vir Das: For India 26/1/2020
Vir Das zabiera widzów w fascynującą podróż po historii Indii — od ich mieszkańców i tradycji po współczesną kulturę i znane filmy.

Alex Fernández: Najlepszy komik świata 28/1/2020
Nowy stand-up meksykańskiego komika Alexa Fernándeza.

DOKUMENTY TYLKO NA NETFLIX

Wyjaśniamy tajemnice seksu: Miniserial 2/1/2020
Zauroczenie, fantazje, płodność… Dowiedz się więcej o tych i innych aspektach życia seksualnego z zabawnego serialu, którego narratorką jest piosenkarka Janelle Monáe.

Cheer: Sezon 1 8/1/2020
Teksańskie miasteczko Corsicana słynie z popularnej marki chili, ale w ostatnich latach na jego główny towar eksportowy wyrastają światowej klasy cheerleaderki.

Pandemia: Sezon 1 22/1/2020
Serial pokazujący roczny cykl wirusa grupy, który udowadnia, jak bardzo jesteśmy nieprzygotowani na chaos, jaki może wywoływać ta pospolita choroba.

Ziemia nocą: Sezon 1 29/1/2020
Oszałamiający serial przyrodniczy pokazujący cuda nocnego świata. Przedstawiają nagrodzeni producenci programów „Planeta Ziemia II”, „Życie” i „Błękitna planeta”.

DLA DZIECI I MŁODZIEŻY TYLKO NA NETFLIX

Tut Tut Autka w Pagórkowie: Sezon 1 4/1/2020
Tymek Klakson rusza w szalone przygody po krętych drogach Pagórkowa! Na podstawie popularnej serii zabawek Tut Tut Autka.

Mali detektywi: Sezon 2 10/1/2020
Kto? Gdzie? Kiedy? Choć jeszcze chodzą do szkoły, zawsze zadają trafne pytania i znajdują winnych. Gdy panoszy się zło, dzwoń po małych detektywów!

Harvey Girls Forever!: Sezon 4 10/1/2020
Roboty, piraci i przyjacielski duch? No cóż, to po prostu kolejny sezon przygód dzieciaków z Harvey Street, gdzie nigdy nie jest nudno.

Kumpel terapeuta: Sezon 1 13/1/2020
Jedenastolatek z fobią społeczną zaczyna naukę w gimnazjum. Byłby to koszmar, gdyby nie uroczy psiak, który dodaje mu odwagi.

Kipo i Dziwozwierze: Sezon 1 14/1/2020
Gdy żyjąca pod ziemią dziewczyna w końcu trafia na powierzchnię, okazuje się, że zamieszkują ją zmutowane istoty. Teraz próbuje za wszelką cenę wrócić do domu.

Zjazd rodzinny: Część 2 20/1/2020
Drugi sezon sitcomu o rodzinie z Seattle, która musi przyzwyczaić się do prostego życia w Georgii.

Bal słówek: Sezon 4 21/1/2020
Czas włączyć muzykę i zacząć bal! To kolejny sezon ciekawych i zabawnych przygód małych zwierzaków. Tym razem do Reni, Waldusia, Hopka i Lulu dołącza nowa koleżanka.

ANIME TYLKO NA NETFLIX

Scissor Seven: Sezon 1 10/1/2020
Ten mistrz nożyczek i kamuflażu tanio podejmuje się zabijania wskazanych celów. Jest jednak pewien problem — rzadko kiedy wywiązuje się z zobowiązań.

NiNoKuni 16/1/2020
Licealiści Yuu i Haru przenoszą się między rzeczywistością a równoległym światem fantasy, aby pomagać swojej przyjaciółce, Kotonie, która jest w niebezpieczeństwie.

SAINT SEIYA: Rycerze Zodiaku: Sezon 1/ Część 2 23/1/2020
Seiya zostaje wynagrodzony za ciężką pracę i dołącza do Rycerzy Ateny — ale to nie koniec historii. Zobacz, jakie przygody czekają na bohaterów w drugiej części sagi.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.