Netflix w czerwcu 2020

Netflix czerwiec 2020

Już na Netflix

CZERWIEC 2020

Czerwcowe nowości na Netflix to przede wszystkim serial oryginalny polskiej produkcji pt. W głębi lasu, w którym widzowie razem z Grzegorzem Damięckim i Agnieszką Grochowską odbędą nostalgiczną i pełną tajemnic podróż w czasie. W ekranizacji bestsellerowej powieści Harlana Cobena o tym samym tytule bohaterowie odkrywają sekrety serii morderstw na letnim obozie sprzed 25 lat, w które zamieszane są ich rodziny.
W czerwcu poznamy też kolejną odsłonę przygód Antoniego Porowskiego i jego ekipy w Poradach Różowej Brygady: Sezon 5. Netflix zaplanował również premierę najnowszej komedii Davida Dobgina (Rycerze z SzanghajuPolowanie na druhny, Sędzia) – Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga, w której gwiazdorska obsada (Will Farrell, Rachel McAdams i Demi Lovato) zabierze nas na największą scenę na świecie.
Na Netflix pojawią się także takie nowości jak: Narodziny gwiazdy z Bradleyem Cooperem i Lady Gagą, Zimna wojna Pawła Pawlikowskiego z Joanną Kulig czy Złodziejaszki Hirokazu Koreedy!
Czerwcowe debiuty poprzedzi jednak majowa premiera Córki Boga – międzynarodowej produkcji w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej, opowiadającej historię młodej dziewczyny (Raffey Cassidy) żyjącej w tajemniczej sekcie Pasteża (Michiel Huisman) i jego kobiet – uczennic, żon, córek, kochanek.

 W GŁĘBI LASU
PREMIERA JUŻ 12 CZERWCA NA NETFLIX!
Serial oryginalny

W głębi lasu to serialowa adaptacja bestsellerowej powieści Harlana Cobena o tym samym tytule. Obejmuje on dwa wymiary czasowe: rok 1994 oraz 2019. Opowieść w zaskakujący sposób przedstawia losy warszawskiego prokuratora, Pawła Kopińskiego, który mimo upływu lat nie potrafi otrząsnąć się po stracie ukochanej siostry, zaginionej w niewyjaśnionych okolicznościach podczas obozu letniego. Niespodziewane odnalezienie ciała, którego śmierć zdaje się być powiązana ze zniknięciem dziewczyny, może w końcu doprowadzić do przełomu w śledztwie. Policja podejrzewa, że ofiarą jest chłopiec, który zniknął bez śladu wraz z siostrą Pawła 25 lat temu. Nadzieję na rozwiązanie sprawy przyćmiewają jednak głęboko skrywane rodzinne tajemnice, których wyjście na jaw może sprawić, że wszystko, co Paweł przez lata budował legnie w gruzach. Twórcami serialu są nagradzani reżyserowie Leszek Dawid (KiJesteś Bogiem) i Bartosz Konopka (Krew Boga, Lęk wysokości), a sam Harlan Coben w roli producenta wykonawczego czuwał nad powstaniem serialu. Pisarz polską adaptację swojej książki W głębi lasu określił jako „wspaniałe połączenie amerykańskiej historii i polskich realiów, dzięki któremu nawet czytelnicy nie będą znali losów ukazanych w serialu, a niektóre rozwiązania mogą być dla nich zaskoczeniem”.
Poznaj bohaterów
PAWEŁ KOPIŃSKI
Grzegorz Damięcki (Czas Honoru, Podatek od miłości, Atak paniki) w serialu wciela się w rolę dręczonego niewyjaśnioną przeszłością 43-letniego prokuratora. Odkryte pewnego dnia zwłoki pozwalają mu cofnąć się do wydarzeń sprzed 25 lat i podjąć próbę rozwiązania zagadki dwóch morderstw, a także zaginięcia jego siostry. Jednak czy poznanie tajemnic z przeszłości nie odbije się na jego relacjach z ośmioletnią córką i karierze?
LAURA GOLDSZTAJN
Agnieszka Grochowska (W ciemności, Wałęsa. Człowiek z nadziei, Tylko mnie kochaj) gra psycholożkę i wykładowczynię uniwersytecką. Pewnego dnia praca jednej z jej studentek przypomina o tragicznych wakacjach sprzed 25 lat. Razem z Pawłem powraca do tajemniczych wydarzeń W głębi lasu, które chce odkryć za wszelką cenę.
PAWEŁ (LATO 1994)
Hubert Miłkowski (Dywizjon 303. Historia prawdziwa) wcielił się w postać Pawła z 1994 r. Ujrzymy go jako zakochanego w młodej Laurze opiekuna na letnim obozie. To tam na zawsze zmieni się jego życie, które 25 lat później, po śmierci żony, przypomni o utraconej siostrze i pierwszym uczuciu.
LAURA (LATO 1994)
Wiktoria Filus (Sala samobójców. Hejter) jako Laura Goldsztajn w 1994 r., kiedy była świadkiem tragicznych wydarzeń. Jest pierwszą miłością Pawła i oczkiem w głowie swojego ojca, z którym z powodu pochodzenia nie mieli lekkiego życia. Letni obóz i to, co stało się po nim na zawsze pozostawią głębokie rany na życiu jej i jej rodziny.
Seriale tylko na Netflix
Serial oryginalny
PEŁNIEJSZA CHATA

Odcinki finałowe
Chata jest jeszcze pełniejsza — pojawił się w niej nowy członek rodziny, który wymaga ciągłej opieki. Na szczęście Jimmy i Steph mają mnóstwo chętnych do pomocy.

Premiera już 2 czerwca na Netflix! 

Serial oryginalny
TRZYNAŚCIE POWODÓW

Sezon 4

Zbliża się koniec szkoły. Clay i jego koledzy robią wszystko, aby być o krok przed innymi, gdy tajemnice z przeszłości zaczynają zagrażać ich przyszłości.

Premiera już 5 czerwca na Netflix! 

Serial oryginalny
PORADY RÓŻOWEJ BRYGADY

Sezon 5

Różowa Brygada jedzie do Filadelfii, aby znaleźć nowych bohaterów dnia codziennego — od ciężko pracującego didżeja po borykającą się z problemami psią fryzjerkę.

Premiera już 5 czerwca na Netflix! 

Serial oryginalny
REALITY Z

W czasie apokalipsy zombie uczestnicy brazylijskiego reality show zostają uwięzieni w studio telewizyjnym, gdzie próbują odeprzeć atak żarłocznych hord.

Premiera już 10 czerwca na Netflix! 

Serial oryginalny
W GŁĘBI LASU

Odnalezione ciało zostaje powiązane ze sprawą siostry warszawskiego prokuratora, która zniknęła 25 lat wcześniej. Na podstawie powieści Harlana Cobena.

Premiera już 12 czerwca na Netflix! 

Serial oryginalny
NIE MA JAK W RODZINIE
Sezon 4

Ojciec Franka składa mu nieproszoną wizytę, Sue odkrywa niesamowitą metodę Lamaze, a Bill zyskuje wątpliwą sławę podczas meczu hokejowego.

Premiera już 12 czerwca na Netflix! 

Serial oryginalny
PIĘĆ PIERWSZYCH RANDEK
Sezon 2

Szóstka nowych singli szuka miłości — i okołomiłosnych wrażeń — podczas serii pierwszych randek. Kto okaże się dla nich godny ponownego spotkania?

Premiera już 12 czerwca na Netflix! 

Serial oryginalny
THE KING: ETERNAL MONARCH

Współczesny cesarz Korei przechodzi przez tajemniczy portal do równoległego świata, w którym spotyka zadziorną policjantkę.

Premiera już 13 czerwca na Netflix! 

Serial oryginalny
MARCELLA

Sezon 3
Minęło 18 miesięcy. Marcella żyje pod przybranym nazwiskiem w Belfaście, gdzie przeniknęła do mafijnej rodziny jako tajna agentka.

Premiera już 14 czerwca na Netflix! 

Serial oryginalny
THE ORDER

Sezon 2

Konflikt wilkołaków i czarodziejów na Uniwersytecie Belgrave osiąga szczyt — wtedy pojawia się potężniejsze zagrożenie, które może unicestwić i jednych, i drugich.

Premiera już 18 czerwca na Netflix! 

Serial oryginalny
WYBORY PAYTONA HOBARTA

Sezon 2

Trójstronne relacje, podwójne blefy i jeden wyjątkowy kandydat — startuje kampania przed wyborami do senatu stanowego, które Payton koniecznie chce wygrać.

Premiera już 19 czerwca na Netflix! 

Serial oryginalny
DARK

Sezon 3

Załamująca czasoprzestrzeń historia znajduje swój kres w nowym świecie, gdzie część rzeczy wydaje się znajoma, a część jest przerażająco dziwna.

Premiera już 27 czerwca na Netflix! 

 FIMY TYLKO NA NETFLIX
PIĘCIU BRACI

.
Film oryginalny

Czterej czarnoskórzy weterani wracają do Wietnamu dziesiątki lat po wojnie w poszukiwaniu szczątków swojego dowódcy… i ukrytego złota. Reżyseruje Spike Lee.

Premiera już 12 czerwca na Netflix!

FILMY TYLKO NA NETFLIX
EUROVISION SONG CONTEST: HISTORIA ZESPOŁU FIRE SAGA
Film oryginalny

Dwójka śpiewaków z małego miasteczka dostaje szansę na realizację marzenia o występie na największym konkursie piosenki. W rolach głównych Will Ferrell i Rachel McAdams.

Premiera już 26 czerwca na Netflix!

 KOMEDIE TYLKO NA NETFLIX
ERIC ANDRE: LEGALIZE EVERYTHING

Niemowlęta uczą się świata, w którym przyszło im żyć. Tymczasem naukowcy wyjaśniają, jak to możliwe, że dzieci potrafią się dobrze odnaleźć w tak skomplikowanym miejscu.

Premiera już 23 czerwca na Netflix!

 DOKUMENTY TYLKO NA NETFLIX
NIEMOWLĘTA
Część 2

Niemowlęta uczą się świata, w którym przyszło im żyć. Tymczasem naukowcy wyjaśniają, jak to możliwe, że dzieci potrafią się dobrze odnaleźć w tak skomplikowanym miejscu.

Premiera już 19 czerwca na Netflix!

ANIMACJE TYLKO NA NETFLIX
Film oryginalny
A WHISKER AWAY
W drugim pełnometrażowym filmie Studio Colorido dziewczynka o nietypowym przezwisku próbuje zbliżyć się do chłopca, w którym się zakochała. W tym celu zmienia się w kota.
.

Premiera już 18 czerwca na Netflix!

CÓRKA BOGA
(THE OTHER LAMB)
PREMIERA JUŻ 27 MAJA NA NETFLIX
Opis filmu
Nastoletnia Selah (Raffey Cassidy) urodziła się i wychowała w tajemniczej sekcie składającej się z kobiet i sprawującego nad nimi władzę absolutną przywódcy, nazywanego Pasterzem (Michiel Huisman). Mężczyzna jest jednocześnie strażnikiem, nauczycielem i kochankiem kobiet, które dzielą się na żony i córki. Razem żyją w oddalonej od społeczeństwa komunie, nie uznającej nowoczesnej technologii. Choć Selah została wychowana jako córka Pasterza, już wkrótce przejdzie rytuał, dzięki któremu stanie się jego żoną. Seria koszmarnych wizji i wstrząsających objawień sprawia jednak, że dojrzewająca dziewczyna zaczyna kwestionować otaczającą ją rzeczywistość i swoją lojalność wobec niebezpiecznego guru.

Reżyseria: Małgorzata Szumowska (Twarz, Body/Ciało, W imię…, Sponsoring)

Scenariusz: C.S. McMullen (Bloom, The Sentence Horror Stories)

Obsada: Raffey Cassidy (Kraina jutra, Królewna Śnieżka i Łowca, Zabicie świętego jelenia, Vox Lux), Michiel Huisman (Gra o tron, Wiek Adaline, Nawiedzony dom na wzgórzu, World War Z), Mallory Adams (Eleven Eleven, Pattern: Response), Kelly Campbell (Wikingowie, Z dziennika położnej), Eve Connolly (Wikingowie, Muza), Denise Gough (Robin Hodd, W potrzasku. Belfast ’71)

Gatunek: thriller psychologiczny

Produkcja: Irlandia, Belgia, USA 2019

 PIERWSZE LETNIE NOWOŚCI
MARSJANIE ATAKUJĄ!

Już od 1 czerwca na Netflix!

ZŁODZIEJASZKI

Już od 1 czerwca na Netflix!

SŁODKI LISTOPAD

Już od 1 czerwca na Netflix!

ZIMNA WOJNA

Już od 2 czerwca na Netflix!

VENOM

Już od 2 czerwca na Netflix!

THE 100

Już od 4 czerwca na Netflix!

VOLTRON: LEGENDARNY OBROŃCA

Już od 15 czerwca na Netflix!

ULEPSZENIE

Już od 17 czerwca na Netflix!

NARODZINY GWIAZDY

Już od 18 czerwca na Netflix!

FLASH

Już od 30 czerwca na Netflix!

JUŻ NA NETFLIX – CZERWIEC 2020
Polska

SERIALE TYLKO NA NETFLIX

It’s Okay to Not Be Okay: Sezon 1 Wkrótce na Netflix!
Dramat romantyczny, w którym opiekun chorych i autorka cierpiąca na antyspołeczne zaburzenie osobowości wzajemnie leczą swoje emocjonalne i psychiczne rany.

RuPaul’s Drag Race: Sezon 12 Wkrótce na Netflix!
Trzynaście królowych. Jedna korona. Ru i ekipa powracają z kolejnym sezonem pełnym oszałamiających występów z playbacku, fantastycznych jurorów i bajecznych kreacji.

RuPaul’s Drag Race: Za kulisami!: Sezon 12 Wkrótce na Netflix!
Zajrzyj za kulisy programu „RuPaul’s Drag Race”! Odkryj tajemnice uczestniczek, które wracają w sezonie 12, i zobacz, ile fantastycznych kłótni Cię ominęło.

16 z nas Wkrótce na Netflix!
Członkinie tajskiej grupy BNK48 opowiadają o ciemnych i jasnych stronach przygotowań do wyborów 16 najlepszych z nich.

Patriot Act with Hasan Minhaj: Volume 6 Co tydzień na Netflix!
Zajrzyj za kulisy programu „RuPaul’s Drag Race”! Odkryj tajemnice uczestniczek, które wracają w sezonie 12, i zobacz, ile fantastycznych kłótni Cię ominęło

Pełniejsza chata: Odcinki finałowe 2/6/2020
Chata jest jeszcze pełniejsza — pojawił się w niej nowy członek rodziny, który wymaga ciągłej opieki. Na szczęście Jimmy i Steph mają mnóstwo chętnych do pomocy.

Hospital Playlist: Sezon 1 4/6/2020
Dla tej piątki lekarzy i ich pacjentów każdy dzień jest wyjątkowy. Ich życiem jest szpital, w którym nieustannie obserwują nieubłagany cykl życia i śmierci.

Czy mnie słyszysz? 4/6/2020
Trzy przyjaciółki z biednej dzielnicy idą przez życie z humorem i nadzieją, próbując radzić sobie z dysfunkcyjnymi rodzinami i kiepsko wybranymi partnerami.

Trzynaście powodów: Sezon 4 5/6/2020
Zbliża się koniec szkoły. Clay i jego koledzy robią wszystko, aby być o krok przed innymi, gdy tajemnice z przeszłości zaczynają zagrażać ich przyszłości.

Porady różowej brygady: Sezon 5 5/6/2020
Różowa Brygada jedzie do Filadelfii, aby znaleźć nowych bohaterów dnia codziennego — od ciężko pracującego didżeja po borykającą się z problemami psią fryzjerkę.

Reality Z 10/6/2020
Rio de Janeiro atakują zombie. Uczestnicy reality show chronią się w studiu telewizyjnym, gdzie okazuje się, że hordy ludożerców nie są ich jedynym problemem.

Nie ma jak w rodzinie: Sezon 4 12/6/2020
Ojciec Franka składa mu nieproszoną wizytę, Sue odkrywa niesamowitą metodę Lamaze, a Bill zyskuje wątpliwą sławę podczas meczu hokejowego.

Pięć pierwszych randek: Sezon 2 12/6/2020
Szóstka nowych singli szuka miłości — i okołomiłosnych wrażeń — podczas serii pierwszych randek. Kto okaże się dla nich godny ponownego spotkania?

Kroniki kryminalne: Poszukiwania 12/6/2020
Dziecko pary mieszkającej na prestiżowym osiedlu w stolicy Meksyku znika. Na jaw wychodzą za to rodzinne tajemnice i mechanizmy władzy rządzące klasą wyższą.

W głębi lasu 12/6/2020
Odnalezione ciało zostaje powiązane ze sprawą siostry warszawskiego prokuratora, która zniknęła 25 lat wcześniej. Na podstawie powieści Harlana Cobena.

The King: Eternal Monarch 13/6/2020
Współczesny cesarz Korei przechodzi przez tajemniczy portal do równoległego świata, w którym spotyka zadziorną policjantkę.

Marcella: Sezon 3 14/6/2020
Minęło 18 miesięcy. Marcella żyje pod przybranym nazwiskiem w Belfaście, gdzie przeniknęła do mafijnej rodziny jako tajna agentka.

Profesor Iglesias: Część 2 17/6/2020
Druga część serialu o zabawnym licealnym nauczycielu próbującym odmienić życie zdolnych, ale trudnych dzieciaków.

The Order: Sezon 2 18/6/2020
Konflikt wilkołaków i czarodziejów na Uniwersytecie Belgrave osiąga szczyt — wtedy pojawia się potężniejsze zagrożenie, które może unicestwić i jednych, i drugich.

Podłoga to lawa 19/6/2020
Drużyny rywalizują w zalanych lawą pomieszczeniach — skaczą z krzesła na krzesło, wspinają się po zasłonach i huśtają na żyrandolach. Nie, wcale nie żartujemy.

Wybory Paytona Hobarta: Sezon 2 19/6/2020
Trójstronne relacje, podwójne blefy i jeden wyjątkowy kandydat — startuje kampania przed wyborami do senatu stanowego, które Payton koniecznie chce wygrać.

Obłędne pyszności 24/6/2020
Kucharze-amatorzy używają składników z magicznego lasu pełnego pyszności, by stworzyć nowatorskie dania, które zachwycą trójkę wybitnych jurorów.

Kochaj i żyj 26/6/2020
Po powrocie z wojska Joaquín dowiaduje się o domowej tragedii, która zmusza go do wyjazdu do Bogoty. Tam poznaje ambitną piosenkarkę o imieniu Irene.

FILMY TYLKO NA NETFLIX

Ostatni skok w historii USA 5/6/2020
Rząd wkrótce wyśle do umysłów obywateli sygnał, który położy kres wszelkim przestępstwom. Zanim do tego dojdzie, grupa złodziei planuje dokonać ostatniego skoku na bank.

Choked: Money Talks 12/6/2020
Przytłoczona długami bezrobotnego męża i własnymi niezrealizowanymi marzeniami pracownica banku odkrywa w domu potężne źródło gotówki.

Da 5 Bloods: In conversation 12/6/2020
Czterej czarnoskórzy weterani wracają do Wietnamu kilkadziesiąt lat po wojnie. Na miejscu szukają szczątków dowódcy i ukrytego złota. Film w reżyserii Spike’a Lee.

Poczujcie rytm 19/6/2020
Gdy April nie udaje się zrobić kariery na Broadwayu, wraca do rodzinnego miasta i bez przekonania podejmuje się szkolenia grupy średnio utalentowanych tancerek.

Zagubiona kula 19/6/2020
Zwolniony z więzienia mechanik zostaje zwerbowany przez policję do przerabiania radiowozów do ulicznych pościgów. Jednak jego samego również ściga niebezpieczeństwo.

Podróż w jedną stronę jutra 19/6/2020
Para nieznajomych spotyka się w pociągu do Izmiru i zbliża się do siebie, rozmawiając o swoich burzliwych – i niespodziewanie wspólnych – romantycznych doświadczeniach.

Nikt nie wie, że tu jestem 24/6/2020
Memo Garrido, dawna gwiazda muzyki latynoskiej, żyje w odosobnieniu na południu Chile. Pewnego dnia niespodziewana wizyta odmienia jego świat na zawsze.

Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga 26/6/2020
Dwójka śpiewaków z małego miasteczka dostaje szansę na realizację marzenia o występie na największym konkursie piosenki. W rolach głównych Will Ferrell i Rachel McAdams.

Adú 30/6/2020
Trzy historie osadzone w Melilli, hiszpańskiej eksklawie w Maroku, opowiadające o imigrantach ryzykujących życiem, by przekroczyć Cieśninę Gibraltarską.

KOMEDIE TYLKO NA NETFLIX

Jo Koy: In His Elements 12/6/2020
Jo Koy wraca na Filipiny, by wypromować lokalną kulturę i wystąpić razem z komikami, DJ-ami i hiphopowymi tancerzami filipińskiego pochodzenia.

Eric Andre: Legalize Everything 23/6/2020
Stand-up amerykańskiego komika Erica Andre.

George Lopez: We’ll Do It For Half 30/6/2020
Stand-uper George Lopez powraca z nowym programem prosto z San Francisco.

DOKUMENTY TYLKO NA NETFLIX

ARASHI’s Diary -Voyage- Odcinek 8 29/5/2020
Głównym bohaterem tego odcinka serialu o zespole Arashi jest Shō Sakurai — oraz jego miłość do muzyki i życiowe perypetie w grupie i poza nią.

Mistrzowie dyktand 3/6/2020
Dokument śledzi historie czterech uczestników ogólnokrajowego dyktanda, w którym od 1999 roku prym wiodą Amerykanie hinduskiego pochodzenia

Szpital Lenox Hill 10/6/2020
Od porodu po operację mózgu – ten serial dokumentalny przedstawia z bliska pracę czterech ratujących życie ludzkie lekarzy z nowojorskiego szpitala Lenox Hill.

Niemowlęta: Część 2 19/6/2020
Niemowlęta uczą się świata, w którym przyszło im żyć. Tymczasem naukowcy wyjaśniają, jak to możliwe, że dzieci potrafią się dobrze odnaleźć w tak skomplikowanym miejscu.

Ojczyzna 19/6/2020
Gdy sierżant Brian Eisch zostaje poważnie ranny w Afganistanie, razem ze swoimi synami odkrywa świat przepełniony miłością, ale też stratą i pragnieniem odkupienia.

Athlete A: Sport w cieniu skandalu 24/6/2020
Zobacz, jak śledztwo dziennikarskie ujawniło liczne przypadki molestowania młodych kobiet przez lekarza kadry amerykańskich gimnastyczek, Larry’ego Nassara.

Sporty świata 26/6/2020
Serial dokumentalny o nietypowych i ekscytujących tradycjach sportowych z całego świata: od voodoowrestlingu w Kongo po roller derby w Teksasie.

DLA DZIECI I MŁODZIEŻY TYLKO NA NETFLIX

Tru: Tęczowy ratunek 2/6/2020
Tru i Bazyli wyruszają na drugi koniec tęczy, by znaleźć dzielną podróżniczkę i najlepszą przyjaciółkę Króla
Tęczy..

Kipo i Dziwozwierze: Sezon 2 12/6/2020
Aby uratować Lio i pokonać Scarlemagne’a, potrzebne będą spryt i siła, więc Kipo postanawia lepiej
opanować posiadane moce i zgłębić początki swojego świata.

Pokémon Journeys: The Series 12/6/2020
Dwóch młodych trenerów Pokémonów podejmuje pracę w laboratorium badawczym i rozpoczyna wielką podróż w towarzystwie swoich kieszonkowych podopiecznych.

Alexa i Katie: Część 4 13/6/2020
Wakacje się skończyły, więc czas, aby Alexa i Katie rozpoczęły ostatnią klasę. Wiele razem przeszły, ale to nie koniec ich zmagań.

Miasto Rymowanek 19/6/2020
Historyjki o przygodach dwójki przyjaciół zamieszkujących fantastyczne miasteczko pełne postaci z popularnych wierszyków i piosenek dla dzieci.

ANIME TYLKO NA NETFLIX

BAKI: Saga Turnieju Stulecia 4/6/2020
Baki, którego organizm trawi trucizna, bierze udział w chińskim turnieju sztuk walki Raitai. Czy uda mu się zostać prawdziwym mistrzem?

A Whisker Away 18/6/2020
W drugim pełnometrażowym filmie Studio Colorido dziewczynka o nietypowym przezwisku próbuje zbliżyć się do chłopca, w którym się zakochała. W tym celu zmienia się w kota.

Brand New Animal: Sezon 1 30/6/2020
Zmieniona w szopoczłowieka Michiru szuka kryjówki i odpowiedzi w specjalnej strefie miasta Anima-City.
Pomaga jej w tym wilkoczłowiek o imieniu Shirou.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.