Netflix w lutym 2021
Już na Netflix

  LUTY 2021

 

 

 

 

Już na Netflix

  LUTY 2021

W lutym Netflix przygotował wiele filmowych i serialowych nowości, nie zapominając o nadchodzących Walentynkach! Zadebiutuje długo oczekiwany film Malcolm i Marie w reżyserii Sama Levinsona (w rolach głównych Zendaya i John David Washington), a święto zakochanych umili pierwsza polska komedia romantyczna od Netflix, czyli Miłość do kwadratu (w rolach głównych Adrianna Chlebicka i Mateusz Banasiuk). Pojawi się także ostatnia część serii o miłosnych przygodach nastoletniej Lary Jean – Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze. Nie zabraknie propozycji dla fanów sci-fi – Plemiona Europy, czyli nowy serial od twórców Dark przedstawiający obraz naszego kontynentu po globalnej katastrofie. W lutym w serwisie zagoszczą również docenione przez krytyków filmy, takie jak Obywatel Jones w reżyserii Agnieszki Holland oraz Sufrażystka (w rolach głównych Carey Mulligan, Helena Bonham Carter i Meryl Streep).
Z kolei najnowszy odcinek Netflix Studio to rozmowy o filmoterapii, emocjonalnym lustrze w filmach i serialach, a także o tym, do jakiego bohatera nie chcielibyśmy trafić na kozetkę.

 


 Seriale tylko na Netflix
Serial oryginalny
FIREFLY LANE

Tully i Kate jako dziewczynki mieszkające przy Firefly Lane zostają najlepszymi przyjaciółkami i przez 30 lat wspierają się w podróży wyboistą drogą życia.


Premiera już 3 lutego na Netflix! 
Serial oryginalny
CO KRYJĄ JEJ OCZY
 
Samotna matka romansuje ze swoim szefem psychiatrą i zaprzyjaźnia się z jego tajemniczą żoną. Jaki będzie finał tej niebezpiecznej gry?


Premiera już 17 lutego na Netflix! 
Serial oryginalny
PLEMIONA EUROPY

 
Rok 2074. Po globalnej katastrofie Europa jest podzielona na niezliczone mikropaństwa, które walczą o dominację. Los kontynentu leży w rękach trójki rodzeństwa.
ZOBACZ ZWIASTUN
 
Premiera już 19 lutego na Netflix! 
 
 FILMY TYLKO NA NETFLIX
Film oryginalny
MALCOLM I MARIE
ZOBACZ ZWIASTUN
 
Reżyser i jego dziewczyna wracają do domu po premierze jego filmu. Bolesne wyznania i emocje sprawiają jednak, że to może być jeden z najtrudniejszych dni ich związku.


Premiera już 5 lutego na Netflix! 
Film oryginalny
NOWINY ZE ŚWIATA

 
Weteran wojny secesyjnej, który odczytuje wiadomości w teksańskich miasteczkach, podejmuje się trudnej misji dostarczenia osieroconej dziewczynki do nowego domu.


Premiera już 10 lutego na Netflix! 
Film oryginalny
DO WSZYSKICH CHŁOPCÓW: ZAWSZE I NA ZAWSZE
ZOBACZ ZWIASTUN
 
Lara Jean Covey przygotowuje się do ukończenia liceum i rozpoczęcia dorosłego życia. Kilka odmieniających życie podróży sprawia, że na nowo zaczyna się zastanawiać, jak będzie wyglądało jej życie rodzinne, przyjaźnie i związek z Peterem po ukończeniu szkoły.


Premiera już 12 lutego na Netflix! 
 
FILMY TYLKO NA NETFLIX
Film oryginalny
LITTLE BIG WOMAN

 
Członkowie rodziny muszą zmierzyć się ze śmiercią ojca, z którym stracili kontakt, i z konsekwencjami życia, które prowadził z dala od nich.


Premiera już 5 lutego na Netflix! 
Film oryginalny
MIŁOŚĆ DO KWADRATU
ZOBACZ ZWIASTUN
 
Popularny dziennikarz i kobieciarz zastanawia się nad swoimi wyborami życiowymi, gdy zakochuje się w prowadzącej podwójne życie modelce.


Premiera już 11 lutego na Netflix! 
Film oryginalny
O WSZYSTKO ZADBAMZawodowa opiekunka prawna troszcząca się o seniorów – i ich majątki – odkrywa, że jej pozornie idealna klientka nie jest do końca tym, na kogo wygląda.
Premiera już 19 lutego na Netflix! 
 

 DOKUMENTY TYLKO NA NETFLIX
 
Dokument oryginalny
TWOJE CIAŁO, TWOJA WALKA
 
Grupa kobiet bierze udział w programie nauki tańca na rurze, by odzyskać kontrolę nad swoim życiem i ciałem oraz na nowo odnaleźć sens życia poprzez aktywność fizyczną.

Premiera już 5 lutego na Netflix!
Dokument oryginalny
NA MIEJSCU ZBRODNI: ZAGINIĘCIE W HOTELU CECIL
 
Hotel Cecil okrył się złą sławą, gdy zaginęła mieszkającą w nim Elisa Lam. Twórca „Taśm Teda Bundy’ego” zaprasza na nowy dokument poświęcony mrocznym zbrodniom.

Premiera już 10 lutego na Netflix!
Dokument oryginalny
PELÉ
 
Dokument poświęcony wybitnemu piłkarzowi Pelému — jego życiu, legendzie i dążeniu do doskonałości.

Premiera już 23 lutego na Netflix!
 
 DLA DZIECI I RODZINY TYLKO NA NETFLIX
 
Serial oryginalny
KID COSMIC

 
Serial animowany twórcy „Atomówek”. Obdarzony wielką wyobraźnią chłopiec zyskuje supermoce dzięki pięciu kosmicznym pierścieniom.


Premiera już 2 lutego na Netflix! 
Serial oryginalny
PODRÓŻ XICO


Dziewczynka, jej przyjaciel i pies próbują uratować pewną górę przed firmą wydobywającą złoto. Kluczową rolę w tej misji odegra właśnie czworonożny pupil bohaterki.


Premiera już 12 lutego na Netflix! 
 
 
Kajko i Kokosz przenoszą się z papieru na ekran!

 

Premiera pierwszej polskiej oryginalnej animacji w serwisie Netflix, opartej na kultowym komiksie Janusza Christy już 28 lutego 2021 roku!

KiK
ZOBACZ ZAPOWIEDŹ TUTAJ

 

O serialu:

Kajko i Kokosz to serial animowany stworzony na podstawie kultowego komiksu autorstwa Janusza Christy. Głównymi bohaterami serii są słowiańscy wojowie – Kajko i Kokosz. Przyjaciele na co dzień służą kasztelanowi Mirmiłowi, broniąc zamieszkałej przez nich osady przed wszelkimi niebezpieczeństwami. A tych nie brakuje. Największym zagrożeniem jest oddział rycerzy rozbójników – Zbójcerzy. Herszt Zbójcerzy, Krwawy Hegemon, marzy o zdobyciu Mirmiłowa, a odkąd Kajko i Kokosz przejęli jego jajo, z którego wykluł się smok Miluś, pragnie też osobistej zemsty na parze przyjaciół. Otwarte ataki, podstępy i fortele Hegemona – z tym mierzyć się będą Kajko i Kokosz. Każdy z odcinków serii będzie stanowił odrębną historię, a wszystkie będzie łączyć przyjaźń jako wartość nadrzędna serialu. 

Podstawowe informacje:

Reżyseria: Michał Śledziu Śledziński, Tomasz Leśniak, Marcin Wasilewski (GS Animation), Łukasz Kacprowicz (GS Animation), Robert Jaszczurowski (GS Animation), Marta Stróżycka i Aliaksandr Sasha Kanavalau
Scenariusz: Maciej Kur, Rafał Skarżycki
Konsultacja scenariuszowa: Mike de Seve, Baboon Animation
Projekty postaci: Sławomir Kiełbus
Produkcja: EGoFILM
Gatunek: animacja 2D
Data premiery: 2021 r.
Dodatkowe informacje: Scenariusz powstał na podstawie serii komiksów Kajko i Kokosz Janusza Christy. 

 
ZOBACZ NAJNOWSZY ODCINEK NETFLIX STUDIO
 
Jak się czujesz? To pytanie, które w filmoterapii powinniśmy zadać sobie po zakończonym seansie. O tym, co to za metoda, o emocjonalnym lustrze w filmach i serialach oraz o tym, do jakiego bohatera nie chcielibyście trafić na kozetkę w siódmym odcinku Netflix Studio opowiedzą Martyna Harland – psycholożka, autorka Filmoterapia.pl oraz Andrzej Tucholski – psycholog biznesu, twórca internetowy, scenarzysta. Prowadząca: Katarzyna Borowiecka.
 
ROMANTYCZNIE Z NETFLIX
 
HISTORIA KOPCIUSZKA

Już od 1 lutego na Netflix!
TRZY KROKI OD SIEBIE

Już od 26 lutego na Netflix!
 
WCIĄGAJĄCE KINO
 
DESPERADO

Już od 1 lutego na Netflix!
OBYWATEL JONES

Już od 1 lutego na Netflix!
KIEDY GASNĄ ŚWIATŁA


Już od 1 lutego na Netflix!
WIĘZIENNY EKSPERYMENT


Już od 16 lutego na Netflix!
 

 

 

 

JUŻ NA NETFLIX – LUTY 2021
Polska

 

SERIALE TYLKO NA NETFLIX

 

 

Firefly Lane 03/02/2021
Tully i Kate jako dziewczynki mieszkające przy Firefly Lane zostają najlepszymi przyjaciółkami i przez 30 lat wspierają się w podróży wyboistą drogą życia.

 

 

Niewidzialne miasto 05/02/2021
Mężczyzna badający sprawę tajemniczej śmierci zostaje wciągnięty w wojnę świata ludzi z królestwem zamieszkałym przez mityczne stworzenia.

 

 

H: Sezon 2 05/02/2021
Minął rok. Hache wykorzystuje nadarzającą się okazję i otwiera laboratorium produkujące heroinę, ale spiskujący współpracownicy i kłopotliwy krewny komplikują jej plany.

 

 

Run On 10/02/2021
Gdy w jego życiu pojawia się pewna tłumaczka, znany lekkoatleta postanawia zapomnieć o wytyczonej mu przez ojca ścieżce kariery i po raz pierwszy podążyć za głosem serca.

 

 

Capitani 11/02/2021
Luc Capitani próbuje rozwikłać sprawę tajemniczej śmierci nastolatki, której ciało znaleziono w lesie nieopodal wioski w północnym Luksemburgu.

 

Pieczemy z Nadiyą 12/02/2021

Smakowite ciasta i pieczywo aż pachną z ekranu, gdy Nadiya Hussain z radością — i z pokrewnymi twórczymi duszami — zabiera się za pieczenie.

 

Pogrzeby u Bernardów 12/02/2021

W tym reality show rodzina Bernardów zarządza domem pogrzebowym w Memphis, pomagając pogrążonym w żałobie rodzinom pożegnać się z bliskimi.

 

Mechanicy 15/02/2021
Szef ekipy NASCAR (w tej roli Kevin James) nie może dojść do porozumienia z millenialsami, którzy mają zmodernizować jego stajnię.

 

Co kryją jej oczy 17/02/2021
Samotna matka romansuje ze swoim szefem psychiatrą i zaprzyjaźnia się z jego tajemniczą żoną. Jaki będzie finał tej niebezpiecznej gry?

 

Pożeracz mięsa: Sezon 9: Część 2 17/02/2021
Steve odwiedza najpopularniejsze miejsca w Stanach Zjednoczonych, w których można polować na dziczyznę: mulaki, kaczki, dzikie indyki, niedźwiedzie i łosie.

 

Plemiona Europy 19/02/2021
Rok 2074. Po globalnej katastrofie Europa jest podzielona na niezliczone mikropaństwa, które walczą o dominację. Los kontynentu leży w rękach trójki rodzeństwa.

 

Lovestruck in the City 23/02/2021
Namiętny architekt poszukuje w Seulu wyzwolonej kobiety, z którą wdał się w plażowy romans i która skradła jego serce.

 

Ginny & Georgia 24/02/2021
Po latach uciekania matka i jej nastoletnia córka starają się na nowo ułożyć sobie życie w Nowej Anglii. Wkrótce jednak przeszłość kobiety daje o sobie znać.

 

Psi terapeuta w akcji 24/02/2021
Popularny trener wykorzystuje opracowanie przez siebie metody i strategie, aby poprawić zachowanie psów różnych ras oraz nauczyć je posłuszeństwa.

 

A Love So Beautiful 27/02/2021
Nastolatka odkrywa, że miłość nie zawsze ma słodki smak, gdy jej relacja z sąsiadem zmienia się wraz z wejściem w dorosłość.

 

 

FILMY TYLKO NA NETFLIX

 

 

Czarna plaża 03/02/2021
Obiecujący prawnik przyjmuje zlecenie polegające na negocjacjach z porywaczem, z którym niegdyś łączyła go przyjaźń. Teraz musi zagłębić się we własną przeszłość.

 

Little Big Women 05/02/2021
Członkowie rodziny muszą zmierzyć się ze śmiercią ojca, z którym stracili kontakt, i z konsekwencjami życia, które prowadził z dala od nich.

 

Space Sweepers 05/02/2021
Rok 2092. Goniąc za kosmicznymi śmieciami i odległymi marzeniami, czwórka outsiderów odkrywa horrendalne sekrety podczas próby sprzedaży wielkookiego humanoida.

 

Malcolm i Marie 05/02/2021
Reżyser i jego dziewczyna wracają do domu po premierze jego filmu. Bolesne wyznania i emocje sprawiają jednak, że to może być jeden z najtrudniejszych dni ich związku.

 

The Yin-Yang Master: Dream Of Eternity 05/02/2021
Gdy demoniczny wąż wybudza się ze snu, mistrzowie yin-yang muszą rozwiązać zagadkę morderstwa i ochronić świat przed mrocznym spiskiem na dworze królewskim.

 

Ostatni Paradiso 05/02/2021
Włochy, lata 50. XX w. Namiętny pięknoduch marzy o miłości, sprawiedliwości i lepszym życiu, ale wszystkiemu zagraża zakazany romans. Na podstawie prawdziwych wydarzeń.

 

Nowiny ze świata 10/02/2021
Weteran wojny secesyjnej, który odczytuje wiadomości w teksańskich miasteczkach, podejmuje się trudnej misji dostarczenia osieroconej dziewczynki do nowego domu.

 

Narkoprzygody Hediego i Cokemana 10/02/2021
Dwaj nieporadni paryscy dilerzy narkotyków wykorzystują rodzinne koneksje, aby nadać rozmach swojej działalności. Brawurowa komedia oparta na serialu internetowym.

 

Na celowniku 11/02/2021
Wycieczka w góry miała naprawić ich związek. Teraz małżeństwo musi ratować się ucieczką przez niebezpieczny las, aby wymknąć się tajemniczemu snajperowi.

 

Miłość do kwadratu 11/02/2021
Popularny dziennikarz i kobieciarz zastanawia się nad swoimi wyborami życiowymi, gdy zakochuje się w prowadzącej podwójne życie modelce.

 

Layla Majnun 11/02/2021
Podczas pobytu w Azerbejdżanie Layla, badaczka z Indonezji, zakochuje się w podziwiającym jej pracę Samirze. Na drodze miłości staje jednak aranżowane małżeństwo kobiety.

 

Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze 12/02/2021
Wszystko zaczęło się od dawno zapomnianego listu miłosnego. Jaka przyszłość czeka Larę Jean i Petera?

 

O wszystko zadbam 19/02/2021
Zawodowa opiekunka prawna troszcząca się o seniorów – i ich majątki – odkrywa, że jej pozornie idealna klientka nie jest do końca tym, na kogo wygląda.

 

Classmates Minus 20/02/2021
Cztery przeplatające się historie dawnych kolegów z liceum, które pokazują, że niełatwo być mężczyzną w średnim wieku.

 

Geez & Ann 25/02/2021
Wrażliwa i niezależna dziewczyna zakochuje się w tajemniczym chłopaku i marzy, żeby dał jej to, czego oczekują chyba wszyscy — zaangażowanie i miłość.

 

Zakochany do szaleństwa 26/02/2021
Po namiętnej nocy Adri odkrywa, że jeśli chce znowu zobaczyć Carlę, musi zostać pacjentem szpitala psychiatrycznego, w którym przebywa jego ukochana.

 

Pochwyceni przez fale 26/02/2021
Letni romans pod słońcem Sycylii szybko przeradza się w łamiącą serce historię miłosną, która zmusza chłopaka i dziewczynę do nagłego wkroczenia w dorosłość.

 

 

DOKUMENTY TYLKO NA NETFLIX

 

 

Twoje ciało, twoja walka 05/02/2021
Grupa kobiet bierze udział w programie nauki tańca na rurze, by odzyskać kontrolę nad swoim życiem i ciałem oraz na nowo odnaleźć sens życia poprzez aktywność fizyczną.

 

Na miejscu zbrodni: Zaginięcie w hotelu Cecil 10/02/2021
Hotel Cecil okrył się złą sławą, gdy zaginęła mieszkającą w nim Elisa Lam. Twórca „Taśm Teda Bundy’ego” zaprasza na nowy dokument poświęcony mrocznym zbrodniom.

 


Pelé 23/02/2021
Dokument poświęcony wybitnemu piłkarzowi Pelému — jego życiu, legendzie i dążeniu do doskonałości.

 

 


DLA DZIECI I MŁODZIEŻY TYLKO NA NETFLIX

 


Mighty Express: Sezon 2 02/02/2021
Pociągi ruszają w trasę, by wykonać kolejne zadania — od przewozu ogromnych kości dinozaura i małej ośmiornicy po poszukiwanie ukrytego skarbu.

 

Kid Cosmic 02/02/2021
Serial animowany twórcy „Atomówek”. Obdarzony wielką wyobraźnią chłopiec zyskuje supermoce dzięki pięciu kosmicznym pierścieniom.

 

Podróż Xico 12/02/2021
Dziewczynka, jej przyjaciel i pies próbują uratować pewną górę przed firmą wydobywającą złoto. Kluczową rolę w tej misji odegra właśnie czworonożny pupil bohaterki.


Zwierzęta na wolności: Ty kontra dzicz – film 16/02/2021
Gdy ogrodzenie elektryczne wokół afrykańskiego rezerwatu ulega awarii, potrzebna jest pomoc Beara Gryllsa. Ale w tym filmie interaktywnym to Ty decydujesz, jaka pomoc!

 

Kajko i Kokosz 28/02.2021

Głównymi bohaterami serii są słowiańscy wojowie – Kajko i Kokosz. Przyjaciele na co dzień służą kasztelanowi Mirmiłowi, broniąc zamieszkałej przez nich osady przed wszelkimi niebezpieczeństwami.

 


ANIME TYLKO NA NETFLIX

 


Thus Spoke Kishibe Rohan 18/02/2021
Popularny twórca mangi zostaje uwikłany w zjawiska paranormalne: użytkownik Standu Rohan Kishibe odwiedza Włochy, zostaje bankrutem i nie tylko.

 


High-Rise Invasion 25/02/2021
Nastolatka zostaje teleportowana na dach wieżowca, gdzie musi wybrać między czterema niebezpiecznymi opcjami, by podjąć walkę o przetrwanie.

 

 

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.