Netflix

Netflix lipiec 2021

 

 

 

Już na Netflix

  LIPIEC 2021

Zapowiada się miesiąc pełen gorących premier na Netflix! Wśród nich znajdą się dwie długo oczekiwane polskie produkcje. W Rojst ‘97, Anna Jass (Magdalena Różczka), bezkompromisowa policjantka z Warszawy, przeprowadzi dochodzenie w sprawie tajemniczej śmierci podczas powodzi stulecia. Z kolei w filmie Bartkowiak poznamy losy Tomasza (Józef Pawłowski), profesjonalnego zawodnika MMA, który zdyskwalifikowany po walce o mistrzostwo postanawia zniknąć i zmienić swoje dotychczasowe życie. W lipcu zobaczymy także dalszą część przygód szalonych i niepowstrzymanych Coral, Wendy i Giny w drugiej odsłonie Sky Rojo. Dla lubiących dreszczyk emocji serwis przygotował trzyczęściowe wydarzenie filmowe – Ulicę Strachu – opartą na bestsellerowej serii powieści R.L. Stine’a. W tym miesiącu do biblioteki Netflix dołączą kolejne hity kinowe, takie jak Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) z Margot Robbie w roli głównej, Kłamstwo doskonałe oraz Aniołki Charliego z Kristen Stewart. SERIALE TYLKO NA NETFLIX
Serial Netflix
ROJST ’97
ZOBACZ ZWIASTUN

Rojst’97 rozpoczyna się podczas „powodzi stulecia”, która nawiedziła południowy zachód Polski latem 1997 roku. W mieście pękają wały i nieokiełznany żywioł zalewa część miasta oraz las na Grontach. Woda odsłania przy tym zakopane w lesie ludzkie szczątki oraz ciało nastoletniego chłopca, który uznany zostaje za przypadkową ofiarę powodzi. Te dwa, tylko pozornie niezwiązane ze sobą, wydarzenia odkrywają serię tajemnic w mieście. Gronty to teraz miejsce zbrodni, której rozwiązaniem zajmie się Anna Jass (Magdalena Różczka) – bezkompromisowa policjantka z Warszawy – oraz miejscowy inspektor Adam Mika (Łukasz Simlat). W międzyczasie do miasta wraca Piotr Zarzycki (Dawid Ogrodnik), aby zostać nowym redaktorem naczelnym „Kuriera”. Natomiast Witold Wanycz (Andrzej Seweryn) wydaje się nosić w sobie odpowiedzi na większość zadawanych przez policję pytań. Jego życie jednak pochłaniają wspomnienia, które nie dają mu spokoju. Rojst’97 poza kryminalną intrygą, jest również opowieścią o fascynujących latach 90. w Polsce czasu transformacji oraz odkupienia.

Premiera już 7 lipca na Netflix!
Serial Netflix
KSIĄŻĘTA
ZOBACZ ZWIASTUN

Książę Wilhelm przyzwyczaja się do życia w swojej nowej prestiżowej szkole z internatem. Największym problemem okazuje się dla niego podążanie za głosem serca.

Premiera już 1 lipca na Netflix!
Serial Netflix
ATYPOWY

Sezon 4
ZOBACZ ZWIASTUN

Casey i Sam szykują się do opuszczenia rodzinnego gniazda. Wszyscy członkowie rodziny Gardnerów stają więc przed ważnymi decyzjami rzutującymi na ich dalsze losy.

Premiera już 9 lipca na Netflix!
Serial Netflix
BIOHAKERZY

Sezon 2

Mię nawiedzają niepokojące wizje. Jednocześnie kobieta walczy z czasem, chcąc zrozumieć naturę nagłych zmian w swoim życiu – oraz to, dlaczego wcale ich nie pamięta.

Premiera już 9 lipca na Netflix!
Serial Netflix
VIRGIN RIVER

Sezon 3

Mel i jej najbliżsi z Virgin River wspólnie mierzą się z poważnymi problemami, takimi jak śmierć, pożar, walka o opiekę nad dziećmi i rozpadające się związki.

Premiera już 9 lipca na Netflix!
Serial Netflix
JESZCZE NIGDY…

Sezon 2
ZOBACZ ZWIASTUN

Nowa miłość, nowy kolega z klasy i nowe powody do kłótni z mamą. Devi ma aż zbyt wiele okazji do odważnych posunięć i… niezbyt trafnych decyzji.

Premiera już 15 lipca na Netflix!
Serial Netflix
SKY ROJO

Sezon 2
ZOBACZ ZWIASTUN

W drugim sezonie serialu „Sky Rojo” zrealizowanego przez twórców „Domu z papieru” nie zabraknie adrenaliny, akcji i szybkich samochodów.

Premiera już 23 lipca na Netflix!
Serial Netflix
OUTER BANKS

Sezon 2
ZOBACZ ZAPOWIEDŹ

W drugim sezonie popularnego serialu na jego bohaterów czekają nowe letnie przygody i nowe dylematy.

Premiera już 30 lipca na Netflix!
Serial Netflix
MAGICY MAKIJAŻU

Sezon 3

W tym konkursie wizażyści amatorzy mierzą się ze sobą w wielobarwnych wyzwaniach, aby zyskać jedyną w swoim rodzaju szansę na karierę w branży kosmetycznej..

Premiera już 30 lipca na Netflix!
 FILMY TYLKO NA NETFLIX
Film Netflix
ULICA STRACHU – TRYLOGIA: CZĘŚĆ 1994
ZOBACZ ZWIASTUN
 
Po serii brutalnych zabójstw nastolatka i jej przyjaciele postanawiają zmierzyć się z mroczną siłą, która od wieków gnębi ich miasteczko. Witajcie w Shadyside.

Premiera już 2 lipca na Netflix!
Film Netflix
ULICA STRACHU – TRYLOGIA: CZĘŚĆ 1666
ZOBACZ ZWIASTUN
 
Mroczne sekrety. Niewypowiedziane zło. Bezlitosny świat 1666 roku skrywa prawdę o potężnej klątwie – i jest kluczem do przyszłości pewnego miasta.

Premiera już 16 lipca na Netflix!
Film Netflix
OSTATNI LIST OD KOCHANKA
 
Dziennikarka znajduje listy miłosne z lat 60. i podejmuje próbę odkrycia tajemnicy romansu sprzed wielu lat. Na podstawie powieści Jojo Moyes.

Premiera już 23 lipca na Netflix!
Film Netflix
NIE UCIEKNIESZ OD MIŁOŚCI

 
Młoda piosenkarka ze złamanym sercem zgadza się na występ w ośrodku wypoczynkowym w tropikach, który przypomina raj… dopóki nie pojawiają się w nim niespodziewani goście.

Premiera już 29 lipca na Netflix!
FILMY TYLKO NA NETFLIX
Film Netflix
ULICA STRACHU – TRYLOGIA: CZĘŚĆ 1978
ZOBACZ ZWIASTUN
 
Brutalny morderca terroryzuje przeklęte miasteczko Shadyside i obóz Nightwing. Lato pełne zabawy zmienia się w makabryczną walkę o przetrwanie.

Premiera już 9 lipca na Netflix!
Film Netflix
KRWAWE NIEBO
ZOBACZ ZAPOWIEDŹ

 
Cierpiąca na tajemniczą chorobę kobieta musi ujawnić swój mroczny sekret, gdy terroryści próbują przejąć samolot, którym podróżuje ze swoim synkiem.

Premiera już 23 lipca na Netflix!
Film Netflix
BARTKOWIAK
 
Po tragicznym wypadku samochodowym młody zawodnik MMA przejmuje rodzinny klub nocny i szybko odkrywa, że śmierć jego brata nie była przypadkowa.

Premiera już 28 lipca na Netflix!
Film Netflix
OSTATNI NAJEMNIK
ZOBACZ ZWIASTUN
 
Były agent francuskiego wywiadu musi wrócić do gry, gdy życiu jego syna zagraża niebezpieczeństwo.


Premiera już 30 lipca na Netflix!
 
 
 
 DLA DZIECI I RODZINY 
 
Serial Netflix
MY, OBYWATELE
 
Prawo i kwestie społeczne okazują się bardzo ciekawe, gdy poprzez piosenki opowiadają o nich popularni artyści, jak Janelle Monáe, H.E.R., Adam Lambert i Brandi Carlile.


Premiera już 4 lipca na Netflix! 
Serial Netflix
RIDLEY JONES: STRAŻNICZKA MUZEUM
ZOBACZ ZWIASTUN
 
Ciekawska Ridley i jej przyjaciele strzegą eksponatów Muzeum Historii Naturalnej i wielkiego sekretu tego miejsca – nocą wszystko tam ożywa!


Premiera już 13 lipca na Netflix! 

Film Netflix
ŁOWCY TROLLI: PRZEBUDZENIE TYTANÓW
 
Bohaterowie „Łowców trolli”, „3 nie z tej ziemi” i „Czarodziejów” muszą połączyć siły, aby pokonać tajemniczego wroga, który zagraża ich światom.


Premiera już 21 lipca na Netflix! 

Serial Netflix
MIGHTY EXPRESS
Sezon 4

Nowe przygody ekipy pomocnych pociągów i sprytnych dzieciaków wspólnie radzących sobie z przeróżnymi problemami na torach i nie tylko.


Premiera już 27 lipca na Netflix! 
 
 ŚWIAT ANIME
 
Serial Netflix
RESIDENT EVIL: WIECZNY MROK
ZOBACZ ZWIASTUN
 
Wiele lat po koszmarze w Raccoon City Claire i Leon muszą stawić czoło mrocznemu spiskowi, gdy tajemniczy wirus pustoszy Biały Dom.


Premiera już 8 lipca na Netflix! 
Serial Netflix
BEASTARS
Sezon 2
 
Legoshi godzi się ze swoim morderczym instynktem, żeby stać się potężniejszym i pomóc Hal. Tymczasem zabójca roślinożerców nadal jest na wolności.


Premiera już 15 lipca na Netflix! 
 
FILMY TRZYMAJĄCE W NAPIĘCIU
 
KŁAMSTWO DOSKONAŁE

Już od 8 lipca na Netflix!
OBECNOŚĆ 2

Już od 1 lipca na Netflix!
OSIEROCONY BROOKLYN

Już od 6 lipca na Netflix!
 
SIŁA KOBIET
 
PTAKI NOCY (I FANTASTYCZNA EMANCYPACJA PEWNEJ HARLEY QUINN)

Już od 17 lipca na Netflix!
ANIOŁKI
CHARLIEGO

Już od 26 lipca na Netflix!
 
DOCENIANE SERIALE
 
THE GOOD DOCTOR
Sezony 1 – 3

Już od 13 lipca na Netflix!
W GARNITURACH
Sezon 9

Już od 17 lipca na Netflix!
 
NOWOŚCI NA WAKACJE DLA NAJMŁODSZYCH
 
CZEGO PRAGNIE DZIEWCZYNA

Już od 1 lipca na Netflix!
KUNG FU PANDA 3


Już od 1 lipca na Netflix!
KOSMICZNY MECZ


Już od 1 lipca na Netflix!
ŚWINKA PEPPA
Sezon 6

Już od 15 lipca na Netflix!

 

 

 

 

Lista tytułów na LIPIEC 2021

 

SERIALE TYLKO NA NETFLIX

 

Feels Like Ishq Już wkrótce na Netflix!
Krótkie filmy o młodych ludziach, którzy próbują poradzić sobie z emocjami towarzyszącymi znajdowaniu miłości w zupełnie nieoczekiwanych miejscach.

 

Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko): Sezon 3 Już wkrótce na Netflix!
Kiedy stan zdrowia Lenny’ego się pogarsza, młodzi dilerzy zapominają o tym, co ich dzieli, aby zebrać pieniądze na leczenie kumpla. Ale pojawiają się nowe zagrożenia.

 

The Rational Life 6/28/2021
Ambitna trzydziestoparolatka kontra cała masa problemów, w tym prześladowanie w miejscu pracy, kłopotliwy miłosny trójkąt i marudząca mama.

 

Pokolenie 56k 7/1/2021
Matilda i Daniel, którzy zaprzyjaźnili się w erze modemów 56k, wpadają na siebie po 20 latach. Czy ich przyjaźń może zmienić się w coś więcej?

 

Książęta 7/1/2021
Książę Wilhelm przyzwyczaja się do życia w swojej nowej prestiżowej szkole z internatem. Największym problemem okazuje się dla niego podążanie za głosem serca.

 

Śmiertelni: Sezon 2 7/2/2021
Obé powraca szokująco odmieniony i rozpoczyna zbieranie armii zwolenników. Sofiane, Victor i Luisa muszą teraz zrobić wszystko, żeby powstrzymać katastrofę.

 

Drwal z Vancouver Island 7/2/2021
Bezpretensjonalny drwal i jego lojalna ekipa walczą z brutalnymi żywiołami i wyrafinowanymi maszynami, rąbiąc cenne drewno na Vancouver Island.

 

Mine 7/4/2021
Dwie zamknięte w złotych klatkach kobiety próbują odnaleźć swoje prawdziwe „ja” i pokonać przeszkody na drodze ku prawdziwemu szczęściu.

 

Rojst ’97 7/7/2021
Podczas powodzi stulecia w lesie na powierzchnię wypływa kolejne ciało, a wraz z nim korupcja, przekręty z lat 90. i długo skrywane tajemnice z czasów drugiej wojny światowej.

 

Sąsiedzka wojna 7/7/2021
Skromna rodzina Lópezów wygrywa dom na loterii i przeprowadza się do eleganckiej dzielnicy. Snobistyczni sąsiedzi
nie witają ich jednak z otwartymi ramionami.

 

Atypowy: Sezon 4 7/9/2021
Casey i Sam szykują się do opuszczenia rodzinnego gniazda. Wszyscy członkowie rodziny Gardnerów stają więc przed ważnymi decyzjami rzutującymi na ich dalsze losy.

 

Virgin River: Sezon 3 7/9/2021
Mel i jej najbliżsi z Virgin River wspólnie mierzą się z poważnymi problemami, takimi jak śmierć, pożar, walka o opiekę nad dziećmi i rozpadające się związki.

 

Kucharka z Castamar 7/9/2021

Madryt, rok 1720. Utalentowana kucharka wpada w oko owdowiałemu księciu, który powraca do arystokratycznego społeczeństwa. Ekranizacja powieści Fernanda J. Múñeza.

 

Biohakerzy: Sezon 2 7/9/2021
Mię nawiedzają niepokojące wizje. Jednocześnie kobieta walczy z czasem, chcąc zrozumieć naturę nagłych zmian w swoim życiu – oraz to, dlaczego wcale ich nie pamięta.

 

Moje nieortodoksyjne życie 7/14/2021
Bohaterami tego reality show są Julia Haart, prezeska Elite World Group CEO i była członkini ultraortodoksyjnej społeczności żydowskiej, oraz jej dorosłe dzieci.

 

Jeszcze nigdy…: Sezon 2 7/15/2021
Nowa miłość, nowy kolega z klasy i nowe powody do kłótni z mamą. Devi ma aż zbyt wiele okazji do odważnych posunięć i… niezbyt trafnych decyzji.

 

Too Hot to Handle: Brazylia 7/21/2021
Dziesiątka atrakcyjnych Brazylijczyków spotyka się w tropikalnym raju. Aby wygrać 500 000 reali brazylijskich, muszą tylko… zrezygnować z seksu.

 

Sexy Beasts 7/21/2021
Single, którzy mają dość powierzchownych relacji, wykorzystują sztukę charakteryzacji, aby wziąć udział w randkach w ciemno z prawdziwego zdarzenia.

 

Władcy wszechświata: Objawienie 7/23/2021
Wojna o Eternię wybucha na nowo. Tym razem zanosi się na ostateczne starcie między He-Manem a Szkieletorem.
Nowy serial animowany scenarzysty i reżysera Kevina Smitha.

 

Sky Rojo: Sezon 2 7/23/2021
W drugim sezonie serialu „Sky Rojo” zrealizowanego przez twórców „Domu z papieru” nie brakuje adrenaliny, akcji i szybkich samochodów.

 

Racket Boys 7/27/2021
Trener podejmuje wyzwanie – z przypadkowej zbieraniny uczniów ma zrobić zwycięską drużynę badmintona. Ale czy jego syn – dzieciak z miasta – odnajdzie się na prowincji?

 

The Snitch Cartel: Origins 7/28/2021
Cali, przełom lat 70. i 80. Dwaj bracia marzą tylko o jednym: wejść na szczyt kolumbijskiego narkobiznesu. Aby osiągnąć cel, kładą na szali rodzinę i miłość.

 

Przerabianie tatuaży 7/28/2021
Czy utalentowanym mistrzom igły uda się zmienić szpetne tatuaże swoich klientów w prawdziwe dzieła sztuki?

 

Outer Banks: Sezon 2 7/28/2021
W drugim sezonie popularnego serialu na jego bohaterów czekają nowe letnie przygody i nowe dylematy.

 

Magicy makijażu: Sezon 3 7/30/2021
W tym konkursie wizażyści amatorzy mierzą się ze sobą w wielobarwnych wyzwaniach, aby zyskać jedyną w swoim rodzaju szansę na karierę w branży kosmetycznej.

 

FILMY TYLKO NA NETFLIX

 

 

Dynasty Warriors 7/1/2021
Wojownicy, władcy i generałowie stają do walki o dominację w tej opowieści fantasy opartej na popularnych grach wideo i chińskich „Opowieści o Trzech Królestwach”.

 

Ósma noc 7/2/2021
Mnich uzbrojony w sznur modlitewny i siekierę staje do walki z pradawną istotą, która przejmuje władzę nad ludźmi i próbuje otworzyć bramę piekieł.

 


Ulica Strachu – Trylogia: Część 1994 7/2/2021
Po serii brutalnych zabójstw nastolatka i jej przyjaciele postanawiają zmierzyć się z mroczną siłą, która od wieków gnębi ich miasteczko. Witajcie w Shadyside.

 


Beauty that has captivated hearts 7/2/2021
Kobieta, która jest podejrzewana o zabójstwo swojego męża, zdradza bolesne szczegóły swojego małżeństwa. Jej zeznania tylko jednak oddalają śledczych od prawdy.

 

Major Grom: Doktor plagi 7/7/2021
Zamaskowany mściciel topi miasto we krwi i chaosie. Stawić mu czoła może tylko pewien nieustraszony policjant, któremu partneruje kompletny żółtodziób.

 

Ulica Strachu – Trylogia: Część 1978 7/9/2021
Brutalny morderca terroryzuje przeklęte miasteczko Shadyside i obóz Nightwing. Lato pełne zabawy zmienia się w makabryczną walkę o przetrwanie.

 

Pierwsze takie wakacje 7/9/2021
W czasie letnich wakacji w nadmorskim miasteczku 16-letni Deniz próbuje zbliżyć się do swojej sympatii z dzieciństwa i przy okazji wplątuje się w miłosny trójkąt.

 

Jak zostałem superbohaterem 7/9/2021
W świecie zamieszkanym przez ludzi i superbohaterów gliniarz samotnik łączy siły z bystrą detektyw, aby powstrzymać spiskowca, który próbuje przejąć supermoce.

 

Klasyczny horror 7/14/2021
Klasyczny horror, który spływa krwią, gdy pasażerowie autobusu jeden po drugim padają ofiarami rytualnych morderstw.

 

Jak być rodzicem idealnym 7/14/2021
Para z Québecu mierzy się z pułapkami, naciskami i oczekiwaniami związanymi z wychowywaniem dzieci w społeczeństwie, gdzie liczy się sukces i wizerunek w Internecie.

 

A Perfect Fit 7/15/2021
Kiedy blogerka modowa Saski wchodzi do sklepu na Bali, szukając idealnych butów na imprezę, mimowolnie uruchamia serię wydarzeń, które zmienią jej przeznaczenie.

 

My Amanda 7/15/2021
Dwójka bliskich przyjaciół wspólnie przeżywa wszystkie życiowe radości i smutki. Chociaż ich własne światy się zmieniają i ewoluują, łącząca ich więź pozostaje taka sama.

 

Ulica Strachu – Trylogia: Część 1666 7/16/2021
Mroczne sekrety. Niewypowiedziane zło. Bezlitosny świat 1666 roku skrywa prawdę o potężnej klątwie — i jest kluczem do przyszłości pewnego miasta.

 

Deep 7/16/2021
Grupa cierpiących na bezsenność studentów medycyny bierze udział w eksperymencie, który wymyka się spod kontroli. Czy uda im się znaleźć wyjście z krytycznej sytuacji?

 

Czarnobyl 1986 7/21/2021
Strażak Aleksiej odnajduje zaginioną miłość i udaje się na emeryturę, żeby rozpocząć nowe życie. Musi jednak zmienić plany, gdy w Czarnobylu dochodzi do katastrofy.

 

Sfinansowani 7/23/2021
Dwóch milenialsów po pijaku publikuje na stronie crowdfundingowej nową aplikację promującą sprawiedliwość
społeczną, która zbiera miliony. Teraz tylko muszą ją napisać.

 

Kingdom: Ashin of the North 7/23/2021
Odcinek specjalny serialu „Kingdom”. Tragedia, zdrada i tajemnicze odkrycie wywołują u pewnej kobiety żądzę zemsty za utratę plemienia i rodziny.

 

Krwawe niebo 7/23/2021
Cierpiąca na tajemniczą chorobę kobieta musi ujawnić swój mroczny sekret, gdy terroryści próbują przejąć samolot, którym podróżuje ze swoim synkiem.

 

Ostatni list od kochanka 7/23/2021
Dziennikarka znajduje listy miłosne z lat 60. i podejmuje próbę odkrycia tajemnicy romansu sprzed lat. Na podstawie powieści Jojo Moyes.

 

Bartkowiak 7/28/2021
Po tragicznym wypadku samochodowym młody zawodnik MMA przejmuje rodzinny klub nocny i szybko odkrywa, że śmierć jego brata nie była przypadkowa.

 

Nie uciekniesz od miłości 7/29/2021
Młoda piosenkarka ze złamanym sercem zgadza się na występ w ośrodku wypoczynkowym w tropikach, który przypomina raj… dopóki nie pojawiają się w nim niespodziewani goście.

 

Ostatni najemnik 7/30/2021
Były agent francuskiego wywiadu musi wrócić do gry, gdy życiu jego syna zagraża niebezpieczeństwo.

 

DLA DZIECI I MŁODZIEŻY TYLKO NA NETFLIX

 

My, obywatele 7/4/2021
Prawo i kwestie społeczne okazują się bardzo ciekawe, gdy poprzez piosenki opowiadają o nich popularni artyści, jak Janelle Monáe, H.E.R., Adam Lambert i Brandi Carlile.

 

Water Man 7/9/2021
W desperackiej próbie uratowania życia matki 11-letni Gunner ucieka z domu, wyruszając na poszukiwanie mitycznej postaci, która zna sekret nieśmiertelności.

 

Ridley Jones: Strażniczka muzeum 7/13/2021
Ciekawska Ridley i jej przyjaciele strzegą eksponatów Muzeum Historii Naturalnej i wielkiego sekretu tego miejsca – nocą wszystko tam ożywa!

 

Johnny Test 7/16/2021
W jakie jeszcze kłopoty mogą wpaść obdarzony bujną wyobraźnią chłopiec, jego wierny pies i dwie uwielbiające naukę siostry? To brzmi jak wyzwanie!

 

Łowcy trolli: Przebudzenie tytanów 7/21/2021
Bohaterowie „Łowców trolli”, „3 nie z tej ziemi” i „Czarodziejów” muszą połączyć siły, aby pokonać tajemniczego wroga, który zagraża ich światom.

 

Druga szansa. Rywalki! 7/23/2021
W tym sequelu Maddy, która z powodu kontuzji nie zakwalifikowała się do drużyny olimpijskiej, zaczyna trenować elitarną drużynę młodych gimnastyczek.

 

Mighty Express: Sezon 4 7/27/2021
Nowe przygody ekipy pomocnych pociągów i sprytnych dzieciaków wspólnie radzących sobie z przeróżnymi problemami na torach i nie tylko.

 

Świat centaurów 7/30/2021
Nieustraszony koń wojskowy przemierza krainę pełną magii, przygód i śpiewających centaurów, aby wrócić do swojego wiernego dżokeja.

 

 

DOKUMENTY TYLKO NA NETFLIX

 

Niech mnie usłyszą 7/1/2021
Amaree Mckenstry-Hall i jego koledzy ze Szkoły dla Głuchych w Maryland próbują robić futbolowe kariery, jednocześnie zmagając się z osobistymi problemami i tragediami.

 

Kociarze 7/7/2021
Kociarze bardzo się między sobą różnią, ale łączy ich wielka miłość do tych uroczych i wyjątkowych podopiecznych. Oto serial dokumentalny o wielbicielach kotów.

 

Psy: Sezon 2 7/7/2021
Ludzie kochają swoje psy, zaś one kochają ich. A jak cenna jest to miłość, pokazują historie astronauty, księdza, weteranki i opiekuna uniwersyteckiej maskotki.

 

Elize Matsunaga: Historia pewnego morderstwa 7/8/2021
Ta zbrodnia wstrząsnęła Brazylią: Elize Matsunaga zastrzeliła i poćwiartowała swego bogatego męża. W tym dokumencie udzieliła pierwszego wywiadu o tamtych wydarzeniach.

 

Red Privada: Kto zabił Manuela Buendíę? 7/14/2021
Dokument próbujący ustalić, kto stał za morderstwem Manuela Buendíi – znanego meksykańskiego dziennikarza, który ujawniał powiązania polityków z handlarzami narkotyków.

 

Słynne napady 7/14/2021
Skradzione miliony. Brakujący luksusowy burbon. Niewiarygodne opowieści o prawdziwych napadach zorganizowanych przez zwykłych ludzi, które prawie uszły im na sucho.

 

Emicida: AmarElo – Live in São Paulo 7/15/2021
Progresywne rymy i eklektyczne rytmy. Brazylijski raper Emicida wykonuje hity ze swojego albumu „AmarElo” na scenie Theatro Municipal w São Paulo.

 

Wyjaśniamy: Sezon 3 7/16/2021
Od monarchii po wyznania winy, od ukochanych psiaków po chirurgię plastyczną – to tylko niektóre z tematów poruszanych przez celebrytów w tym serialu dokumentalnym.

Filmy naszej młodości: Sezon 2 7/23/2021
Aktorzy, reżyserzy i ludzie z branży dzielą się prawdziwymi smaczkami na temat kinowych hitów, które ukształtowały całe pokolenie.

John DeLorean: Potentat i legenda 7/30/2021
Dokument o wzlocie i upadku ikony motoryzacji. Wywiady i niepublikowane wcześniej materiały zarejestrowane przez D.A Pennebakera („Bob Dylan: Don’t Look Back”).

 

ANIME TYLKO NA NETFLIX

 

Mobile Suit Gundam Hathaway 7/1/2021
Po rebelii Chara Hathaway Noa staje na czele powstania przeciw Federacji Ziemskiej. Spotkanie z wrogim oficerem i tajemniczą kobietą odmienia jednak jego los.

 

RESIDENT EVIL: Wieczny mrok 7/8/2021
Wiele lat po koszmarze w Raccoon City Claire i Leon muszą stawić czoło mrocznemu spiskowi, gdy tajemniczy wirus pustoszy Biały Dom.

 

BEASTARS: Season 2 7/15/2021
Legoshi godzi się ze swoim morderczym instynktem, żeby stać się potężniejszym i pomóc Hal. Tymczasem zabójca roślinożerców nadal jest na wolności.

 

Words Bubble Up Like Soda Pop 7/22/2021
Pewnego słonecznego dnia nieśmiały chłopiec, który wyraża się poprzez haiku, poznaje gadatliwą, ale nieco wstydliwą dziewczynę. Tak zaczyna się ich wspólne magiczne lato.

 

Transformers: Wojna o Cybertron: Królestwo 7/29/2021
Ostatnia część trylogii o Cybertronie. Bohaterów Wojen Bestii czeka ważny zwrot akcji.

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.