Netflix w grudniu 2019

Już na Netflix

GRUDZIEŃ 2019 – POLSKA

Rok 2019 kończymy z przytupem! Czeka nas premiera najbardziej wyczekiwanego serialu  – Wiedźmin – o tym tytule chyba słyszał każdy! Grudzień będzie stał filmami: Historia małżeńska, Dwóch papieży i mocne uderzenie z Ryanem Reynoldsem w najnowszym filmie akcji Michaela Beya pt. 6 Underground. Oprócz tego dużo świątecznych produkcji dla całej rodziny. Grudzień będzie magiczny! YAY!

 

 

 Seriale tylko na NetflixSerial oryginalny
PEŁNIEJSZA CHATA
Sezon 5 Chata jest jeszcze pełniejsza — pojawił się w niej nowy członek rodziny, który wymaga ciągłej opieki. Na szczęście Jimmy i Steph mają mnóstwo chętnych do pomocy.


Premiera już 6 grudnia na Netflix! 
 

 

Serial oryginalny
WIEDŹMIN Wiedźmin Geralt, zmutowany łowca potworów, szuka swojego miejsca w świecie, gdzie ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra.


Premiera już 20 grudnia na Netflix! 

 Serial oryginalny
ZAGUBIENI W KOSMOSIE
Sezon 2Dramat muzyczny, który opowiada o miłosnych przejściach i uczuciach łączących bardzo różnych od siebie ludzi we współczesnym Los Angeles.


Premiera już 24 grudnia na Netflix! 
 

 Serial oryginalny
TY
Sezon 2Mroczny dramat powraca z drugim sezonem. Joe za bezpieczną kryjówkę wybrał Los Angeles. Czy uda mu się zacząć wszystko od nowa?


Premiera już 26 grudnia na Netflix! 

 


 
 
 FILMY TYLKO NA NETFLIXŚWIĄTECZNY KSIĄŻĘ: KRÓLEWSKIE DZIECKO
Film oryginalny

Aldovia dostaje pod choinkę cudowny prezent: królewskie dziecko. Królowa Amber musi jednak odnaleźć zawieruszony traktat pokojowy, by ocalić rodzinę i całe królestwo.

Premiera 5 grudnia na Netflix!

 


 

6 UNDERGROUND
Film oryginalny
Szóstka niezastąpionych mistrzów swojego fachu została wybrana do wypełnienia ważnej misji — zmienienia świata na lepsze. O ich dokonaniach będą pamiętać pokolenia.          

Premiera już 13 grudnia na Netflix!

 

 


 
FILMY TYLKO NA NETFLIXHISTORIA MAŁŻEŃSKA

Film oryginalny

Noah Baumbach przedstawia przenikliwe studium porażki małżeństwa, która wcale nie musi oznaczać rozpadu rodziny. W rolach głównych Scarlett Johansson i Adam Driver.

Premiera 6 grudnia na Netflix!

 

 DWÓCH PAPIEŻY
Film oryginalny
W tym kameralnym filmie Fernando Meirellesa o przełomowym momencie w historii Kościoła katolickiego główne role grają Anthony Hopkins i Jonathan Pryce.
 
Premiera już 20 grudnia na Netflix!

 

 

 

 Dokumenty tylko na Netflix
 Dokument oryginalny
THE CONFESSION KILLER
 Henry Lee Lucas zostaje oskarżony o morderstwo, po czym przyznaje się do setek innych zabójstw. Ten serial dokumentalny analizuje, ile prawdy było w jego słowach.

Premiera już 6 grudnia tylko na Netflix!

 


 

Dokument oryginalny
ODWAL SIĘ OD KOTÓW: POLOWANIE NA INTERNETOWEGO MORDERCĘ
 Ten serial dokumentalny stanowi kronikę poszukiwań psychopaty, które prowadzili internauci z całego świata. Byłoby dla niego lepiej, gdyby zostawił te kotki w spokoju.

Premiera już 18 grudnia na Netflix!

 


 
 
 DLA DZIECI TYLKO NA NETFLIX


 

SZYBCY I ŚCIEKLI: WYŚCIGOWI AGENCI


Szukająca przygód grupa nastolatków przenika do elitarnej ligi wyścigów samochodowych kontrolowanej przez nikczemną organizację dążącą do przejęcia kontroli nad światem.

Premiera już 26 grudnia na Netflix!

 ALEXA I KATIE                                      
Sezon 3

W 3. sezonie Alexa próbuje zapomnieć o walce z nowotworem, czego nie ułatwia jej nowo poznana osoba. Los się odwraca i tym razem to Katie potrzebuje wsparcia.

Premiera już 30 grudnia na Netflix!

 


 
 POLSKIE HITY


 

DO SZALEŃSTWA

Już od 1 grudnia na Netflix!SMĘTARZ DLA ZWIERZAKÓW

Już od 1 grudnia na Netflix!SZKLANY ZAMEK


Już od 1 grudnia na Netflix!UPADEK KRÓLESTWA 
Sezon 3

Już od 3 grudnia na Netflix!NAZNACZONY: OSTATNI KLUCZ

Już od 4 grudnia na Netflix!THE SINNER: JULIAN                       

Już od 4 grudnia na Netflix!NOWE OBLICZE GREYA

Już od 11 grudnia na Netflix!CICHE MIEJSCE

Już od 12 grudnia na Netflix!ASSASSIN’S CREED


Już od 21 grudnia na Netflix!TEMPLARIUSZE
Sezon 2

Już od 27 grudnia na Netflix!


 
 RODZINNE OGLĄDANIE
 

MOST DO TERABITHII

Już od 1 grudnia na Netflix!

 

POGROMCY DUCHÓW

Już od 1 grudnia na Netflix!

 

 


 
 
 
 
 
 
JUŻ NA NETFLIX

GRUDZIEŃ
2019
Polska
SERIALE TYLKO NA NETFLIX

 


Rodzina Briceño
4/12/2019
Po kłótni z ojcem młoda kobieta z rodziny twardych kierowców tirów zostaje wyrzucona z domu i musi sama spróbować szczęścia za kierownicą ciężarówki.

 


Magik wśród ludzi: Sezon 2
4/12/2019
Justin Willman prezentuje sztuczki magiczne, które wzbudzają podziw i rozbawienie. Nie zabraknie oszukiwania przechodniów, ale też bardziej złożonych numerów.

 


Apache: Historia Carlosa Teveza
5/12/2019
Po śmierci ojca i zaginięciu męża Kim Seo-hui zaczyna współpracować z detektywem Jo Tae-sikiem i dołącza do Zgromadzenia Narodowego.

 


V Wars
5/12/2019
Gdy starożytna choroba zmienia ludzi w wampiry, lekarz musi zwrócić się przeciwko najlepszemu przyjacielowi. Na podstawie komiksu Jonathana Maberry’ego i Alana Robinsona.

 


Facet na święta
5/12/2019
Zmęczona uszczypliwymi komentarzami rodziny wieczna singielka Johanne postanawia szybko znaleźć partnera, którego mogłaby zabrać do domu na Święta.

 


The Chosen One: Sezon 2
6/12/2019
Oczy świata są zwrócone w kierunku niegdyś odizolowanej od rzeczywistości wioski Aguazul, do której ponownie udają się lekarze. Sprawą interesuje się pewna dziennikarka.

 


Magicy makijażu
6/12/2019
W tym konkursie, który prowadzi Stacey Dooley, wizażyści-amatorzy popisują się kreatywnością, tworząc zarówno eleganckie, jak i makabryczne stylizacje.

 


Księżniczka mafii
6/12/2019
Angie dorastała w cieniu swojego powiązanego z mafią ojca. Teraz jednak sprzeciwia się jego woli i zaczyna pracować w tajnej ochronie znanej aktorki.

 


Trzy dni świąt
6/12/2019
Cztery siostry zmagają się z dramatami i sekretami rodzinnymi w trzech różnych okresach, ale zawsze w Święta Bożego Narodzenia.

 


Virgin River
6/12/2019
Pewna pielęgniarka, chcąc zacząć wszystko od nowa, przenosi się z Los Angeles do małego miasteczka na północy Kalifornii, gdzie spotyka intrygującego mężczyznę.

 


 
Pełniejsza chata: Sezon 5
6/12/2019
Chata jest jeszcze pełniejsza pojawił się w niej nowy członek rodziny, który wymaga ciągłej opieki. Na szczęście Jimmy i Steph mają mnóstwo chętnych do pomocy.

 


Chief of Staff: Sezon 2
17/12/2019
Nowo wybrany do parlamentu Jang Tae-jun ma jeszcze większe ambicje i jest gotów posunąć się bardzo daleko, aby je zrealizować.

 


Zagubieni w kosmosie: Sezon 2
24/12/2019
Przygód rodziny Robinsonów ciąg dalszy. Rozbitkowie kontynuują walkę z przeciwnościami losu i nieznanymi zagrożeniami, aby przeżyć i uciec.

 


Druga szansa na miłość
19/12/2019
Vincent jest załamany po zakończeniu związku. Otrzymuje jednak przesyłkę o tajemniczych
właściwościach, dzięki której być może uda mu się odzyskać swoją byłą, Louise.

 


Soundtrack
18/12/2019
Dramat muzyczny, który opowiada o miłosnych przejściach i uczuciach łączących bardzo różnych od siebie ludzi we współczesnym Los Angeles.

 


Wiedźmin
20/12/2019
Wiedźmin Geralt, zmutowany łowca potworów, szuka swojego miejsca w świecie, gdzie ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra.

 


Terrace House: Tokyo 20192020: Część 2
24/12/2019
Sprawy Kenjiego i Risako osiągają nieunikniony kres. Tymczasem Ruka musi podjąć ważną decyzję, a w progu domu pojawia się nowa osoba. Życie w Tokio toczy się dalej.

 


Bazar de la Cha rité
26/12/2019
Rok 1897. W Paryżu wybucha pożar. Kradzież tożsamości, zakazana miłość, zdrada i emancypacja na zawsze zmienią życia trzech kobiet.

 


Ty: Sezon 2
26/12/2019
Mroczny dramat powraca z drugim sezonem. Joe za bezpieczną kryjówkę wybrał Los
Angeles. Czy uda mu się zacząć wszystko od nowa?

 


Atiye
27/12/2019
Archeolog odnajduje w ruinach Anatolii symbol powiązany z pewną młodą malarką (Beren Saat), która następnie wyrusza na poszukiwania sekretów ze swojej przeszłości.

 


Sąsiad
31/12/2019
Javier, dwudziestolatek zmagający się z dorosłością i własną dziewczyną, niespodziewanie zostaje superbohaterem. Na podstawie komiksów Santiago Garcii i Pepo Péreza.

 


Yanxi Palace: Princess
Adventures
31/12/2019
 
Pragnąca zdobyć serce księcia Mongolii księżniczka z dynastii Qing musi zmagać się z pałacowymi intrygami i żądnymi zemsty wrogami.

 


FILMY TYLKO NA NETFLIX


Pierwsze kuszenie Chrystusa
3/12/2019
W tegorocznej świątecznej parodii zrealizowanej przez Porta dos Fundos Jezus przyprowadza na imprezę z okazji swoich 30. urodzin niespodziewanego gościa.

 


Let’s Dance
4/12/2019
Pochłonięty rytmami hip-hopu Joseph trafia do paryskiej szkoły baletu jako nauczyciel tańca. Tam odkrywa swoją duszę artysty i poznaje miłość.

 


Świąteczny książę: Królewskie dziecko
5/12/2019
Aldovia dostaje pod choinkę cudowny prezent: królewskie dziecko. Królowa Amber musi jednak odnaleźć zawieruszony traktat pokojowy, by ocalić rodzinę i całe królestwo.

 


Historia małżeńska
6/12/2019
Noah Baumbach przedstawia przenikliwe studium porażki małżeństwa, która wcale nie musi oznaczać rozpadu rodziny. W rolach głównych Scarlett Johansson i Adam Driver.

 


6 Underground
13/12/2019
Szóstka niezastąpionych mistrzów swojego fachu została wybrana do wypełnienia ważnej misji zmienienia świata na lepsze. O ich dokonaniach będą pamiętać pokolenia.

 


Dwóch papieży
20/12/2019
W tym kameralnym filmie Fernando Meirellesa o przełomowym momencie w historii Kościoła katolickiego główne role grają Anthony Hopkins i Jonathan Pryce.

 


Aplikacja
26/12/2019
Niccolò Melzi d’Eril jest potomkiem wpływowej włoskiej rodziny. Choć ma wszystko inteligencję, urodę, władzę i nieograniczone możliwości doskwiera mu samotność.

 


Hot Gimmick: Girl Meets Boy
28/12/2019
Kiedy uparty sąsiad szantażem zmusza Hatsumi, żeby została jego służącą, oboje poznają prawdziwe znaczenie miłości i zaufania. Na podstawie popularnej mangi.
 
 
 

KOMEDIE TYLKO NA NETFLIX

 


Tiffany Haddish: Black Mitzvah
3/12/2019
Właśnie stuknęła jej czterdziestka, dlatego Tiffany Haddish wychodzi na scenę ze stand-upem pełnym śpiewu, tańca i odważnych żartów na temat swojego życia.

 


Astronomy Club: The Sketch Show
6/12/2019
W tym programie występuje Astronomy Club, pierwszy zespół z Upright Citizens Brigade Theatre złożony tylko z czarnoskórych komików. Producentem jest Kenya Barris.

 


Amit Tandon: Family Tandoncies
9/12/2019
Amit Tandon wychodzi na scenę jako weteran życia rodzinnego i sypie jak z rękawa żartami m.in. o urokach małżeństwa i trudach rodzicielstwa.

 


Michelle Wolf: Joke Show
10/12/2019
Michelle Wolf powraca z nowym stand-upem nakręconym w Nowym Jorku.

 


Jack Whitehall: Święta z moim ojcem
12/12/2019
W tym zwariowanym gwiazdkowym programie Jack Whitehall próbuje wprowadzić swojego drętwego ojca w świąteczny nastrój.

 


Ronny Chieng: Asian Comedian Destroys America
17/12/2019
Ronny Chieng („The Daily Show”, „Bajecznie bogaci Azjaci”) zabawia widzów własnym pokazem stand-upu.

 


John Mulaney i dzieciaki
24/12/2019
W tym programie komediowym John Mulaney w rozbrajający sposób porusza „dorosłe” tematy ze swoimi dziecięcymi gośćmi. Szykuje się dobra zabawa dla każdego!

 


The Degenerates: Sezon 2
31/12/2019
Program powraca z kolejnym sezonem. Nadchodzi seria nowych stand-upów, które pełne są sprośnych i
niewybrednych żartów balansujących na granicy dobrego smaku.

 


DOKUMENTY TYLKO NA NETFLIX

 


The Confession Killer
6/12/2019
Henry Lee Lucas zostaje oskarżony o morderstwo, po czym przyznaje się
do setek innych zabójstw. Ten serial dokumentalny analizuje, ile praw
dy było w jego słowach.

 

 

 


Odwal się od kotów: Polowanie na internetowego mordercę
18/12/2019
 
Ten serial dokumentalny stanowi kronikę poszukiwań psychopaty, które prowadzili internauci z całego świata. Byłoby dla niego lepiej, gdyby zostawił te kotki w spokoju.

 


Po nalocie
19/12/2019
W małym miasteczku w amerykańskim stanie Tennessee dochodzi do nalotu na imigrantów. Po tym wydarzeniu rodzą się pytania o sprawiedliwość i ludzką przyzwoitość.

 


Kevin Hart: Don’t F**k This Up
27/12/2019
Ten serial dokumentalny zabiera nas w podróż z komikiem Kevinem Hartem podczas jego tournée pt. „Irresponsible”.

 


DLA DZIECI I MŁODZIEŻY TYLKO NA NETFLIX

 


Klub Kaylie: Część 2
2/12/2019
Kaylie i Jeżozwierze powracają z nowym sezonem pełnym szalonych pomysłów. Solidna dawka blichtru i rywalizacji gwarantowana!

 


Mustang: Duch wolności Duch Gwiazdki
6/12/2019
Lucky i jej przyjaciele natrafiają na burzę śnieżną, a drogę powrotną blokuje im potężny głaz. Czy uda im się zdążyć do domu na Święta?

 


Zjazd rodzinny: Część 2
9/12/2019
Serial o wielkomiejskiej rodzinie, która przeprowadziła się z Seattle do małego miasteczka w Georgii, powraca z drugim sezonem.

 


Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci
26/12/2019
Szukająca przygód grupa nastolatków przenika do elitarnej ligi wyścigów samochodowych
kontrolowanej przez nikczemną organizację dążącą do przejęcia kontroli nad światem.

 


Alexa i Katie: Sezon 3
30/12/2019
W 3. sezonie Alexa próbuje zapomnieć o walce z nowotworem, czego nie ułatwia jej nowo poznana osoba. Los się odwraca i tym razem to Katie potrzebuje wsparcia.

 


ANIME TYLKO NA NETFLIX

 


Teasing Master Takagisan: Sezon 2
6/12/2019
Nishikata wciąż nie jest w stanie zrobić dobrego kawału Takagi-san
wspólnie zaczynają drugą klasę, a on cały czas próbuje.


 
 
 
The Disastrou
s Life of Saiki K.:Reawakened
30/12/2019
Bycie esperem fajnie wygląda na ekranie, ale gdy Saiki Kusuo próbuje żyć jak normalny nastolatek, robi się już gorzej. Nowy serial anime oparty na kultowej mandze.

 


CAROLE & TUESDAY: Część 2
24/12/2019
Carole i Tuesday przekonują się na własnej skórze, że sława przysparza wiele problemów. Angela traktuje dziewczyny jak rywalki, a Mars z trudem radzi sobie w branży muzycznej.
 
 
 
 
 
 

 
 
 

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.